Pieckenhagen? Rob Maas?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:12 schreef Zapper het volgende:
Noem een speler van de laatste vier jaar en je hebt me overtuigd
Ja, dat (het opzetten van de scouting) heeft hij ook zo goed gedaan bij Feijenoord.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:21 schreef Blawh het volgende:
Zou het niks voor Peter Bosz zijn om (todat hij zijn gewenste baan als trainer heeft gevonden) het scoutingsbeleid een beetje op poten te zetten? Die man heeft natuurlijk wel een aardig netwerk en de nodige ervaring in het voetbalwereldje. Zou daarnaast ook als klankbord/ ondersteuning kunnen fungeren voor Hoogma en Verbeek, kan Smit het tijdelijk ook een beetje rustiger aandoen.
Liep jij ook niet in jubelstemming rond toen Makaay, Hofland, De Cler en van Bronckhorst de helicopter uit kwamen wandelen? Of 1 van de 55.000 die Verbeek de perfecte coach vond voor Feyenoord?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:19 schreef Happel het volgende:
[..]
Ja, dat (het opzetten van de scouting) heeft hij ook zo goed gedaan bij Feijenoord.
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 17:04 schreef Blawh het volgende:
[..]
Zie Wuytens, Hirayama, Quansah, Klavan en ook Ruiz had hij er graag bijgehaald. Spelers die stuk voor stuk niet zouden misstaan bij Feyenoord.
Jaar daarvoor vond Smit 70.000 teveel voor De Zeeuw.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:56 schreef Zapper het volgende:
Bosz had ook De Zeeuw bijna bij Heracles gekregen, totdat Van Gaal kwam. Bosz is bij Heracles gewoon een held.
En Hirayama had ik nog maar wat graag zien spelen bij ons, stukker beter dan Dost.
Leonard was een lachertje inderdaad, net als het salaris van Landzaat. Lee was uiterst riskant gezien zijn vorige ervaringen in Europa, maar schijnt wel goed te kunnen ballen.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 00:35 schreef Kopbal het volgende:
Bosz heeft ook de toppertjes Leonard, Lee en Kolkka gescout. Echt een oogje heeft 'ie ervoor inderdaad.
Zolang hij niks heeft kan hij toch mooi bij ons aan de slag? Bij zo'n kleine organisatie zou het niet heel erg veel tijd hoeven te kosten om een aantal punten tov de scouting te verbeteren.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:21 schreef Blawh het volgende:
Zou het niks voor Peter Bosz zijn om (todat hij zijn gewenste baan als trainer heeft gevonden) het scoutingsbeleid een beetje op poten te zetten?
quote:Op woensdag 19 augustus 2009 11:30 schreef Blawh het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)_3_scharen_maken.htm
Geniaal moment, ook precies voor het uitvak.
Een actie vanuit stilstand kan best rendement hebben natuurlijk, zeker als je meer startsnelheid hebt dan je tegenstander.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 12:33 schreef HAFC-Nijverdal het volgende:
Acties moeten rendement hebben, een paar scharen in stilstand zijn totaal zinloos.
Een actie wel, maar wat schijnbewegingen in die positie niet. Maargoed, genoeg daarover. Iemand al wat van onze proefspeler gezien?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 13:35 schreef Blawh het volgende:
[..]
Een actie vanuit stilstand kan best rendement hebben natuurlijk, zeker als je meer startsnelheid hebt dan je tegenstander.
ben vandaag op de training geweest en ik vond hem niet verkeerd spelen.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 14:33 schreef HAFC-Nijverdal het volgende:
[..]
Een actie wel, maar wat schijnbewegingen in die positie niet. Maargoed, genoeg daarover. Iemand al wat van onze proefspeler gezien?
We hebben een nieuwe fokker hier op t Heracles gedeelte ?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 16:06 schreef hafc het volgende:
[..]
ben vandaag op de training geweest en ik vond hem niet verkeerd spelen.
was balsterk en scoorde ook nog. je kon altijd de bal kwijt bij hem en dat terwijl hij birger in de rug had.
Vanavond maar even kijken dan.quote:Uhrin, een geboren Slowaak maar al sinds zijn zestiende in Praag woonachtig, beschikt over een typische voormalige Oostblok-ploeg; degelijke defensie, volgepakt middenveld en een makkelijk scorende aanvaller. Mario Bozic en Jan Kozak vormen het sterke blok op het middenveld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |