Leuk dat je daar zelf over begint want die sceptici proberen al heel lang Robbert's gaven te testen in een gecontroleerde omgeving. Maar papa van den Broekke laat Robbert alleen testen door de meest pseudo-wetenschappelijke mensen die hij kan vinden. (waarvan hij van te voren al weet dat ze met resultaten komen die hij graag zou zien.) De échte wetenschappers, die mogen er niet aan.quote:Het valt me op dat skeptici vaak heel selectief zijn, iedereen heeft het maar over de reading waaruit bedrog zou blijken, en iets als dit wordt genegeerd, daar wordt geen woord over gesproken.
Dit is precies het punt wat ik met dit topic wil maken, je bent al bevooroordeeld, door andere verhalen. Waar je dan ook weer selectief een verwijzing naar maakt. Het gaat zich daarom nu om deze reading, waar niemand een woord over spreekt.quote:Op zondag 2 augustus 2009 08:46 schreef Waldkorn het volgende:
Idd. Ook voor Robbert de-grap van der Broekke weet Google alles!
Aan die gast is alles, maar dan ook alles, nep wat je ziet.
Lees even mijn edit.quote:Op zondag 2 augustus 2009 08:51 schreef cyberthrill het volgende:
[..]
Dit is precies het punt wat ik met dit topic wil maken, je bent al bevooroordeeld, door andere verhalen. Waar je dan ook weer selectief een verwijzing naar maakt. Het gaat zich daarom nu om deze reading, waar niemand een woord over spreekt.
Je zal in dit topic zien dat bijna iedereen weer over het ander materiaal begint, en hier niet op inhaakt. Selectief en bevooroordeeld.
Dus met andere woorden je hebt geen andere verklaring, dan dat het hele productieteam en zelfs die vrouw zelf, in het complot zat? Gaat dat niet wat ver.quote:Op zondag 2 augustus 2009 08:50 schreef bonke het volgende:
het is op tv geweest en zoals je weet moet tv vermaak zijn
als rvdb zijn cold reading met die vrouw zonder gegevens had gedaan was het niet gelukt en dus ook niet uitgezonden
dingen op tv moeten natuurlijk wel goed gaan
Dat heeft wederom niks met deze reading te makenquote:Op zondag 2 augustus 2009 08:46 schreef Waldkorn het volgende:
Idd. Ook voor Robbert de-grap van den Broekke weet Google alles! Aan die gast is alles, maar dan ook alles, nep wat je ziet.
[..]
Leuk dat je daar zelf over begint want die sceptici proberen al heel lang Robbert's gaven te testen in een gecontroleerde omgeving. Maar papa van den Broekke laat Robbert alleen testen door de meest pseudo-wetenschappelijke mensen die hij kan vinden. (waarvan hij van te voren al weet dat ze met resultaten komen die hij graag zou zien.) De échte wetenschappers, die mogen er niet aan.
Lees dit stuk maar eens over Robbert: http://www.skepsis.nl/robbertvandenbroeke.html
waarom zou dat tever gaan ?quote:Op zondag 2 augustus 2009 08:53 schreef cyberthrill het volgende:
[..]
Dus met andere woorden je hebt geen andere verklaring, dan dat het hele productieteam en zelfs die vrouw zelf, in het complot zat? Gaat dat niet wat ver.
Ik vind het alleen grappig, dat alleen die verklaring mogelijk is, volgens jouquote:Op zondag 2 augustus 2009 08:58 schreef bonke het volgende:
[..]
waarom zou dat tever gaan ?
zo moeilijk is et niet om zoiets te gaan verzinnen
het schijnt dat die negers uit groeten uit de rimboe ook gewoon in een rijtjeshuis wonenquote:Op zondag 2 augustus 2009 09:01 schreef cyberthrill het volgende:
[..]
Ik vind het alleen grappig, dat alleen die verklaring mogelijk is, volgens jouIn mijn ogen gaat het namelijk wel te ver. Dat zou het productieteam van rtl4, en ook Irene zelf, toch nooit riskeren.
Jij wil per reading bewijs dat die gast zijn info van het internet af vist? Zou het niet genoeg moeten zijn dat ie 1 keer zwaar door de mand gevallen is. Ik bedoel, ieder zijn vak. Hij is eenmalig betrapt op cheaten, wat mij zegt dat ie z'n vak niet verstaat. Je kan ook ergens in WILLEN geloven natuurlijk he..?quote:
Je slaat weer de plank mis, deze informatie kon toch nooit op internet staan..., verklaar DEZE reading. Ook de selectie, wordt weer bewezen.quote:Op zondag 2 augustus 2009 09:03 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Jij wil per reading bewijs dat die gast zijn info van het internet af vist? Zou het niet genoeg moeten zijn dat ie 1 keer zwaar door de mand gevallen is. Ik bedoel, ieder zijn vak. Hij is eenmalig betrapt op cheaten, wat mij zegt dat ie z'n vak niet verstaat. Je kan ook ergens in WILLEN geloven natuurlijk he..?
hij is wel vaker betrapt hoorquote:Op zondag 2 augustus 2009 09:03 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Jij wil per reading bewijs dat die gast zijn info van het internet af vist? Zou het niet genoeg moeten zijn dat ie 1 keer zwaar door de mand gevallen is. Ik bedoel, ieder zijn vak. Hij is eenmalig betrapt op cheaten, wat mij zegt dat ie z'n vak niet verstaat. Je kan ook ergens in WILLEN geloven natuurlijk he..?
dat kan natuurlijk ook nog dat irene gewoon van niks wistquote:Op zondag 2 augustus 2009 09:06 schreef Biancavia het volgende:
Het productieteam van RTL heeft gewoon vantevoren die man opgespoord in Parijs en Robbert ingelicht.
Zo simpel zit het.
Oh ja, en ik ben ervan overtuigd dat Irene er niets van af wist, anders had ze zich nóóóóit voor de kneus laten lenen.
Je bent wel lollig. Je neemt blind aan, zonder ook maar een moment te twijfelen, dat hij van tevoren geen informatie had. Ja, want de mensen van televisie zullen je echt niet voorliegen voor betere kijkcijfersquote:Op zondag 2 augustus 2009 08:51 schreef cyberthrill het volgende:
[..]
Dit is precies het punt wat ik met dit topic wil maken, je bent al bevooroordeeld, door andere verhalen. Waar je dan ook weer selectief een verwijzing naar maakt. Het gaat zich daarom nu om deze reading, waar niemand een woord over spreekt.
Je zal in dit topic zien dat bijna iedereen weer over het ander materiaal begint, en hier niet op inhaakt. Selectief en bevooroordeeld.
Precies. Ik vind het eigenlijk vrij ernstig dat mensen gewoon maar geloven wat ze op TV wordt verteld.quote:Op zondag 2 augustus 2009 09:06 schreef Biancavia het volgende:
Het productieteam van RTL heeft gewoon vantevoren die man opgespoord in Parijs en Robbert ingelicht.
Zo simpel zit het.
Als je (wetenschappelijk) onderzoek voert dan probeer je resultaten te krijgen die behalve verklaarbaarquote:Op zondag 2 augustus 2009 08:56 schreef cyberthrill het volgende:
[..]
Als je onderzoek voerd kijk je toch naar het totaalpakket, en niet selectief 1 richting op, ik heb niemand maar dan ook niemand ooit over deze reading horen praten.
Los van van den Broeke zelf, wil ik met dit topic, het selectief principe aanduiden.
Weer? Dit is de eerste keer dat ik in dit topic reageer. Maar je leest selectief. Ik vraag of je per reading bewijs wilt. Ja dus. Voor jou gaat dus overduidelijk de laatste zin op: I WAAAANT TO BELIEVE!quote:Op zondag 2 augustus 2009 09:05 schreef cyberthrill het volgende:
[..]
Je slaat weer de plank mis, deze informatie kon toch nooit op internet staan..., verklaar DEZE reading. Ook de selectie, wordt weer bewezen.
Is hij ooit betrapt op het maken van een graancirkel?quote:Op zondag 2 augustus 2009 09:06 schreef bonke het volgende:
[..]
hij is wel vaker betrapt hoor![]()
zelfgemaate graancirkels
mudman
dooie non op een muur
en natuurlijk genverbrander
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |