Oh drumt hij tegenwoordig bij FFquote:Op maandag 17 augustus 2009 15:48 schreef Felixa het volgende:
het project van drummer Dave Grohl (vroeger Nirvana, nu Foo Fighters)
Dan heb je niet goed geluisterd. Het gaat om David Grohl van de FF. En nog 2 grote namen. Samen in hun nieuwe band.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 02:08 schreef conobram het volgende:
Ik hoorde geruchten over Foo Fighters...!!!
Die hoeven ook nooit bevestigd te worden die staan er altijd al als suprise act, je moet ze alleen weten te vindenquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 09:08 schreef Buurvrouw_Rietman het volgende:
Depeche Mode is ook nog niet officieel bevestigd
Die wil al jaren heel graag zien.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 02:08 schreef conobram het volgende:
Ik hoorde geruchten over Foo Fighters...!!!
quote:
Aha.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:14 schreef Mr.DD het volgende:
[..]Lees even de vorige pagina's terug
Zou in theorie nog kunnen maar verre van logisch...quote:Op woensdag 19 augustus 2009 00:45 schreef Irien het volgende:
Niet mijn favoriet, maar zou het "Live" niet kunnen zijn?
Die waren al eens eerder als surprise act en zanger gaat dat ding doen met Metropole orkest
Omdat mijn telefoon plots geen toegang meer heeft tot internet als ik al op donderdag op LL ben?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 02:40 schreef Aisumasen het volgende:
In ieder geval weten de mensen die pas op vrijdag vertrekken het waarschijnlijk al, want de surprise-act op Pukkelpop is donderdagavond, en ik neem aan dat het om dezelfde band gaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |