abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_71738090
Balbezit is 1 gevaarlijk zijn is 2....
Tot en met de 75e minuut had ik niet echt het gevoel dat Feyenoord gevaarlijk was of ging scoren.. dat kwam toch echt in de laatste 15 min.

[ Bericht 0% gewijzigd door Positive_Thinking op 09-08-2009 19:47:54 ]
pi_71738925
Ben ondanks puntverlies wel redelijk tevreden. Volgende wedstrijden de kansen gewoon afmaken...
  maandag 10 augustus 2009 @ 10:02:10 #63
108228 RedemptioN
genieten & genieten
pi_71753199
Stevanovic: 'Ik denk niet dat ik dit verdien'
Geschreven op maandag, 10 augustus om 09:53
Dalibor Stevanovic kan maar moeilijk leven met zijn nieuwe rol bij Vitesse. De middenvelder mocht vorige week één helft meespelen tegen Willem II en kreeg tegen Feyenoord slechts een kwartier de tijd om zich te laten zien. “Ik ben echt teleurgesteld", sprak de Sloveen in De Gelderlander. “Ik denk niet dat ik dit verdien.”

De middenvelder moest vanaf de bank toekijken hoe Vitesse in de eerste helft de nodige kansen verprutste. “Dit is de eerste wedstrijd van het seizoen voor onze eigen fans, we spelen tegen een grote club en zit ik op de bank. Ik denk dat ik dit niet verdien”, klaagde Stevanovic. “Met de trainer heb ik hier niet over gesproken. Dat hoeft ook niet. Het is zijn beslissing. Die moet ik respecteren. Ik ben een professional, heb een goede mentaliteit. Ik blijf werken."

Stevanovic kwakkelde tijdens de voorbereiding op dit seizoen met een slepende blessure aan de onderkant van zijn voet en krijgt nu naar eigen mening te weinig speelminuten om weer fit te raken. “Ik denk dat ik speelminuten nodig heb om honderd procent fit te worden", aldus Stevanovic. "Maar dat geldt voor iedere voetballer, die met een blessure heeft gekampt. Als ik speel, dan word ik fit. Anders niet. Het is heel simpel."

Of hij komende zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen SC Heerenveen weer in de basis staat is maar de vraag. Stevanovic: "Dat weet ik niet. In elk geval moeten we in Heerenveen net zo sterk spelen als vandaag tegen Feyenoord. En dan moeten we de kansen afmaken."

http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=83780 / de Gelderlander

Wat mij betreft 1 van de beste spelers van Vitesse die zeker elke wedstrijd hoort te spelen
PSN: diTani
pi_71759059
Als hij fit is en goed speelt inderdaad...

Alleeen tegen Willem II was hij nergens... net zoals velen.
En fit worden en ritme opdoen doe je toch echt in het tweede.

Hij zal het voorlopig met invalbeurten moeten doen en zich bewijzen met jong Vitesse.
pi_71789824
Van Hintum onderweg naar Schiphol voor Braziliaan

Technisch directeur Marc van Hintum is momenteel (dinsdagochtend) onderweg naar vliegveld Schiphol om de 19-jarige Braziliaan Caio op te halen. De jonge spits gaat op proef meetrainen met Jong Vitesse om te kijken of de Braziliaan een speler voor de toekomst kan zijn. Caio is afkomstig van een kleine Braziliaanse club genaamd Porto.


Vitesse.nl
pi_71793096
Megrelishvili terug naar Israël

Wat een wissels waren dat toen van Aad!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_71798661
Tja ok hij was niet best die Haim, maar stel hem dan ook niet op

Ik probeer nog achter Jong Vitesse te komen Methodmich, maar je zult nog wat geduld moeten hebben.
  dinsdag 11 augustus 2009 @ 20:12:12 #68
3185 Adelante
To let it go now
pi_71798815
quote:
'Claudemir is op tien beter dan Hofs'

dinsdag 11 augustus 2009 | 06:37 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 11 augustus 2009 | 09:50

ARNHEM - Aad de Mos was zondag voor Radio Rijnmond aanwezig bij Vitesse-Feyenoord (0-0). „Bij Piet Velthuizen zit het tussen de oren niet altijd goed.”

Het was de eerste keer dat de 62-jarige De Mos weer in Gelredome kwam, na zijn ontslag als hoofdtrainer van Vitesse in april vorig jaar.

De Mos gaf op geheel eigen wijze commentaar. Zo concludeerde hij: "Ik had zeventig minuten lang het idee dat ik naar een vriendschappelijke wedstrijd zat te kijken. Pas toen kwam er wat beleving in het stadion."

De clubloze oefenmeester heeft een uitstekende reputatie opgebouwd als analyticus bij voetbalwedstrijden. De Mos is een van de vaste studiogasten bij de betaalzender Sport 1, overigens net als Vitesse's technisch directeur Marc van Hintum.

Voor de luisteraars van Radio Rijnmond had De Mos zondag niet veel tijd nodig om met zijn analyse te beginnen. " Claudemir op tien is veel beter dan Nicky Hofs op die positie", stelde de Hagenaar al vroeg in de wedstrijd, doelend op een tactische ingreep van Vitesse-trainer Theo Bos.

Voor het duel met Feyenoord wisselde Bos de middenvelders Claudemir en Hofs van positie, waardoor Hofs op rechts kwam te spelen en Claudemir achter de twee spitsen Lasse Nilsson en Santi Kolk. "Dit is natuurlijk een degradatie voor Hofs, daarom ging hij ook in discussie met Theo Bos", stelde De Mos. "Vitesse heeft een goede balans met Verhaegh en die Jong-A-Pin als linksback. Verhaegh speelt heel consequent in de dekking op Tomasson en in combinatie met Claudemir wordt het middenveld van Feyenoord in de problemen gebracht. Fer zit niet in de wedstrijd, maar dat komt vooral door de loopacties van Claudemir."

De gewezen coach van onder meer Ajax, PSV, Anderlecht en KV Mechelen vond snel de verklaring voor de uitstekende beginfase van Vitesse. "De spitsen van Vitesse zijn moeilijk af te stoppen, want het zijn lopende spelers. Ze zijn niet statisch. Vooral Nilsson is levensgevaarlijk", aldus De Mos, die niet onder de indruk was van de opbouw van Feyenoord. "Dat gaat veel te traag. "

Feyenoord-trainer Mario Been haalde in de tweede helft Roy Makaay naar de kant. Over de wissel van het fenomeen uit Wychen zei De Mos: "Het team dat nu in het veld staat, dat is veel meer het elftal van Been. Dat voel je gewoon als coach. Been heeft echt wel respect voor die oudjes. Hij wil hun reputatie niet kapot maken, maar als ze dan hun kans niet pakken, dan is het bekeken."

Bij Vitesse maakte Hofs na een uurtje spelen plaats voor Sinan Kaloglu. "Wanneer je als kenner kijkt, moet je constateren dat Hofs vandaag de minste middenvelder is bij Vitesse", aldus De Mos, die tijdens de rechtstreekse radiouitzending ook even inging op de aanhoudende geruchten over een mogelijke transfer van Vitesse-doelman Piet Velthuizen naar Feyenoord. "Ik heb in potentie zelden zo'n goede doelman gezien, zeker technisch. Maar tactisch moet Piet nog een hoop leren en ook tussen de oren zit het niet altijd goed. En bij Feyenoord is de druk natuurlijk veel groter dan bij Vitesse."
Koning Aad
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_71822633
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 20:06 schreef Positive_Thinking het volgende:
Tja ok hij was niet best die Haim, maar stel hem dan ook niet op

Ik probeer nog achter Jong Vitesse te komen Methodmich, maar je zult nog wat geduld moeten hebben.
Geen probleem, ik wacht in alle rust af!

Overigens wel jammer voor de sfeer dat Yakubu is vertrokken, want die maakte altijd de grootste lol.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_71825247
Mietje!
  donderdag 13 augustus 2009 @ 06:07:49 #71
21578 Elvislives
Fietstas, Pumista
pi_71839648
Homo!
No chingues con mi barrio!
Vamos el TRI!
  donderdag 13 augustus 2009 @ 06:08:31 #72
21578 Elvislives
Fietstas, Pumista
pi_71839650
ph ik snap 'm, die van mietje... "tachtig, tachtig"
No chingues con mi barrio!
Vamos el TRI!
pi_71845084
Emile Mbamba terug bij Vitesse

De glimlach is nog hetzelfde gebleven, net als zijn lichtelijk sprookjesachtige Nederlands. Emile Mbamba, de voormalige aanvaller van Vitesse uit Kameroen, meldde zich donderdagochtend bij Willem in het kledinghok voor trainingsspullen. "Wat doe jij hier?", vroeg Willem van Reem vanuit de kleding- en wasruimte. "Trainen meneer", aldus de beleefde voetballer. Nadat hij vele bekende handen had geschud en uiteindelijk ook zijn kleren had ontvangen van Willem, meldde hij zich bij Jong Vitesse.

Mbamba speelde afgelopen seizoen in Zuid-Korea bij Daegu FC in de K-League , maar daar had de sterke spits het wel gezien. "De taal was erg lastig, terwijl niemand zelfs maar een beetje Engels praat. Nee, dat was niet echt een succes." Daarvoor kende hij een goede periode bij het Indonesiche Arema Malang. "Aardige mensen, prachtig land, lekker warm en sportief was het ook goed", zegt Mbamba over zijn periode in Azië. "Met het oog op de Afrika Cup wil ik graag weer in Europa spelen. Nadat ik in landen als Indonesië en Zuid-Korea heb gespeeld, is het natuurlijk lastig om je in de 'picture' te spelen. Ik wil eerst weer lekker een paar weken trainen in Nederland en dan kijken we wel verder."

Mbamba logeert de komende periode bij vrienden in Zwolle. Afgelopen woensdag zette hij voet op Nederlandse bodem en vrijwel meteen nam hij contact op met hoofdtrainer Theo Bos. Of hij mee mocht trainen met Vitesse. Het telefoontje was succesvol en zo traint Emile Mbamba de komende veertien dagen onder leiding van Hans van Arum met Jong Vitesse. 'Hé, is dat niet die...hoe heet die ook alweer?', schreeuwt één van de aanwezige supporters op Papendal. 'Mbamba', zegt dezelfde meneer na enkele seconden. 'Potverdikke, die heeft een paar aardige doelpunten gemaakt voor ons.'

Bron: fanclub.vitesse.nl
  donderdag 13 augustus 2009 @ 12:46:10 #74
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_71845663
Mbamba is terug?! Geweldig!
  donderdag 13 augustus 2009 @ 13:21:23 #76
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_71846546
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 12:59 schreef Positive_Thinking het volgende:

Ik heb zelden zó met een wedstrijd meegeleefd als die wedstrijd. Mensen vragen weleens aan elkaar: "Waar was jij op 9/11?". Voor mij is altijd de vraag: "Waar was jij tijdens Werder Bremen - Vitesse"
  vrijdag 14 augustus 2009 @ 10:31:11 #77
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_71869782
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 18:15 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Mietje!
Prachtig gedichtje van Yakubu voor keeper Piet
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_71872731
Zout in de wonden van De Graafschap

DOETINCHEM - Vitesse-supporters in de nacht van donderdag op vrijdag hebben 750 kilo zout
gestort bij De Vijverberg, het stadion van de Doetinchemse club De Graafschap.

De Vitesse-supporters deden dit onder het motto 'Een doekje voor het bloeden? Zout in de
wonden..', lieten ze in een mailtje weten.

Van de Vitesse-fans mag De Graafschap het zout uitdelen aan de buren en zij wensen de
Doetinchemse club veel succes in de Jupiler League. Manager Jos Geerken van De Graafschap
kan de grap wel waarderen: "Als het hier bij blijft, vind ik het prima."

Volgens de Vitesse-supporters was dit een reactie op een actie van De Graafschap-supporters
vorig seizoen. De dag nadat De Graafschap met 1-0 van Vitesse won, legden zij een groot
spandoek met daarop 'Een doekje voor het bloeden' bij GelreDome neer.
pi_71880510
prachtige actie
  zaterdag 15 augustus 2009 @ 15:27:54 #80
184465 Migue
Sensuele man
pi_71902019
Goede club En helemaal vergeten dat ook de Eredivisie al weer een paar weken bezig is
pi_71910499
Ik heb de wedstrijd gekeken via eredivisielive en het is jammer dat we verloren hebben. Het was eigenlijk een 0-0 wedstrijd, maar Losada schiet knap binnen eerste helft. Kon Vitesse niet heel veel aan doen, al krijgt hij wel de ruimte van ik meen Sprockel. We hebben kansen zat gehad om het recht te zetten of zelfs meer, maarja slechte eindpass of slechte afronding en vooral een goede keeper van Heerenveen (voor de verandering). Toch vind ik Kolk/Nilsson geen duo, totaal niet complementair. Nouja, thuis van ADO moet er gewonnen worden om geen 'crisis' te ontwikkelen. Ik heb uit Willem2 niet gezien, maar verder oogt Vitesse gewoon fris en gretig, het is alleen belangrijk dat er gescoord gaat worden!
  zaterdag 15 augustus 2009 @ 23:56:09 #82
262938 ForzaScuderiaFerrari
Subaru Impreza GT Turbo
pi_71911784
Zucht. Bij Vitesse kunnen ze niet scoren....weer wat goede kansen gehad, maar scoren.....

Wedstrijd was soms wel heel slordig. Beide ploegen deden moeite om de slechtste pass van de avond te geven..

3 wedstrijden 1 punt. Dat moet beter mannen!
Forza Scuderia Ferrari
Subaru Power!
  zondag 16 augustus 2009 @ 08:13:15 #83
108228 RedemptioN
genieten & genieten
pi_71914426
dat wordt weer geen plek voor Europa...

als ze nou eens leren scoren, we hebben gewoon weer zon goalgetter nodig...
PSN: diTani
pi_71922431
quote:
Theo Bos maakt zich geen zorgen
HEERENVEEN - Theo Bos is bepaald niet in paniek ondanks de valse start van Vitesse in de competitie.

De trainer ziet maar één probleem. "We vergeten de trekker over te halen. Als dat gebeurt, staan we hier heel anders. We spelen wel kansen uit, maar halen net als tegen Willem II en Feyenoord niet voldoende rendement."

Bos rekent op verbetering. "Het wordt nu tijd dat we wel rendement gaan halen en daar beginnen we mee tegen Den Haag", belooft de trainer. "Eén punt uit drie wedstrijden is weinig, maar we spelen hier een behoorlijke wedstrijd. De doelpunten ontbreken."
Theo wees dan tactisch wel slimmer en grijp graag sneller in.
En kijk naar de zwaktes bij je tegenstander en handel ernaar.
  zondag 16 augustus 2009 @ 21:47:17 #85
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_71933126
Ik maak me vooralsnog totaal geen zorgen. Vitesse speelt niet slecht; als ze al die fraaie aanvallen nu nog gaan bekronen... Moet kunnen tegen Den Haag
pi_71971465
(Beker) Jong Den Bosch - Jong VIitesse/agovv 0-3

Die weten wel te winnen gelukkig
pi_72091843
Hopelijk zien we vanavond het begin van een goede reeks.
pi_72092308
Ik hoop het ook, winst zou ondertussen niet gek zijn.
  zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:49:19 #89
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_72092993
Ik ben vanavond een van de gezegenden die in een Skybox mag plaatsnemen Spannend, mijn eerste keer!
pi_72095125
Nou wat ik vanavond heb gezien dat was echt te triest voor woorden. Gewoon kansloos verloren. Geen kans gecreeerd nou ja 1tje dan want ze hebben gescoord.
pi_72095449
In één woord: dramatisch.
pi_72095489
ZOals ik al voorspelde.. Vitesse, leuk voor de 12e plek ofzo.
Music is the harmonious voice of creation; an echo of the invisible world.
pi_72095768
12e...
op dit moment teken ik daarvoor.. mijn hemel wat een drama..
  zaterdag 22 augustus 2009 @ 21:35:21 #94
3185 Adelante
To let it go now
pi_72095838
Kopen we nog een spits of blijft het behelpen met die doner-boer
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_72095868
12e zou op dit miment echt een topprestatie zijn.
pi_72095938
quote:
Op zaterdag 22 augustus 2009 21:33 schreef Positive_Thinking het volgende:
12e...
op dit moment teken ik daarvoor.. mijn hemel wat een drama..
Ja natuurlijk; na een avond als dit denk je al snel zo, maar dit team zal zo'n beetje op de 12e/13e plek eindigen
Music is the harmonious voice of creation; an echo of the invisible world.
pi_72096251
Ik heb gemist wat er met Velthuizen aan de hand is, maar zag wel ambulance? Wtf is er gebeurd.

[ Bericht 1% gewijzigd door Angelob op 22-08-2009 22:10:30 ]
AFCA!
pi_72097142
quote:
Op zaterdag 22 augustus 2009 15:49 schreef Yozzz het volgende:
Ik ben vanavond een van de gezegenden die in een Skybox mag plaatsnemen Spannend, mijn eerste keer!
En???


Pfff... Ik kwam ergens halverwege de samenvatting binnen zappen, stond het 0-3... Nouja, kan een incident zijn, hoewel het er tegen Willem II de eerste helft ook al niet goed uit zag.
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_72097203
Bij Volendam hebben we nog wel een perfecte crisistrainer voor jullie in de aanbieding.
- verwijderd door admin -
  zondag 23 augustus 2009 @ 11:01:45 #100
105018 Borizzz
Thich Nhat Hanh
pi_72097215
Hé, hallo!
Het seizoen is begonnen hoor!!
kloep kloep
pi_72098425
quote:
Op zaterdag 22 augustus 2009 21:35 schreef Adelante het volgende:
Kopen we nog een spits of blijft het behelpen met die doner-boer
Het is niet alleen die doner-boer. Die andere spitsen zijn ook niet erg goed bezig ze lijden erg veel balverlies die 2.
Hofs bakt er ook vrij weinig van laatste tijd. Gister alleen maar lange ballen geven en 1 daarvan kwam er aan en die schoot de "assistkoning" nog over ook. Zegt de ass.trainer in de rust dat er teveel lange ballen gespeelt worden en dat ze dat anders moeten doen en wat gebeurt er naar rust weer bijna alleen maar lange ballen.
pi_72098474
quote:
Op zaterdag 22 augustus 2009 21:49 schreef Angelob het volgende:
Ik heb gemist wat er met Velthuizen aan de hand is, maar zag wel ambulance? Wtf is er gebeurd.
Dit dus. Ging het wel goed met hem?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_72098567
Nog geen idee wat er aan de hand is met Velthuizen...

We zijn in ieder geval weer van het grijs en saaie af
pi_72098680
Het was echt ongelooflijk slecht. Drost en Molhoek waren diep triest, maar de voorhoede valt ook te verwijten dat ze bijna niet aanspeelbaar waren. Wissel Stevanovic snapte ik niet, begrijp iig dat die situatie nu met een boete is afgedaan.

Al met al een kutavond gisteren. Las ook nog dat Kolk bijna op de vuist is gegaan met supporters bij de hoofdingang.

Voor deze club ga ik trouwens niet meer heen en weer reizen als ik straks geen OV meer heb en het me naast veel uren reizen ook nog kapitalen gaat kosten.
Don't think twice, it's all right.
  zondag 23 augustus 2009 @ 12:21:59 #105
108228 RedemptioN
genieten & genieten
pi_72099271
echt...ze hebben totaal geen beleving volgens mij, strijden voor je club en voor je supporters

wat een ramp
PSN: diTani
  zondag 23 augustus 2009 @ 12:35:12 #106
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_72099639
quote:
Op zondag 23 augustus 2009 10:58 schreef Proud2beDiepfries het volgende:

[..]

En???


Pfff... Ik kwam ergens halverwege de samenvatting binnen zappen, stond het 0-3... Nouja, kan een incident zijn, hoewel het er tegen Willem II de eerste helft ook al niet goed uit zag.
Ondanks de slechtste wedstrijd van Vitesse OOIT (ja, ik neem de 12-1 tegen Ajax ook mee ), was het echt wel tof! Ik ben gewend dat je voor die programmaboekjes moet betalen, nou, die liggen daar gewoon Onbeperkt drinken en saté'tjes in de rust, ik heb me goed vermaakt! Zat trouwens vlak naast de camera's helemaal boven in West. Die zetels daar zitten trouwens ook écht lekker!
pi_72100773
Ik kan mij echt niet vermaken als ik zie dat er zo'n stelletje lamstralen voor mijn club spelen en zo'n gigantische klote partij op de mat leggen... (oftewel mijn club compleet belachelijk wordt gemaakt)

Daar verandert een vipbox met gratis programmaboekje, saté en bier echt niks aan...
  maandag 24 augustus 2009 @ 10:34:16 #108
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_72106376
quote:
Op zondag 23 augustus 2009 14:13 schreef Roynaldinho het volgende:
Ik kan mij echt niet vermaken als ik zie dat er zo'n stelletje lamstralen voor mijn club spelen en zo'n gigantische klote partij op de mat leggen... (oftewel mijn club compleet belachelijk wordt gemaakt)

Daar verandert een vipbox met gratis programmaboekje, saté en bier echt niks aan...
Ondanks dat Vitesse de slechtste wedstrijd ooit speelde kon ik best wel genieten van de locatie.
  maandag 24 augustus 2009 @ 12:26:14 #109
73274 Prosac
Bedankt Ray
pi_72108992
quote:
OPMERKELIJK: Vitesse-fans worden flauw en vragen zout van ludieke actie terug
De fans van Vitesse, die enkele weken geleden een ludieke actie verzonnen en 750 kilo zout stortten op de parkeerplaats van De Graafschap, willen hun zout graag terug.

De initiatiefnemers, het zogenaamde VAK127, dumpte het zout met een achterliggende gedachte. Zij strooiden 'zout in de wonden van De Graafschap' vanwege de degradatie naar de Jupiler League.

Nu het bij Vitesse allesbehalve vlekkeloos loopt, wil VAK127 het zout graag terug. Omroep Gelderland ving de boodschap die de groep verzond op. De vraag van VAK127 aan de Graafschap: "Mogen wij ons zout terug, wij worden namelijk heel flauw van het reilen en zeilen intern bij Vitesse!"

Naast dat feit prees de aanhang van de Arnhemmers de manier waarop de Doetinchemse eerstedivionist omgaat met de eigen supporters. Tevens roemden zij de Doetinchemse hang naar nostalgie, sfeer en beleid.

De reactie van De Graafschap luidde: "Wij hadden al zo'n vermoeden dat jullie het harder nodig zouden hebben dan wij dit seizoen. Het zout ligt opgeslagen en is na een telefonische afspraak af te halen."

De Vitesse-supporters kunnen overigens ook nog terecht op De Vijverberg, voor het geval dat de supportersschare van de Arnhemse club een keer een kijkje wil nemen in een sfeervol stadion. De Graafschap
http://www.goal.com/nl/ne(...)en-zout-van-ludieke-

pi_72109210
Voor de duidelijkheid!

Deze actie is niet voor het voetbal bedoeld, maar puur voor het (niet) gevoerde beleid en de teloorgang van de club die al jaar op jaar zichtbaar is.
  maandag 24 augustus 2009 @ 12:39:24 #111
3185 Adelante
To let it go now
pi_72109247
Ik zat al te wachten op 1.000 kilo peper ofzo van de superboeren met iets van "in de reet" als slogan
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_72115608
Ben ik even blij dat ik op lowlands zat .
  maandag 24 augustus 2009 @ 17:16:43 #113
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_72115967
quote:
Op maandag 24 augustus 2009 12:37 schreef Positive_Thinking het volgende:
Voor de duidelijkheid!

Deze actie is niet voor het voetbal bedoeld, maar puur voor het (niet) gevoerde beleid en de teloorgang van de club die al jaar op jaar zichtbaar is.
Kwam jammergenoeg niet erg goed over op het TV Gelderland-gesprekje met... Een Vitessesupporter.

www.samen1.tk is de nieuwe actiewebsite Eindelijk wat georganiseerde acties?
pi_72115986
quote:
Op maandag 24 augustus 2009 17:03 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Ben ik even blij dat ik op lowlands zat .
pi_72116187
quote:
Op maandag 24 augustus 2009 17:16 schreef Yozzz het volgende:

[..]

Kwam jammergenoeg niet erg goed over op het TV Gelderland-gesprekje met... Een Vitessesupporter.

www.samen1.tk is de nieuwe actiewebsite Eindelijk wat georganiseerde acties?
Is tijdelijke website..
www.samen-1.nl schijnt het uiteindelijk te worden.

De actie lijkt deze keer beter van de grond te komen. Heel belangrijk is nu wat ze op gaan zetten en doen.
  maandag 24 augustus 2009 @ 17:37:57 #116
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_72116461
En met WIE, want alleen Vitesse.org-forum gaat niet werken.
pi_72116745
Op org forum zitten wel meer groepen vertegenwoordigd. Dat loopt wel los.
Belangrijkste is meer dan allen supporters achter je te krijgen.
pi_72120869
Gelukkig heeft Bos de keuze om mensen te vervangen...

jong nek - jong vitesse/agovv 1-3
Kaloglu 0-1
Pröpper 0-2
worm 1-2 (p)
Pluim 1-3
  maandag 24 augustus 2009 @ 21:06:43 #119
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_72122505
Kijk, het kan dus wel! Daar word ik nou blij van!
pi_72127160
Drost moet onder het mes, hoe lang uit de relatie onbekend.

Megrelishvili en vitesse zijn uit elkaar. Het contract is ontbonden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')