Het is een bekende van me , klant van m'n werk , ken hem al iets van 15 jaar of zo , dat maakt het helemaal triestquote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:30 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
het is toch normaal dat je sowieso bij meerdere aannemers een offerte aanvraagt..... Als jij dat niet doet en dan ook nog eens zonder contract een aannemer zijn gang laat gaan, vraag je er om om genaaid te worden.
Alleen m'n vriendin en ik waren daarquote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:38 schreef Antaresje het volgende:
Daarom altijd een vaste prijs afpreken met een aannemer, en altijd alles op papier laten zetten. Zeker als het gaat om zoveel geld, en zeker als het gaat om een aannemer. En zeker ook in economisch moeilijke tijden, dan grijpen ze alles aan om nog maar wat extra centen te kunnen vangen.
Was er ook nog een onafhankelijke getuige bij toen je die mondelinge afspraken maakte?
quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:43 schreef Weazer het volgende:
Amsterdammers, onbetrouwbaar volk
Ik ben gelukkig geen Marokkaanquote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:47 schreef BansheeBoy het volgende:
Wij Marokkanen hebben het volgende gezegde:"Je moet schrijven als je vrienden bent en oplezen als je ruzie hebt. "˛
Onder het motto, wie niet waagt, wie niet wint:quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:41 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Alleen m'n vriendin en ik waren daar
Dus je begint eerst met onkunde en probeert dat nu te verbloemen door de kluit te belazeren...heel fraai.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 07:41 schreef Enchanter het volgende:
Kort samengevat , ik me moet dus gewoon aan die ¤ 15.000,00 vasthouden (incl onderverdieping (waar ik ook nog eens kan aantonen dat daar helemaal niks gebeurd is)) en nooit over hebben van dat wij er mee akkoord zijn gegaan dat hij maar moest kijken tot hoever hij kon komen.
Gaat een wellus-nietus verhaal worden dus. Zoals gezegd: afspraken en toezeggingen die niet van pas komen, worden nu opeens afgedaan met "daar weet ik niets van" of "hebben we het nooit over gehad".quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 07:41 schreef Enchanter het volgende:
Bedankt allemaal voor jullie reacties. (vooral die van Bansheeboy)
Heb me door iemand anders laten informeren en die heeft gezegd , mocht het tot een rechtszaak komen dat ik me aan die ¤ 15.000,00 moet gaan houden en niet over hebben dat hij heeft gezegd dat hij wel zal kijken tot hoe ver hij zou kunnen komen en dat ik daar eventueel mee akkoord gegaan ben.
Het leek hem ook verstandig om zodra ik de (eerste) extra factuur binnen heb om gelijk zelf stappen te ondernemen.
Dat hij bonnen heeft waar hij kan aantonen hoeveel zijn stukadoor , tegelzetter , etc etc heeft gekost schijn tniet echt relevant te zijn , aangezien ik met hun geen afspraken gemaakt.
Verder is me verteld , dat ik ook vol moet houden dat hij voor die ¤ 15.000,00 de onderverdieping mee zou nemen.
Kort samengevat , ik me moet dus gewoon aan die ¤ 15.000,00 vasthouden (incl onderverdieping (waar ik ook nog eens kan aantonen dat daar helemaal niks gebeurd is)) en nooit over hebben van dat wij er mee akkoord zijn gegaan dat hij maar moest kijken tot hoever hij kon komen.
En dat zal deze relatie er wel niet beter op maken.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:33 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Het is een bekende van me , klant van m'n werk , ken hem al iets van 15 jaar of zo , dat maakt het helemaal triest
quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:47 schreef BansheeBoy het volgende:
Wij Marokkanen hebben het volgende gezegde:"Je moet schrijven als je vrienden bent en oplezen als je ruzie hebt. "˛
quote:
Je kan het wel niet met bansheeboy eens zijn, maar zijn gezegde zegt in 1 zin exact waar de pijn ligt en hoe die voorkomen had kunnen worden. Krachtiger kan het niet gezegd worden.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 07:41 schreef Enchanter het volgende:
Bedankt allemaal voor jullie reacties. (vooral die van Bansheeboy)
Hoe integer is dat?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:33 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Het is een bekende van me , klant van m'n werk , ken hem al iets van 15 jaar of zo , dat maakt het helemaal triest
De vraag is: Wat was de afspraak?quote:Op maandag 3 augustus 2009 00:39 schreef geevee het volgende:
Misschien zou je kunnen aanvoeren dat je omdat je deze aannemer al 15 jaar via je werk kent er van kon uitgaan dat er een vertrouwensrelatie was waardoor je er van uit kon gaan dat een man en man een woord een woord is en dat je er daardoor van uit kon gaan dat hij een mondelinge afspraak na zou komen .
Omdat het een zwarte klus is? Stom, want je denkt goedkoper uit te zijn maar het blijkt maar weer van niet.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:28 schreef zeemonster het volgende:
Ik ben een leek maar waarom heb je het niet van te voren op papier laten zetten ?
Blijkbaar is hij er in goed vertrouwen van uit gegaan dat jij die meerkosten zou betalen, al met al had hij beter kunnen stoppen met klussen toen hij aan het afgesproken bedrag zat.quote:Op maandag 3 augustus 2009 10:13 schreef Enchanter het volgende:
ff kleine update , was ik nog vergeten te melden.
Toen hij afgelopen vrijdag bij mij op m'n werk langs kwam , heeft hij ook nog een keer bevestigd (waar m'n collega bij was nota bene ) dat hij het allemaal voor het afgesproken bedrag zou doen , maar omdat het voor hem allemaal was duurder uitgevallen dan waar hij in eerste instantie op had gerekend , moet ik daarom meer betalen.
M.a.w. Hij maakt een rekenfout en ik moet daarvoor opdraaien![]()
Dus dat! Echt, die aannemer had gewoon moeten stoppen met klussen toen ie aan 15K zat.quote:Op maandag 3 augustus 2009 09:48 schreef mgerben het volgende:
[..]
De vraag is: Wat was de afspraak?
De aannemer gaf aan dat het niet zou lukken voor 15K, maar hij verwoordde dat positief. Hij zou kijken hoever hij kwam.
Dat geeft al aan dat hij het niet gaat halen voor 15K, maar TS wil de afspraak graag anders opvatten: Het zal wel lukken voor 15K maar ik kan het niet beloven. Echter, dát is er niet gezegd.
Ook dat. En dan ook nog zeggen 'ik ben gelukkig geen Marokkaan'. Nee, jij zit gelukkig vet in de shitquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 14:50 schreef Brad het volgende:
[..]
[..]
[..]
Je kan het wel niet met bansheeboy eens zijn, maar zijn gezegde zegt in 1 zin exact waar de pijn ligt en hoe die voorkomen had kunnen worden. Krachtiger kan het niet gezegd worden.
nou, 15k verliezen of marokkaan zijn, de keuze is vrij simpel lijkt mequote:Op maandag 3 augustus 2009 10:29 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ook dat. En dan ook nog zeggen 'ik ben gelukkig geen Marokkaan'. Nee, jij zit gelukkig vet in de shit
Het is een witte klus , bank en bouwdepot en zoquote:Op maandag 3 augustus 2009 10:23 schreef Marrije het volgende:
[..]
Omdat het een zwarte klus is? Stom, want je denkt goedkoper uit te zijn maar het blijkt maar weer van niet.
Dan begrijp ik écht niet dat er verder niks op papier staat.quote:Op maandag 3 augustus 2009 11:11 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Het is een witte klus , bank en bouwdepot en zo
mee eens al zijn beide behoorlijk knullig bezig.quote:Op maandag 3 augustus 2009 11:57 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dan begrijp ik écht niet dat er verder niks op papier staat.
Oh en de TT kan beter zijn: Ik probeer mijn aannemer te tillen, graag advies
Eigenlijk gaat het al lang daarvoor verkeerd, maar die discussie is voldoende gevoergd hier.quote:Op maandag 3 augustus 2009 12:17 schreef Marrije het volgende:
Dat zei ik toch óók, die aannemer had gewoon moeten stoppen met klussen.
Ja inderdaad, uberhaupt om aanspraak te maken op een bouwdepot moet je alles netjes in contracten en facturen hebben staan. Ik hoop maar voor TS dat ie niet straks alles uit eigen zak moet terugbetalen.quote:Op maandag 3 augustus 2009 11:57 schreef Marrije het volgende:
Dan begrijp ik écht niet dat er verder niks op papier staat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |