FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / AKQ #1687 Waar Columbus de Bahama's ontdekt...
tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 16:28
Welkom bij het 1687e deel van de Algemene Kennis Quiz!



De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.



Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurt als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1686
    684 qonmann
    648 Ofyles2
    378 mr_anonimous
    360 De_Hertog
    302 ScottTracy
    283 starla
    273 BasOne
    204 tomtomaat
    176 Terpentin07
    156 Cobra4
    153 LaStrange
    134 Yankee
    130 Mark
    127 Tanjaa
    125 Neleos
    116 Burnett
    113 Rucebo
    101 Robbie85
    86 Yurithemaster
    85 Siniti
    83 iggy_in_the_house
    82 vaagsel
    77 Dagobert
    75 PhysicsRules
    69 steekbal
    67 MaJo
    66 tong80
    65 PierreTT
    63 RoofingBurner
    63 Szura
    62 slaveloos
    55 Susi
    55 erkel
    53 Hawaii_Tim
    43 Nico_S
    43 zebaz
    37 Clesar03
    36 Homdeck
    36 pulletje
    34 Lubje25
    34 mividaloca
    33 Etcetera
    27 Belsen
    25 Dr_Flash
    25 UnderTheWingsOfLove
    23 Berkery
    23 ASroma
    21 iamredleader
    19 Platina
    16 Nembrionic
    16 Kali-Mist
    16 Yeux
    17 Thomaster
    17 TradeMarkie
    15 kraaksandaal
    14 Aishlin
    14 NelsonWandelaar
    14 PrintScreen
    13 Bram2301
    13 svk1985
    13 Induhskaai
    12 hhhpsycho
    12 macondo
    12 Meursault
    12 Rots
    12 norich
    11 Puntenslijpsel
    10 Aeque
    9 FunkyHomosapien
    9 Frambozenpudding
    9 LadyBlack
    8 BC88
    8 Carolyne1575
    8 ElizabethR
    7 Maizena
    6 Anywhere
    6 De_Kromme
    6 Induhskaai
    6 snetto888
    6 Its-Jojo-4you
    5 Acinonyx
    5 chufi
    5 Elkem
    5 Sporttv
    5 Waaghals
    4 Arth_NL
    4 donroyco
    4 en_door_slecht
    4 kutstudent_
    4 Morendo
    4 mrkrul
    4 OneOfTheseDays
    4 Stormqueen
    4 Whiteguy
    3 Barney74
    3 Bolkesteijn
    3 boyv
    3 Dichtpiet.
    3 EdgarD
    3 Ludootje
    3 Sig000
    3 Bierjoost
    2 Asap
    2 Coolkenneth
    2 Daffodil31LE
    2 Diablo_sam
    2 Ezechielk
    2 IgnisMutatres
    2 knillis
    2 Levolution
    2 lezzer
    2 Soempie
    2 Timmmm
    2 X-Cessive
    1 Adolecens
    1 agentstarling
    1 Apekoek
    1 Deceit
    1 Gaylordf0kker
    1 Harmonica
    1 J.Herrer
    1 Jor_dii
    1 Juicyhil
    1 Karrel_Laaglawaai
    1 komopzeg
    1 KudFokker
    1 Madmaster
    1 Mailb0mber32
    1 mctondeusevis
    1 Melochan
    1 Mister1977
    1 Mr. Jorn.
    1 Nanking
    1 Paradijsvogeltje
    1 redunzl
    1 rosbief
    1 Ro_bin
    1 -skippybal-
    1 stievun1234
    1 Theebag
    1 TimmyAsd
    1 Twerk
    1 vollebollegijs
    1 zalk
    1 Zeroku
    1 Joewy
    -4 JoeThePlumber


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ 1600 Het zestiende honderdtal!
    AKQ # 1660 Waar Dan Brown dubbele punten uitdeelt!AKQ #1670 Waltz with Bashir in Waterloo
    AKQ #1671 Chingachgook en Urbanus en het bakske met stro
    Algemene Kennis Quiz Deel 1672AKQ Deel 1673: Waarin we een
    AKQ #1674 - Potter & The Wuthering Heights
    AKQ #1675 - Wisseling van de wacht/macht (doorstrepen svp)
    AKQ # 1676 - De Elementen van Euclides ofzoAKQ #1677 Slapen is voor de niet-wakkeren
    AKQ # 1678 Jesse James Hollywood op het Panorama van Mesdag
    AKQ # 1679
    AKQ#1680 Harry Mulisch en de VeganStreaker op de Twin Towers
    AKQ#1681met Hongaarse voetballers in het Radboud
    AKQ #1682 Bouncend vanaf de ionosfeer
    AKQ #1683 - Waar Euclides standhoudt en 1 aug nadert
    AKQ #1684 Uri, waar zijn m'n lepels gebleven?
    AKQ #1685 Uri, waar zijn je tepels gebleven?
    AKQ #1686 Met de Crazy Train de nacht door..

    Breng uw stem uit op uw favorieten voor de felbegeerde AKQ/AKQ SC Awards! Het kan nog t/m 1 augustus!

    [ Bericht 5% gewijzigd door tomtomaat op 31-07-2009 16:39:08 ]
  • tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 16:31
    Leadzanger Michael Stipe
    Gitarist Peter Buck
    Bassist Mike Mills

    Welke band?
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 16:32
    REM
    tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 16:39
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 16:32 schreef Szura het volgende:
    REM
    Szura +1

    stand:
    1 Szura
    starlavrijdag 31 juli 2009 @ 16:40
    tvp
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 16:51
    Waar won Pieter Weening zijn Tour-etappe?
    Neleosvrijdag 31 juli 2009 @ 16:53
    Alpe d'Huez?
    Yurithemastervrijdag 31 juli 2009 @ 16:53
    alp de hu'es?
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 16:54
    Mocht ie willen
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 16:54
    Was een vlakke aankomst, sprintje tegen die Duitser (Kloden?).

    Bordeaux?
    Yurithemastervrijdag 31 juli 2009 @ 16:55
    parijs dan maar?
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 16:57
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 16:54 schreef Mark het volgende:
    Was een vlakke aankomst, sprintje tegen die Duitser (Kloden?).

    Bordeaux?
    Inderdaad vlak tegen Klöden en hij kwam er nog maar net overheen.

    Maar Bordeaux niet, het was in de Vogezen.
    Daags erna was het vertrek ook daar en de finish in Mulhouse en won Rasmussen
    tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 16:57
    dus niet
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 16:58
    Geen flauw idee verder
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 17:02
    Ik wacht nog even met de hint
    PhysicsRulesvrijdag 31 juli 2009 @ 17:05
    Straatsburg?
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 17:08
    Het dorp staat bekend om het meer
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 17:11
    Montélimar?
    Burnettvrijdag 31 juli 2009 @ 17:13
    geneve
    Burnettvrijdag 31 juli 2009 @ 17:14
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 17:13 schreef Burnett het volgende:
    geneve
    niet echt een dorp...
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 17:15
    Allemaal niet goed.
    zebazvrijdag 31 juli 2009 @ 17:16
    neufchateau?
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 17:21
    Ok het is " .....mer"

    Het ontbrekende deel is de voornaam van een dj
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 17:22
    Ferrymer?
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 17:25
    Radio...

    laatste hint anders doe ik een andere vraag.
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 17:27
    Doe maar een andere vraag, want namen van kleine dorpjes.....
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 17:28
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 17:27 schreef Mark het volgende:
    Doe maar een andere vraag, want namen van kleine dorpjes.....
    Nou klein is het zeker niet maar om het stad te noemen gaat ook ver.

    Nog tot 17:35
    Neleosvrijdag 31 juli 2009 @ 17:28
    Arminmer?
    zebazvrijdag 31 juli 2009 @ 17:32
    Gielmer?
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 17:35
    Sommige verzinsels hier

    Nooit van Gerardmer gehoord?

    Hoe heette de eerste hond in de ruimte?
    zebazvrijdag 31 juli 2009 @ 17:37
    Laika
    Szuravrijdag 31 juli 2009 @ 17:38
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 17:37 schreef zebaz het volgende:
    Laika
    jup

    stand:
    1 Szura
    1 zebaz
    zebazvrijdag 31 juli 2009 @ 17:41
    Pascal Griffioen, Robin Bezuijen, Marco Moolhuizen, Arthur Bezuijen en Daan Snouck Hurgronje vormen welke groep?
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 17:43
    Osdorp Posse
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 17:43
    Oh, wacht even dat is 1 naam teveel
    zebazvrijdag 31 juli 2009 @ 17:44
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 17:43 schreef Mark het volgende:
    Osdorp Posse
    Mark +1

    Daan is er later bij gekomen, hij stond op Wikipedia gewoon in het lijstje dus om discussie te voorkomen er maar bij gezet

    Stand deel 1687
    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 17:46
    Aha, ken alleen de bijnamen (Ijsblok, Seda enzo)

    Wie schreef Jungle Book?
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 17:59
    Karl May?
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 18:00
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 17:35 schreef Szura het volgende:
    Sommige verzinsels hier

    Nooit van Gerardmer gehoord?
    * Ofyles2 gaat zich nu heel diep schamen.
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 18:00
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 17:59 schreef Ofyles2 het volgende:
    Karl May?
    Geen Duitser maar op en top Brit
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 18:05
    Hint:

    starlavrijdag 31 juli 2009 @ 18:09
    jack london?
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 18:11
    Geen Jack London, had verwacht dat er toch wel wat mensen dit wisten
    Yurithemastervrijdag 31 juli 2009 @ 18:12
    kipling
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 18:17
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 18:12 schreef Yurithemaster het volgende:
    kipling
    Rudyard

    Yurithemaster +1

    Stand deel 1687
    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    1 Yurithemaster
    Yurithemastervrijdag 31 juli 2009 @ 18:22
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 18:17 schreef Mark het volgende:
    Yurithemaster +1
    Jeej

    Wat betekent de engelse term cooking the books
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 18:23
    Geen idee, ik ga dus maar eten
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 18:31
    De hele bibliotheek afstruinen.
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 18:33
    Koekoek
    Yurithemastervrijdag 31 juli 2009 @ 18:40
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 18:31 schreef Ofyles2 het volgende:
    De hele bibliotheek afstruinen.
    neee
    Yurithemastervrijdag 31 juli 2009 @ 18:40
    tis in de financiele wereld
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 18:51
    Boekhoudfraude?
    #ANONIEMvrijdag 31 juli 2009 @ 18:55
    De cijfers "beinvloeden" zodat ze laten zien wat jij wil dat ze zijn. MAW: fraude accountantsfraude zo ongeveer
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 19:01
    Wie gaat er op de kwiteerknop rammen?
    Yurithemastervrijdag 31 juli 2009 @ 19:03
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 18:51 schreef Ofyles2 het volgende:
    Boekhoudfraude?
    Ofyles2+1

    Stand deel 1687
    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    Rucebovrijdag 31 juli 2009 @ 19:07
    Goeieavond
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 19:10
    Hieronder staan twee namen. Vervang deze door andere namen, hints volgen indien nodig:

  • Lennart Johansson
  • Joăo Havelange
  • #ANONIEMvrijdag 31 juli 2009 @ 19:14
    Lennart Cohen?
    Scarlett Johansen?
    starlavrijdag 31 juli 2009 @ 19:15
    peppi
    kokki
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 19:15
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 19:14 schreef iamredleader het volgende:
    Lennart Cohen?
    Scarlett Johansen?
    Geen muziek, ook geen film.

    Rucebo kan dit weten, let op.
    Neleosvrijdag 31 juli 2009 @ 19:16
    Michel Platini
    Sepp Blatter
    Rucebovrijdag 31 juli 2009 @ 19:17
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 19:16 schreef Neleos het volgende:
    Michel Platini
    Sepp Blatter
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 19:15 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Geen muziek, ook geen film.

    Rucebo kan dit weten, let op.
    Te laat .
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 19:18
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 19:16 schreef Neleos het volgende:
    Michel Platini
    Sepp Blatter
    Stand deel 1687
    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Neleos

    Voorzitters van respectievelijk UEFA en FIFA. Ik had de vorigen genoemd.
    Neleosvrijdag 31 juli 2009 @ 19:19
    Van wie is het nummer Acceptable in the 80's?
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 19:20
    U2?
    Neleosvrijdag 31 juli 2009 @ 19:26
    Neen, geen U2. Het is een electro-nummer.
    Rucebovrijdag 31 juli 2009 @ 19:32
    Calvin Harris
    Neleosvrijdag 31 juli 2009 @ 19:34
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 19:32 schreef Rucebo het volgende:
    Calvin Harris
    Lekker nummer.

    Rucebo + 1

    Stand deel 1687
    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    1 Neleos
    1 Rucebo
    Rucebovrijdag 31 juli 2009 @ 19:46
    Welke steden zoek ik?
    De Canarische Eilanden (Spaans: Islas Canarias) is een eilandengroep in de Atlantische Oceaan, ten westen van Marokko en de Westelijke Sahara. Het is één van de 17 autonome regio’s van Spanje. De Canarische Eilanden hebben als Spaanse autonome regio twee officiële hoofdsteden, en .
    tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 19:53
    Las Palmas en .......
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 19:53
    Gran canaria?
    Rucebovrijdag 31 juli 2009 @ 19:56
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 19:53 schreef tomtomaat het volgende:
    Las Palmas en .......
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 19:53 schreef Tanjaa het volgende:
    Gran canaria?
    , het is wel een bekende plaats...
    Neleosvrijdag 31 juli 2009 @ 19:58
    Tenerife?
    Rucebovrijdag 31 juli 2009 @ 19:59
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 19:58 schreef Neleos het volgende:
    Tenerife?
    .

    Stand deel 1687
    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 19:59
    tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 20:00
    Tenerife is toch een eiland en geen plaats?
    Rucebovrijdag 31 juli 2009 @ 20:04
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 20:00 schreef tomtomaat het volgende:
    Tenerife is toch een eiland en geen plaats?
    Eigenlijk is het Santa Cruz (de Tenerife) inderdaad. Het eiland zelf heet Tenerife. Maar ik wou niet te streng zijn .
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 20:06
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 20:04 schreef Rucebo het volgende:

    [..]

    Eigenlijk is het Santa Cruz (de Tenerife) inderdaad. Het eiland zelf heet Tenerife. Maar ik wou niet te streng zijn .
    Ik zei ook nog santa cruz.. lees:
    tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 20:06
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 20:04 schreef Rucebo het volgende:

    [..]

    Eigenlijk is het Santa Cruz (de Tenerife) inderdaad. Het eiland zelf heet Tenerife. Maar ik wou niet te streng zijn .
    ok
    Neleosvrijdag 31 juli 2009 @ 20:11
    Wat is de munteenheid van India?
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 20:12
    roepie?
    Neleosvrijdag 31 juli 2009 @ 20:14
    Tanjaa + 1

    Stand deel 1687
    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    1 Tanjaa
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 20:17
    Een is een beeldmacro die bestaat uit een foto van een dier (meestal een kat) met een humoristisch en idiosyncratisch bijschrift.

    Wat ?
    TradeMarkievrijdag 31 juli 2009 @ 20:18
    een lolcat?
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 20:20
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 20:18 schreef TradeMarkie het volgende:
    een lolcat?




    Stand deel 1687
    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    1 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    TradeMarkievrijdag 31 juli 2009 @ 20:24



    is een balsport waarbij punten worden gescoord door heen en weer te lopen over de pitch
    tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 20:25
    Cricket
    TradeMarkievrijdag 31 juli 2009 @ 20:27
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 20:25 schreef tomtomaat het volgende:
    Cricket
    tomtomaat +1

    Stand deel 1687:

    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    1 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 20:35


    Welke film?
    starlavrijdag 31 juli 2009 @ 20:37
    the full monty
    tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 20:39
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 20:37 schreef starla het volgende:
    the full monty
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    1 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    1 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    starlavrijdag 31 juli 2009 @ 20:42
    Waar komt de tulp oorspronkelijk vandaan?
    tomtomaatvrijdag 31 juli 2009 @ 20:43
    turkije
    starlavrijdag 31 juli 2009 @ 20:50
    nope, die heeft de tulp wel bekend gemaakt in europa
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 21:09
    China?
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 21:11
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 20:50 schreef starla het volgende:
    nope, die heeft de tulp wel bekend gemaakt in europa
    Waarom groeien er dan tulpen bij de turk in de efteling..
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 22:50
    Opstarter:

    De hoofdstad van Wit-Rusland?
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 22:54
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 22:50 schreef Ofyles2 het volgende:
    Opstarter:

    De hoofdstad van Wit-Rusland?
    Riga.. ?
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 23:01
    Minsk
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 23:12
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    1 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 23:14
    Wie was topscoorder op het WK voetbal van 1982?
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 23:15
    Michel Platini?
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 23:17
    Die werd topscoorder op het EK 1984, maar het was wel een Europeaan
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 23:20
    Roberto Baggio?
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 23:21
    Wel een Italiaan, maar Baggio deed toen nog niet mee
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 23:32
    Andere vraag dan maar? Ik vraag me sowieso af hoeveel mensen er online zijn
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 23:34
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 23:32 schreef Mark het volgende:
    Andere vraag dan maar? Ik vraag me sowieso af hoeveel mensen er online zijn
    Ik en cobra... Ofy ook denk k
    Nico_S.vrijdag 31 juli 2009 @ 23:37
    Ben er ook. Maar voetbal.... Heb nog niet één naam gelezen die ik ken.
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 23:37
    Het was Paolo Rossi.

    Nieuwe vraag:
    Wie is de burgemeester van Den Haag?
    Nico_S.vrijdag 31 juli 2009 @ 23:41
    Van Aartsen? Of al niet meer?
    Ofyles2vrijdag 31 juli 2009 @ 23:42
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 23:41 schreef Nico_S. het volgende:
    Van Aartsen? Of al niet meer?
    Nog steeds.
    Markvrijdag 31 juli 2009 @ 23:42
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 23:41 schreef Nico_S. het volgende:
    Van Aartsen? Of al niet meer?
    Jawel, nog steeds

    Nico_S. +1

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    1 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    1 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    Nico_S.vrijdag 31 juli 2009 @ 23:43
    quote:
    Op vrijdag 31 juli 2009 23:37 schreef Mark het volgende:
    Het was Paolo Rossi.

    Oók een naam die me totaal niets zegt...
    Nico_S.vrijdag 31 juli 2009 @ 23:45
    In welke plaats is het Nationaal Baggermuseum gevestigd?

    (Verrassend interessant museum, overigens.)
    Nico_S.vrijdag 31 juli 2009 @ 23:50
    Het noemt zichzelf zelfs een internationaal museum omdat het uniek in de wereld is.
    Nico_S.vrijdag 31 juli 2009 @ 23:54
    Quote van de website:

    Welkom in het Nationaal Baggermuseum in . Het museum is eigenlijk internationaal: het is uniek in de wereld. U maakt er kennis met het heden en verleden van het baggerbedrijf. Historische maar ook uiterst moderne modellen van baggervaartuigen vormen de ruggengraat van de expositie. De collectie modellen is aangevuld met oude prenten, foto's, tekeningen, en objecten uit het verleden, waaronder vele opgebaggerde voorwerpen.


    Niemand die een gokje waagt??
    Tanjaavrijdag 31 juli 2009 @ 23:56
    Ken het hele ding niet echt ...
    Nico_S.vrijdag 31 juli 2009 @ 23:59
    Het is niet vreemd dat juist in , de bakermat van de bagger-industrie, een baggermuseum te vinden is. In 1958 lanceerde Ir. W. Bos
    als eerste de gedachte dat het voormalige se raadhuis in de Kerkbuurt geschikt zou zijn voor een aan gewijd museum. Uiteraard zou veel aandacht worden besteed aan de baggerij. Gelukkig vond de gedachte van een museum grote weerklank bij de plaatselijke bevolking en het bedrijfsleven. In 1962 kon dan ook het raadhuis worden aangekocht, waarna het na restauratie en inrichting in 1964 als ' s Museum' werd geopend.
    In de loop der jaren nam het bezit van het museum zo toe, dat Prof. Ir. W.A. Bos in 1971 met de gedachte kwam een afzonderlijk baggermuseum te stichten. Particulieren en bedrijfsleven waren wederom bereid dit idee financieel te steunen en binnen een jaar waren de plannen rond. Alles wat met baggeren te maken had werd uit de Kerkbuurt te naar het pand aan de Molendijk 16 overgebracht. Op 23 juni 1973 opende Ir. H.T. den Breejen, de toenmalige voorzitter van de Vereniging Centrale Baggerbedrijf, met een speech in de raadzaal het nieuwe baggermuseum.
    Nico_S.zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:02
    Door overlijden van de laatste bewoonster, kwam in 1974 het pand
    Molendijk 204 leeg. Dit huis van de familie Volker leek uitermate geschikt voor het baggermuseum. Het bleek mogelijk het pand te huren van de nieuwe eigenaar, de Stichting 'De Baggeraar' - inmiddels 'Stichting Vrienden van het Nationaal Baggermuseum' geheten - die het huis van de erven ter beschikking heeft gekregen voor het onderbrengen van het museum. Na enige aanpassingen in het huis en de verhuizing van de vele museumstukken werd het nieuwe baggermuseum in 1976 na een bijeenkomst in gebouw 'De Bonkelaar' geopend door Ir. A.G. Maris, oud directeur-generaal van Rijkswaterstaat.
    Nico_S.zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:04
    In 1978 werd het 'Koetshuis', zo genoemd vanwege de gevelversiering, gerestaureerd en van betonnen bakken voorzien, zodat werkende modellen gedemonstreerd kunnen worden. Twee jaar later werd het pand aan de Molendijk 208, voormalig kantoor van de Koninklijke Maatschappij tot Uitvoeren van Openbare Werken Adriaan Volker N.V. aangekocht. In 1982 werd het gebouw officieel in gebruik genomen als archief en bibliotheek. Inmiddels biedt dit gebouw plaats aan de bibliotheek, het archief, depots en kantoren.
    In dit geheel groeide het inmiddels' Nationaal Baggermuseum', tot een waarlijk uniek museum uit, mede door de inzet van de vele vrijwilligers, donateurs, begunstigers en subsidiegevers.

    In maart 1995 werd de al lang gekoesterde wens voor uitbreiding achter het museum werkelijkheid, wederom dankzij de steun van vele bedrijven. Deze nieuwbouw herbergt onder andere een riante entreehal, een koffiezaal, moderne toiletten, een filmzaal en een goede ruimte voor wisselexposities.
    Nico_S.zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:06
    Toe mensen, doe een gok!

    Hint: Zuid-Limburg is niet waarschijnlijk.
    Nico_S.zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:10
    Kijk, persoonlijk vind ik dit dus vele malen interessanter dan welke voetbalvraag dan ook.

    Nog zo'n 15 minuten, dan zet ik het antwoord in een spoiler en ga naar bed.
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 00:12
    Jah maar als je het niet weet zit er niet veel op he...
    Nico_S.zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:15
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 00:12 schreef Tanjaa het volgende:
    Jah maar als je het niet weet zit er niet veel op he...
    Denk logisch: in welk deel van het land denk je veel baggeraars aan te treffen?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 00:16
    Geen idee.. -.-
    Nico_S.zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:18
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 00:16 schreef Tanjaa het volgende:
    Geen idee.. -.-
    Vast niet op de Utrechtse Heuvelrug, bijvoorbeeld.
    Nico_S.zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:21
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 00:18 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Vast niet op de Utrechtse Heuvelrug, bijvoorbeeld.
    Denk dus lagergelegen gebieden.
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:22
    Hier ben ik weer?

    Westenschouwen?
    Nico_S.zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:25
    Goed, wil nu echt naar bed, dus antwoord in de spoiler.

    Truste, folks!
    SPOILER
    Sliedrecht.
    Nico_S.zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:28
    http://www.baggermuseum.nl/
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 00:38
    Zierikzee?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 00:44
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 00:38 schreef Ofyles2 het volgende:
    Zierikzee?
    qonmannzaterdag 1 augustus 2009 @ 00:48
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 00:44 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Nee, kunnen we niet goed rekenen..
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 00:49
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 00:48 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Nee, kunnen we niet goed rekenen..
    Hee qon
    qonmannzaterdag 1 augustus 2009 @ 00:52
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 00:49 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Hee qon
    Hoi Tanjaa.
    qonmannzaterdag 1 augustus 2009 @ 00:53
    Even een hintje voor Ofie (of anderen), vrij naar G. Bomans:

    Het rijmt op "Leg die kromme meid recht"
    qonmannzaterdag 1 augustus 2009 @ 00:59
    Anyway: Slaap wel allen
    ..een en goed weekend vast
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 01:04
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 00:59 schreef qonmann het volgende:
    Anyway: Slaap wel allen
    ..een en goed weekend vast
    Ga je nu al weg?

    Trusten
    hetzelfde
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 01:08
    Dordrecht?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 01:08
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 01:08 schreef Ofyles2 het volgende:
    Dordrecht?
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 01:09
    Sliedrecht?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 01:10
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 01:09 schreef Ofyles2 het volgende:
    Sliedrecht?
    Dingdingding

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    2 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    1 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 01:14
    Persiflages, zoek de originelen:

  • Pittige Tijden
  • Teringtubbies
  • De Wereld Slaat Door
  • Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 01:15
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 01:14 schreef Ofyles2 het volgende:
    Persiflages, zoek de originelen:

  • Pittige Tijden
  • Teringtubbies
  • De Wereld Slaat Door
  • Goede tijden slechte tijden
    Teletubbies
    De wereld draait door

    Toch..
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 01:20
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    2 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    2 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 01:25
    Hoe heet dit gebouw in berlijn?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 01:39
    Nou, ik ga slapen Ik zie het morgenvroeg wel.
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 01:47
    Gedächtniskirche?
    Markzaterdag 1 augustus 2009 @ 01:49
    Volgens Google is dat goed
    Markzaterdag 1 augustus 2009 @ 01:49
    Maar ik ga ook slapen,
    Terpentin07zaterdag 1 augustus 2009 @ 01:51
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 01:47 schreef Ofyles2 het volgende:
    Gedächtniskirche?
    In Berlijn.

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    3 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    2 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 02:00
    Welke band bestaat uit Willie Wartaal, P. Fabergé en Vieze Fur?
    Terpentin07zaterdag 1 augustus 2009 @ 02:03
    de jeugd van tegenwoordig
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 02:16
    Omdat Ofyles2 sloom is:
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    3 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    2 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    Terpentin07zaterdag 1 augustus 2009 @ 02:20
    is de titel van een roman van de Duitse schrijver Lothar-Günther Buchheim, die vooral bekend werd na de verfilming door de Duitse filmregisseur Wolfgang Petersen.
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 02:23
    * Siniti zit zich Duitse filmtitels te herinneren waar hij de regisseur niet van weet
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 02:23
    Das Experiment?
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 02:26
    Das Boot?
    Terpentin07zaterdag 1 augustus 2009 @ 02:54
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 02:26 schreef Ofyles2 het volgende:
    Das Boot?
    Das ist richtig.

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    4 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    2 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 03:35
    Vraag komt er aan.

    Ik ben met vier dingen tegelijk bezig.
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 03:35
    En dat om 3:35 's nachts, restecp.
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 03:38
    Welk muziekfestival begon in 1967 in de Jaarbeurs?
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 03:44
    Pinkpop?
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 03:46
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 03:44 schreef Siniti het volgende:
    Pinkpop?
    Later op de kalender.
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 03:47
    Ik ben niet zo van de festivals

    Het is wel Nederlands toch? Anders zou ik voor Woodstock gaan.
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 03:48
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 03:47 schreef Siniti het volgende:
    Ik ben niet zo van de festivals

    Het is wel Nederlands toch? Anders zou ik voor Woodstock gaan.
    Is wel Nederlands.
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 03:54
    Ik geef op, naast Pinkpop zou ik geeneen oud Nederlands muziekfestival kunnen noemen
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 03:54
    Want Lowlands is ook best recent toch?
    Terpentin07zaterdag 1 augustus 2009 @ 03:55
    Het schlagerfeest van de liefde.
    Terpentin07zaterdag 1 augustus 2009 @ 03:57
    Maar serieus, Siniti heeft al de festivals genoemd die ik ook ken.

    Misschien pukkelpop?
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 03:57
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    4 Ofyles2
    2 Neleos
    1 Rucebo
    2 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 03:58
    wtf

    ik dacht echt dat lowlands pas vanaf 1990 was ofzo
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 03:59
    Makkelijke: Wie is deze negert?
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 04:08
    Barry White?
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 04:08
    Herstel: Isaac Hayes
    Neleoszaterdag 1 augustus 2009 @ 04:11
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 04:08 schreef Ofyles2 het volgende:
    Herstel: Isaac Hayes
    Ik zou Marvin Gaye zeggen.
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 04:11
    Nee, nee maar je zit in de goede richting.
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 04:12
    En Neleos kopt em in

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    1 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    4 Ofyles2
    3 Neleos
    1 Rucebo
    2 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    Terpentin07zaterdag 1 augustus 2009 @ 04:12
    Hehe ik dacht ook eerst aan Barry White.Maar die heeft volgens mij zo een latente homosmile.
    Neleoszaterdag 1 augustus 2009 @ 04:18
    In welke plaats heeft Marvin Gaye Sexual Healing geschreven en opgenomen?
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 04:18
    Brugge?
    Neleoszaterdag 1 augustus 2009 @ 04:19
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 04:18 schreef Ofyles2 het volgende:
    Brugge?
    Nee, maar wel direct het juiste land.
    zebazzaterdag 1 augustus 2009 @ 04:20
    Oostende
    Neleoszaterdag 1 augustus 2009 @ 04:21
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 04:20 schreef zebaz het volgende:
    Oostende
    zebaz + 1

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    4 Ofyles2
    3 Neleos
    1 Rucebo
    2 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    zebazzaterdag 1 augustus 2009 @ 04:26
    Welke Amerikaanse soul- en discozanger, die een hit had met 'Rock your baby', woont tegenwoordig in Geleen?
    Neleoszaterdag 1 augustus 2009 @ 04:27
    George McCrae
    zebazzaterdag 1 augustus 2009 @ 04:29
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 04:27 schreef Neleos het volgende:
    George McCrae
    Neleos +1

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    4 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    2 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    Neleoszaterdag 1 augustus 2009 @ 04:32
    Onder welke naam is El-Hajj Malik El-Shabazz beter bekend?
    Neleoszaterdag 1 augustus 2009 @ 04:41
    Het antwoord is makkelijk op te zoeken, denk ik. Ik ga slapen. En het is uiteraard een neger.
    Cobra4zaterdag 1 augustus 2009 @ 04:56
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 05:28
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 04:32 schreef Neleos het volgende:
    Onder welke naam is El-Hajj Malik El-Shabazz beter bekend?
    Malcolm X?
    Terpentin07zaterdag 1 augustus 2009 @ 05:41
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 05:28 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Malcolm X?
    Even overnemen.

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    2 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    Yankeezaterdag 1 augustus 2009 @ 11:40


    Vlag van welk land?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 11:43
    Zimbabwe?
    Yankeezaterdag 1 augustus 2009 @ 11:50
    Nee, wel in de buurt
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 11:51
    Eeeehhmm, mozambique?
    Yankeezaterdag 1 augustus 2009 @ 11:59
    try again
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 11:59
    Verdeuri
    Zambia?
    Yankeezaterdag 1 augustus 2009 @ 12:00
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 11:59 schreef Tanjaa het volgende:
    Verdeuri
    Zambia?
    Tanjaa +1

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    3 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 12:01
    Hehe
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 12:05
    Hoeveel Ipod modellen kun je nu krijgen? en noem die modellen.
    Rucebozaterdag 1 augustus 2009 @ 12:09
    Nano, Touch en Shuffle ?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 12:12
    Je mist er nog 1.
    Rucebozaterdag 1 augustus 2009 @ 12:13
    Color?
    Yankeezaterdag 1 augustus 2009 @ 12:14
    classic
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 12:17
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 12:14 schreef Yankee het volgende:
    classic
    Yankee vult aan

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    3 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    1 Yankee
    Yankeezaterdag 1 augustus 2009 @ 12:21
    (19 juni 1957 – 11 september 2003) was een Zweeds politica. Zij was minister van Milieuzaken van 1994 tot 1998 en minister van Buitenlandse Zaken van 1998 tot haar dood. overleed op 11 september 2003 op 46-jarige leeftijd in het ziekenhuis aan verwondingen in borst, buik en arm, die haar de dag tevoren toegebracht waren met een mes. Op het moment van de aanval was zij met een vriendin aan het winkelen in het warenhuis NK in Stockholm. Zij werd ten tijde van de aanval niet bewaakt.

    Wie?
    Yankeezaterdag 1 augustus 2009 @ 13:03
    er is echt wel iemand die dit weet, antwoord staat in spoiler ik moet werken namelijk.
    SPOILER
    Anna Lindh
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 13:46
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 12:21 schreef Yankee het volgende:
    (19 juni 1957 – 11 september 2003) was een Zweeds politica. Zij was minister van Milieuzaken van 1994 tot 1998 en minister van Buitenlandse Zaken van 1998 tot haar dood. overleed op 11 september 2003 op 46-jarige leeftijd in het ziekenhuis aan verwondingen in borst, buik en arm, die haar de dag tevoren toegebracht waren met een mes. Op het moment van de aanval was zij met een vriendin aan het winkelen in het warenhuis NK in Stockholm. Zij werd ten tijde van de aanval niet bewaakt.

    Wie?
    Anna Lind
    Rucebozaterdag 1 augustus 2009 @ 13:50
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 13:46 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Anna Lind
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    3 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    1 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    1 Yankee
    1 mr_anonimous
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 13:52
    Welke voetbalclub heeft E Pluribus Unum als motto sinds de oprichting?
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 13:58
    geen idee: ajax?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 13:59
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 13:58 schreef tomtomaat het volgende:
    geen idee: ajax?
    Nee, wel een ook een beetje een vergane glorieclub.....
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:00
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 13:59 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Nee, wel een ook een beetje een vergane glorieclub.....
    ah, feijenoord
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:01
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:00 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    ah, feijenoord
    Ook niet.... wel ooit de tegenstander in een Legendarische wedstrijd...... de club is niet uit NL.....
    Rucebozaterdag 1 augustus 2009 @ 14:02
    Spurs?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:03
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:02 schreef Rucebo het volgende:
    Spurs?
    Nee...... ze waren ook niet lang geleden tegenstander van Ajax.....
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:10
    Panathinaikos?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:12
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:10 schreef tomtomaat het volgende:
    Panathinaikos?
    Heel recent waren ze de tegenstander van Ajax.......
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:16
    Atletico Madrid?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:16
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:16 schreef tomtomaat het volgende:
    Atletico Madrid?
    Close.....
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:17
    Benfica?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:18
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:17 schreef tomtomaat het volgende:
    Benfica?

    tomtomaat +1

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    3 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    2 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    1 Yankee
    1 mr_anonimous
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:22
    , bijgenaamd The Flying Gentleman (Paramaribo, 10 januari 1976) is een Nederlands-Surinaams thaibokser, die momenteel uitkomt in de K-1-toernooien en de huidige wereldkampioen K-1 is.

    Wie?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:22
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:22 schreef tomtomaat het volgende:
    , bijgenaamd The Flying Gentleman (Paramaribo, 10 januari 1976) is een Nederlands-Surinaams thaibokser, die momenteel uitkomt in de K-1-toernooien en de huidige wereldkampioen K-1 is.

    Wie?
    Remy Bonjasky
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:26
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:22 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Remy Bonjasky
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    3 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    2 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    1 Yankee
    2 mr_anonimous
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:32
    Het café In den ouden Vogel Struys is het oudste café van welke stad?
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:34
    Maastricht
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:36
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:34 schreef tomtomaat het volgende:
    Maastricht
    Ook wel eens geweest dus? Al sinds 1730 bestaat het....

    tomtomaat +1

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    3 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    1 Yankee
    2 mr_anonimous
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:43
    Ben er inderdaad wel eens geweest..., maar dat het zo oud was wist ik niet.
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:44
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:43 schreef tomtomaat het volgende:
    Ben er inderdaad wel eens geweest..., maar dat het zo oud was wist ik niet.
    Ja ik stond er ook verbaasd van toen ik het las.
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:45
    (113 km x 81 km) is een Indonesisch eiland dat behoort tot de Kleine Soenda-eilanden. Het ligt in de Indische Oceaan ten oosten van Bali en ten westen van Soembawa.

    Welk eiland?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:49
    Bali?
    De_Hertogzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:51
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:49 schreef mr_anonimous het volgende:
    Bali?
    Dat ligt niet ten oosten van Bali

    Lombok?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 14:52
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:51 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Dat ligt niet ten oosten van Bali

    Lombok?
    Zeg doe eens niet zo scherp tegen iemand die om vier uur s'nachts nog in Maastricht liep.....
    tomtomaatzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:53
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 14:51 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Dat ligt niet ten oosten van Bali

    Lombok?
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    3 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    1 Siniti
    1 Yankee
    2 mr_anonimous
    1 De_Hertog
    De_Hertogzaterdag 1 augustus 2009 @ 14:58
    Psychologen waren deze week boos omdat verschillende interpretaties van antwoorden op een bekende psychologische tekst op Wikipedia staan, en de test niet meer zou werken als mensen dit gelezen zouden hebben. Welke test gaat het om?
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 15:01
    Ik heb dit gelezen

    Een test met allemaal inktvlekken
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 15:01
    rorschach!!
    De_Hertogzaterdag 1 augustus 2009 @ 15:02
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 15:01 schreef Siniti het volgende:
    rorschach!!
    Klopt. Daar mag je dus niets van verklappen.

    Siniti +1

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    3 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    2 mr_anonimous
    1 De_Hertog
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 15:03
    Noem alle 6 de Star Wars film bij de volledige naam.
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 15:04
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 15:03 schreef Siniti het volgende:
    Noem alle 6 de Star Wars film bij de volledige naam.
    A New Hope
    The Empire Strikes back
    Return of the Jedi
    The phantom Menace
    Attack of the clones
    Revenge of the sith
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 15:05
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 15:04 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    A New Hope
    The Empire Strikes back
    Return of the Jedi
    The phantom Menace
    Attack of the clones
    Revenge of the sith
    En we hebben een fan

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    3 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    3 mr_anonimous
    1 De_Hertog
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 15:06
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 15:05 schreef Siniti het volgende:

    [..]

    En we hebben een fan
    Ja dat klopt. Ik leest ook wel de boeken van Star Wars maar ik ben niet zo'n fanboy dat ik als Darth Vader verkleed rond loop....
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 15:11
    Welke stripboekenreeks toont veel overeenkomsten met de Jason Bourne serie?
    Sinitizaterdag 1 augustus 2009 @ 15:16
    GI Joe?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 15:18
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 15:16 schreef Siniti het volgende:
    GI Joe?
    Belgische reeks van Jean van Hamme en William Vance.
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 15:39
    Ik ben kapot. Ik ga even slapen.....
    De hoofdpersoon heeft oorspronkelijk geen naam maar een nummer.....
    SPOILER
    tong80zaterdag 1 augustus 2009 @ 16:32
    Goeiemorgen

    De_Hertogzaterdag 1 augustus 2009 @ 16:36
    Agent 327?
    De_Hertogzaterdag 1 augustus 2009 @ 16:37
    Blijkt fout te zijn, iemand anders mag gokken
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 19:09
    Agent 456?
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 23:18
    F5-vraag:
    Wie woont in een ananas?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:18
    Spongebob natuurlijk
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 23:20
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    4 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    3 mr_anonimous
    1 De_Hertog

    En we rijden weer!
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:21
    Wat sprak Neil Armstrong toen hij de eerste voet op de maanbodem zette?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 23:22
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:21 schreef Tanjaa het volgende:
    Wat sprak Neil Armstrong toen hij de eerste voet op de maanbodem zette?
    A smalll step for man but a giant leap for mankind
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:23
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:22 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    A smalll step for man but a giant leap for mankind
    Bijna goed, maar heb geen zin om ergens anders op te wachten

    "That's one small step for man, one giant leap for mankind."

    Stand deel 1687:1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    4 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    4 mr_anonimous
    1 De_Hertog
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 23:30
    Noem maar eens 4 nummer van de gebroeders Ko
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 23:31
    Ik vind je zo njammie njammie
    Toeter op mijn waterscooter
    Ik zie... (weet hem niet volledig)
    Mieren hier, mieren daar
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:32
    Boswandeling... ik heb een toeter op mn waterscooter.. Nie praten nie & nie zingen nie
    TradeMarkiezaterdag 1 augustus 2009 @ 23:33
    broodje frikandel
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 23:35
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:32 schreef Tanjaa het volgende:
    Boswandeling... ik heb een toeter op mn waterscooter.. Nie praten nie & nie zingen nie
    Met die van Ofyles erbij kom je op 4. Al is het wel mieren hier muggen daar....

    Tanjaa +1


    Stand deel 1687:1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    5 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    4 mr_anonimous
    1 De_Hertog
    tong80zaterdag 1 augustus 2009 @ 23:36
    En daar is ie weer: Once Upon A Time In The West

    starlazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:37
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:23 schreef Tanjaa het volgende:
    "That's one small step for A man, one giant leap for mankind."
    tong80zaterdag 1 augustus 2009 @ 23:37
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:30 schreef mr_anonimous het volgende:
    Noem maar eens 4 nummer van de gebroeders Ko
    Wie zijn dat in hemelsnaam

    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:38


    Welke.. njah, 'band'?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 23:40
    Ozone....
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:41
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:40 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ozone....
    Schaamtepuntje?

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    5 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    5 mr_anonimous
    1 De_Hertog
    Ofyles2zaterdag 1 augustus 2009 @ 23:42
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:40 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ozone....
    Zo fout dat ze weer goed zijn.
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:44
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:42 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Zo fout dat ze weer goed zijn.
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 23:47
    Wie is Alecia Moore?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:48
    Pink!
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 23:49
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:48 schreef Tanjaa het volgende:
    Pink!
    Heel snel en heel goed!
    Tanjaa +1

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    6 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    5 mr_anonimous
    1 De_Hertog
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:51
    van dranken is het toevoegen van koolzuur. Deze kooldioxidetoevoeging wordt ook wel prik genoemd. Dit maakt de drank aantrekkelijker, want het zorgt voor een frisse, zurige smaak en een dorstlessend effect. Het principe wordt onder andere toegepast in water, bier en frisdranken.

    wat ?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 23:51
    Koolzuur?
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 23:52
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:51 schreef mr_anonimous het volgende:
    Koolzuur?
    gvd moet niet quizzen als ik gezopen heb.....
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:52
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:51 schreef mr_anonimous het volgende:
    Koolzuur?
    Werkwoord
    starlazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:52
    carbonificatie?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:53
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:52 schreef starla het volgende:
    carbonificatie?
    Biiiiijjjjjnaaa
    mr_anonimouszaterdag 1 augustus 2009 @ 23:54
    carbonificeren....
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:55
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:54 schreef mr_anonimous het volgende:
    carbonificeren....
    Ook bijna
    starlazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:56
    carboniseren?
    Tanjaazaterdag 1 augustus 2009 @ 23:57
    quote:
    Op zaterdag 1 augustus 2009 23:56 schreef starla het volgende:
    carboniseren?


    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    6 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    1 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    5 mr_anonimous
    1 De_Hertog
    1 starla
    starlazondag 2 augustus 2009 @ 00:02
    Amerikaans hartenjagen, ook wel genoemd, is vooral bekend van het hartenjagen computerspel in Windows.

    Wat?
    Yurithemasterzondag 2 augustus 2009 @ 00:02
    patience?
    mr_anonimouszondag 2 augustus 2009 @ 00:03
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 00:02 schreef starla het volgende:
    Amerikaans hartenjagen, ook wel genoemd, is vooral bekend van het hartenjagen computerspel in Windows.

    Wat?
    Spider
    starlazondag 2 augustus 2009 @ 00:03
    nee, dat is een ander spel
    tomtomaatzondag 2 augustus 2009 @ 00:03
    hearts?
    starlazondag 2 augustus 2009 @ 00:25
    dat is de engelse naam voor gewoon hartenjagen
    Tanjaazondag 2 augustus 2009 @ 00:26
    Hintje ?
    Susizondag 2 augustus 2009 @ 00:26
    Geen idee, maar wel een teeveepee
    starlazondag 2 augustus 2009 @ 00:29
    het spel is genoemd naar de slechtste kaart uit het spel
    Susizondag 2 augustus 2009 @ 00:30
    Spade Lady ?
    Tanjaazondag 2 augustus 2009 @ 00:30
    schoppen dame?
    starlazondag 2 augustus 2009 @ 00:30
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 00:30 schreef Susi het volgende:
    Spade Lady ?
    Tanjaazondag 2 augustus 2009 @ 00:30
    oh, black lady
    starlazondag 2 augustus 2009 @ 00:44
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 00:30 schreef Tanjaa het volgende:
    oh, black lady
    + 1

    Stand deel 1687:
    1 Szura
    2 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    7 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    2 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    5 mr_anonimous
    1 De_Hertog
    Tanjaazondag 2 augustus 2009 @ 00:47
    Nevermind is een album van welke band?
    zebazzondag 2 augustus 2009 @ 00:48
    Nirvana
    Tanjaazondag 2 augustus 2009 @ 00:50
    quote:
    Op zondag 2 augustus 2009 00:48 schreef zebaz het volgende:
    Nirvana
    Stand deel 1687:
    1 Szura
    3 zebaz
    2 Mark
    1 Yurithemaster
    5 Ofyles2
    4 Neleos
    1 Rucebo
    7 Tanjaa
    1 TradeMarkie
    3 tomtomaat
    2 starla
    1 Nico_S.
    1 Terpentin07
    2 Siniti
    1 Yankee
    5 mr_anonimous
    1 De_Hertog