Dan is het inderdaad handig om een budget op te stellen. Al ga je daar toch wel overheen omdat je denkt dat je alles geregeld hebt en dan kom je er achter dat je nog wat dingen vergeten bent.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:50 schreef gothic-blackie het volgende:
wij wel een budget, is aangeraden door onze ceremoniemeester. en is best handig want je schikt je lam als je een echt 'burgelijk' feestje wil, met de echte trouwjurk, dag gasten, heel veel avondgasten locatie hier, locatie daar. bruidssuite, honeymoon en ga zo maar door.
pff ik hoop niet dat we er 100% overheen gaan, want ons budget is nu geschat 15 duizend. en om dan 30 duizend te gaan betalen is wel heel erg veel.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 23:16 schreef nelisb het volgende:
Ik dacht dat we wel goed zouden uitkomen met ons budget die we vooraf hadden opgesteld.
Helaas zijn we er uiteindelijk 100% overheen gegaan hahah
haha! Hoop het ook niet voor jullie. Wij hadden 10.000 en waren uiteindelijk 20.000 kwijt alleen voor de bruiloft.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 09:13 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
pff ik hoop niet dat we er 100% overheen gaan, want ons budget is nu geschat 15 duizend. en om dan 30 duizend te gaan betalen is wel heel erg veel.
Wij hadden niks achteraf. Wisten precies wat we kwijt waren. Rekening van de locatie zelf was zelfs lager doordat er op het laatst toch mensen niet kwamen.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 10:07 schreef macrony het volgende:
Ik kan je één ding vertellen, het gaat altijd hard.
En dan komen de rekeningen achteraf, zucht
wij vinden dit ook al super veel hoor! maar het is wel altijd mijn droom geweest om een mooie bruiloft te hebben met alles erop en eraan en het vooral niet te doen zoals mijn broer en zus die wel een goedkope bruiloft hadden maar ik vind het niets om te bbqen in de tuin van je broer of het eten via de chinees te laten doen en dan in het huis van je ouders (kleine voorbeelden) of de jurk van weet ik veel wie te krijgen. ik wil graag het volledige plaatje en ben daarbij bereid alles ervoor op te geven (ben bv een grote lezer, en kocht altijd tussen de 5 a 10 boeken per maand, wat nu niet meer magquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 10:28 schreef motorbloempje het volgende:
15.000!?
wij zitten nu op 6.000 en vinden dat al veel
Zo willen mijn vriend en ik het ook, maar daarom weten we ook wel dat we nog een paar jaartjes moeten wachtenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:28 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
wij vinden dit ook al super veel hoor! maar het is wel altijd mijn droom geweest om een mooie bruiloft te hebben met alles erop en eraan en het vooral niet te doen zoals mijn broer en zus die wel een goedkope bruiloft hadden maar ik vind het niets om te bbqen in de tuin van je broer of het eten via de chinees te laten doen en dan in het huis van je ouders (kleine voorbeelden) of de jurk van weet ik veel wie te krijgen. ik wil graag het volledige plaatje en ben daarbij bereid alles ervoor op te geven (ben bv een grote lezer, en kocht altijd tussen de 5 a 10 boeken per maand, wat nu niet meer magen gelukkig zit de bieb om de hoek)
juh..quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:00 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik ben blij dat mijn perfecte bruiloft niet zo groots en duur is.
Maar toch 'klaag' je redelijk vaak hier dat je iets niet kan doen of anders moet doen omdat het geld er niet isquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:37 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
juh..
perfect staat bij ons niet gelijk aan heel veel geld uitgeven..
ik ook nietquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 19:11 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik moet juist weer niet denken aan zo'n enorme bruiloft waarbij je geleefd wordt. Suikerspinnenjurken, truttige corsages en zo'n vreselijke discofeestzaal met polonaises enstukjes. Ieder zijn ding.
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |