Weer iemand die het principe torrent niet begrijpt.quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:06 schreef Cothen het volgende:
http://thepiratebay.tjuh.nl/
Moet alleen nog ff geautomatiseerd worden
en dan weer tegen die chagrijnige kop van die verkoper in de cd-zaak bij ons op het winkelcentrum aan kijken. Geen normaal woord komt er uit - totaal geen verstand van goede muziek en geen bereidheid om ook maar ietwat exotisch in de rekken te leggen.quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:17 schreef DrDentz het volgende:
Het lijkt me ergens ook wel 'gezellig' wanneer je helemaal nergens nog muziek kunt downloaden. Dat je weer echt naar de platenzaak moet voor een cdtje. Het is toch onpersoonlijker, zo'n downloadje.
Het zal nooit iets opschieten, zodra je een ding verbiedt is het al verouderd en is er al weer iets nieuws, internet is niet te stoppen.quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:23 schreef De_Hertog het volgende:
Ik heb nu al drie verschillende kanalen gezien waar dit vonnis heeft geleid tot een uitwisseling van invites voor prive-trackers. Proficiat, brein.
binnenkort zullen DHTs (decentrale trackers) toch standaard zijn...quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:26 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
Weer iemand die het principe torrent niet begrijpt.
Met een torrent maak je contact met een tracker
De tracker laat je vervolgens in verbinding komen met uploaders
Zonder de tracker (The Piratebay in dit geval) heb je dus gen ruk aan de torrent bestanden die je via een proxy download.
Nu zijn er natuurlijk zoals al eerder aangegeven veel meer trackers.
Daar denken ze in China anders overquote:Op donderdag 30 juli 2009 21:27 schreef Nachtraaf het volgende:
[..]
Het zal nooit iets opschieten, zodra je een ding verbiedt is het al verouderd en is er al weer iets nieuws, internet is niet te stoppen.
quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:28 schreef Mafkoos het volgende:
[..]
binnenkort zullen DHTs (decentrale trackers) toch standaard zijn...
Precies mijn punt.quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:27 schreef Nachtraaf het volgende:
[..]
Het zal nooit iets opschieten, zodra je een ding verbiedt is het al verouderd en is er al weer iets nieuws, internet is niet te stoppen.
Dat lijkt me een heel slecht plan, want dan heeft BRein ineens een zak geld... daar naai je ze niet echt meequote:Op donderdag 30 juli 2009 20:31 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Sowieso, er zit een max van iets van 3 miljoen aan die boete geloof ik? Stel dat ze gewoon dokken en ff een inzamelactie houden, of wat internetmilionairtjes die BREIN willen naaien schenken ze iets ofzo
quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:01 schreef DrDentz het volgende:
Shit!
Straks moet ik weer aan m'n muziek komen door het op te nemen van de radio, met een cassettebandje.
Ik las het pas later dat ze ook de trackers moeten weren voor Nederlanders.quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:28 schreef Mafkoos het volgende:
[..]
binnenkort zullen DHTs (decentrale trackers) toch standaard zijn...
a) het gaat mij er totaal niet om hoe torrents werken, gaat er mij alleen om dat een site gewoon bereikbaar kan blijven.quote:Op donderdag 30 juli 2009 21:26 schreef Ame_thyst het volgende:
Weer iemand die het principe torrent niet begrijpt.
Met een torrent maak je contact met een tracker
De tracker laat je vervolgens in verbinding komen met uploaders
Zonder de tracker (The Piratebay in dit geval) heb je dus gen ruk aan de torrent bestanden die je via een proxy download.
Nu zijn er natuurlijk zoals al eerder aangegeven veel meer trackers.
Ja maar een groot deel van alle trackers is van TPB, dus een groot deel van de torrents werkt dan gewoon niet, mits er een private tracker word gebruiktquote:Op vrijdag 31 juli 2009 09:00 schreef Cothen het volgende:
[..]
a) het gaat mij er totaal niet om hoe torrents werken, gaat er mij alleen om dat een site gewoon bereikbaar kan blijven.
b) als je een torrent gebruikt van thepiratebay dan wordt daarin ook contact opgenomen met andere trackers. Dus grote kans dat het straks gewoon blijft werken
Twitter, YouTube, Flickr...quote:Op vrijdag 31 juli 2009 10:39 schreef Swetsenegger het volgende:
Hoe al die mensen erbij komen dat internet in china dicht getimmerd zit is me een raadsel.
30.000 internet agenten die alle content scannenquote:Op vrijdag 31 juli 2009 10:39 schreef Swetsenegger het volgende:
Hoe al die mensen erbij komen dat internet in china dicht getimmerd zit is me een raadsel.
Gaat ook lekker op ze sitequote:Op vrijdag 31 juli 2009 10:32 schreef Junkie het volgende:
Op Hyves is hij ook niet zo populair.![]()
http://timkuik.hyves.nl - (Druk anders ff op "Dit is niet OK")
http://twitter.com/TimKuik
http://timkuik.com
Kan toch serieus niet écht zijn site zijnquote:Gosh darn it!
by admin on Jun.24, 2009, under Uncategorized
Those pesky geeks are bringing down my site again! This happened right after this news came out! Everybody must know this is not aproperiate!
I’m going to investigate this further tomorrow!
Anyway, I’m off to the pub now!
quote:Hello everyone!
by admin on Nov.28, 2008, under About Me
My name is Tim Kuik, I’m the coolest man alive! My job is realy cool, me and my maffia buddies take down pirate websites! This is my blog on which I will tell you the cool stuff I do when I’m at work!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |