Censuur?quote:Pirate Bay moet activiteiten staken
De Zweedse uitwisselings-website The Pirate Bay moet binnen tien dagen zijn activiteiten in Nederland staken. Dat heeft de rechter bepaald in een kort geding dat was aangespannen door de Stichting Brein.
De Stichting Brein zet zich in voor de bescherming van de rechten van de entertainmentindustrie en voert fel campagne tegen onder meer websites waar gratis films, software en muziek worden uitgewisseld.
The Pirate Bay moet zijn activiteiten ontoegankelijk maken voor Nederlandse internetters. Hoe dat technisch moet worden uitgevoerd is onduidelijk.
Bron: NOS
Nee. Als piratebay zijn weerstaand 'laat varen' duurt het niet lang meer voordat die 100 ook zijn opgedoekt. Buiten piratebay zijn er nog zo'n 5 goede torrentsites over. En die heb je makkelijk binnen 3 jaar van 't veld geruimd met het vonnis van Piratebay.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:39 schreef iamredleader het volgende:
Simpel: er zijn nog minstens 100 andere torrentproviders
Niet zo handig en groot als TPB.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:39 schreef iamredleader het volgende:
Simpel: er zijn nog minstens 100 andere torrentproviders
quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:41 schreef Cahir het volgende:
[..]
Nee. Als piratebay zijn weerstaand 'laat varen' duurt het niet lang meer voordat die 100 ook zijn opgedoekt. Buiten piratebay zijn er nog zo'n 5 goede torrentsites over. En die heb je makkelijk binnen 3 jaar van 't veld geruimd met het vonnis van Piratebay.
FTD ligt ook al onder vuur door Breinquote:Op donderdag 30 juli 2009 16:45 schreef Jarno het volgende:
Maar het zou zomaar kunnen dat Brein de slag om de torrents gaat winnen nav deze uitspraak. Als na TPB ook Demonoid en dergelijke gaan vallen dan blijft er echt bizar weinig over.
Iedereen naar Usenet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |