Hoi ja hoor dat laat ik je wel weten. Mijn nicht heeft ze ook en die loopt er niet naast. EMU schijnt een goed merk te zijn.quote:Op maandag 28 september 2009 10:36 schreef Noek het volgende:
[..]
Wil je nog even laten weten hoe ze lopen en of ze je voet ook genoeg ondersteunen want ik vind ze mooi.
Soms zie ik meiden lopen en dan janken mijn enkels het uit als ik naar ze kijk, zo ontzettend lopen ze naast de laars. Dat zijn dan ook de goedkopere soorten, zeg maar.
Emu heeft 2 varianten. Dure en goedkope. De goedkope zijn suede met schapenbont erop geplakt. Bestaat niet uit 1 deel en is van mindere kwaliteit. Die kosten rond de 80 tot 100 euro ofzo. En ze hebben dure die gewoon uit 1 deel bestaan net zoals de uggs van ugg australia. Deze zijn ongeveer net zo duur als die van ugg australia en zijn wel goed van kwaliteit. Collega van me heeft de goedkope en die zijn jammer genoeg niet zo best. Ze lopen ook lang niet zo lekker als de "echte" uggs. Ze heeft ook die met zo'n touwtje er omheen en dat gaat telkens losser zitten tijdens het lopen. Heel irritant, omdat je boots dan niet meer goed strak zitten. Zelf ben ik niet zo van de emu, maar dat is meer omdat ik de zolen heel lelijk vind. Dat 2-kleurige en schuin aflopend aan de uiteinden vind ik lelijk.quote:Op maandag 28 september 2009 15:34 schreef CyclingGirl het volgende:
[..]
Hoi ja hoor dat laat ik je wel weten. Mijn nicht heeft ze ook en die loopt er niet naast. EMU schijnt een goed merk te zijn.
Ja ik heb ze vandaag in de winkel gepast en ze lijken me inderdaad wel stevig genoeg! Ik ben dan ook gladde pumps gewent dus dat maakt het al snel stevig natuurlijkquote:Op zondag 27 september 2009 10:48 schreef snkr-xxx het volgende:
Er zit niet megaprofiel onder, maar denk wel genoeg om je overeind te houden hoor. Al heb ik ze nog niet op het ijsoppervlakken getest![]()
Oeh die zijn erug leuk!quote:Op dinsdag 29 september 2009 16:05 schreef Graftonst het volgende:
[..]
Ja ik heb ze vandaag in de winkel gepast en ze lijken me inderdaad wel stevig genoeg! Ik ben dan ook gladde pumps gewent dus dat maakt het al snel stevig natuurlijk.
Maar nu nog een vraagje, als ik maat 39 nodig heb, welke maat moet ik dan nemen? De amerikaanse maat 9 dan?
En qua invoerrechten kan natuurlijk niemand een bedrag inschatten? Dit is geen vast bedrag? (Want ze komen net boven de 150 euro uit)
Ik wil deze bestellen: [ afbeelding ]
Ik heb ook via shopbop besteld, hoe lang deden ze erover voordat ze er waren? Volgens mij hangen die van mij bij de douane of zo, bij de informatie van UPS staat PACKAGE DATA PROCESSED BY BROKERAGE. WAITING FOR CLEARANCE en daarna staat nog DEPARTURE SCAN.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:16 schreef Footprint het volgende:
Vandaag mijn nieuwe Ugg Mayfaire Side Zip Boots Cement Brown binnengekregen
Heb ze via Shopbob en moest nog ¤47,43 aan de deur betalen. Vond het nog meevallen na alle horrorverhalen over belachelijk hoge bedragen.
[ afbeelding ]
Welk model heb je besteld?quote:Op dinsdag 29 september 2009 17:47 schreef Maddy_K het volgende:
[..]
Ik heb ook via shopbop besteld, hoe lang deden ze erover voordat ze er waren? Volgens mij hangen die van mij bij de douane of zo, bij de informatie van UPS staat PACKAGE DATA PROCESSED BY BROKERAGE. WAITING FOR CLEARANCE en daarna staat nog DEPARTURE SCAN.
Anyone die weet wat dat precies inhoudt??
Die Mayfaire zijn trouwens leuk zeg![]()
![]()
Ook onder de ¤150 moet je betalen aan de deur he. Alleen dan moet je omzetbelasting betalen. Boven de 150 komen er nog invoerrechten bij waardoor het een stuk duurder wordt. Op mijn bon staat ook nog 'voorschot provisie' van ¤10 dus dat komt er ook nog bij. Je kunt het inprincipe gewoon uitrekenen wat je moet betalen, maar als je de verhalen moet geloven klopt daar bij UPS vaak niets van.quote:Op dinsdag 29 september 2009 17:49 schreef Graftonst het volgende:
Oke thanks! Ik vind trouwens die wool knit ook wel errug leuk hoor, ookal doet het mij wel een beetje aan kerst denken![]()
Van die invoerrechten is wel jammer dat het geen vast bedrag is, misschien dan toch maar de Baileys bestellen.. Hmm moeilijk, want de Roseberrys zijn natuurlijk een stuk warmer in de winter.
Bedankt! Vast een tip voor mijn volgende paar. Maar eerst sparen...quote:Op dinsdag 29 september 2009 19:53 schreef zoeperzazke het volgende:
je kunt ook hier kijken, hogere prijzen maar geen gezeik met invoerrechten etc, als ik het goed begrepen heb...
http://www.uggsuitamerika.nl/
Dan kan je ze net zo goed in de winkel halen..quote:Op dinsdag 29 september 2009 19:53 schreef zoeperzazke het volgende:
je kunt ook hier kijken, hogere prijzen maar geen gezeik met invoerrechten etc, als ik het goed begrepen heb...
http://www.uggsuitamerika.nl/
Bij mij hadden ze het pakje eerst bij de douane aangemeld, dus stond hij meteen al in Utrecht. Toen ging het pakje pas op het vliegtuig en ging het van Anaheim naar Lousville naar Keulen naar Amsterdamquote:Op dinsdag 29 september 2009 17:47 schreef Maddy_K het volgende:
[..]
Ik heb ook via shopbop besteld, hoe lang deden ze erover voordat ze er waren? Volgens mij hangen die van mij bij de douane of zo, bij de informatie van UPS staat PACKAGE DATA PROCESSED BY BROKERAGE. WAITING FOR CLEARANCE en daarna staat nog DEPARTURE SCAN.
Anyone die weet wat dat precies inhoudt??
Die Mayfaire zijn trouwens leuk zeg![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |