De juiste term is kuthoer.quote:Op woensdag 29 juli 2009 16:41 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja maar, ja maar... ik WIL helemaal geen nieuwe vijanden maken!![]()
Dus dring me dat niet op, kutsnol!
trut .quote:Op woensdag 29 juli 2009 16:46 schreef Soury het volgende:
Dit is er al eentje !! [ afbeelding ]
Luchtbuksen zijn toegestaan![]()
Ik morgen waarschijnlijk een heeeeeeeeeeeel lang weekendquote:Op woensdag 29 juli 2009 16:50 schreef Copycat het volgende:
TerugVindPomme.
Ik moet zo mijn weekend in.
Is de kogel nu volledig door de kerk?quote:Op woensdag 29 juli 2009 16:50 schreef Soury het volgende:
Ik morgen waarschijnlijk een heeeeeeeeeeeel lang weekend
Das leuk !!! op appels schieten, en oude wekkers en plastic cowboys en indiaantjesquote:
Ja denk van wel eindelijk. Kreeg een uitnodiging per mail van de baas en het onderwerp was Start voorfase .Om 09:00 morgen ochtend hoe verzint ie het. Dan slaap ik nogquote:Op woensdag 29 juli 2009 16:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Is de kogel nu volledig door de kerk?
En zwerfkatten.quote:Op woensdag 29 juli 2009 16:52 schreef Soury het volgende:
[..]
Das leuk !!! op appels schieten, en oude wekkers en plastic cowboys en indiaantjes
Dat ga ik morgen horen.. En zo kut vind ik het niet hoor. Wel lastig maar beter nu dan over 2 jaar. Krijg nu nog een berg poen meequote:Op woensdag 29 juli 2009 16:56 schreef beequeen het volgende:
TerugVindkoffersPakken.
Oeps Muis, ben je nu echt overtallig?
quote:Op woensdag 29 juli 2009 15:56 schreef Gert het volgende:
[..]
Weet niet of het forum zó snel al opgeheven wordt. Maar wat mij betreft wel.
Kan ik op zwart, lekker meerellen en de gluiperige misselijke klootzakken waar ik nog een appeltje mee te schillen heb eens even de waarheid zeggen, keer op keer.
Nah, geen fijne dag dus, gedoe met uitkering regelen en zo ook.quote:Op woensdag 29 juli 2009 16:59 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat ga ik morgen horen.. En zo kut vind ik het niet hoor. Wel lastig maar beter nu dan over 2 jaar. Krijg nu nog een berg poen mee
Plus heb ik eindelijk zekerheid. De geruchten gingen al dat het helemaal niet doorging. Dus ik kon niks regelen of solliciteren. Hopelijk vanaf morgen wel
Oh ik ben er wel hoor om 09:00 maar met nat haar en een bed blik in mijn ogen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het gaat om de kabouters.
[ Bericht 0% gewijzigd door Peter6000 op 29-07-2009 17:22:56 (Hinderlijke fout in de spoiler (woord vergeten)) ]
quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:10 schreef Peter6000 het volgende:
Dit kunstwerk is ivm de huidige situatie opgedragen aan Soury.
In de spoiler staat wat achtergrondinformatie, maar ik raad u af dit te lezen, zodat het kunstwerk haar multi-interpretabele karakter voor u kan behouden.Ik zou de titel van dit meesterwerk veranderen inSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
Het gaat om de kabouters.
''appeltjes van oranje''
quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:10 schreef Peter6000 het volgende:
Dit kunstwerk is ivm de huidige situatie opgedragen aan Soury.
In de spoiler staat wat achtergrondinformatie, maar ik raad u af dit te lezen, zodat het kunstwerk haar multi-interpretabele karakter voor u kan behouden.En het allitereert ook mooi met kakkerlakken. Die overleven dat ook!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
Het gaat om de kabouters.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
''appeltjes van oranje', die ene, da's Coos, die zit in Spanje'quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:18 schreef FANN het volgende:
[..]
Ik zou de titel van dit meesterwerk veranderen in
''appeltjes van oranje''
quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:18 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
''appeltjes van oranje', die ene, da's Coos, die zit in Spanje'
Dat heb ik al in mijn hoofd. Moet het alleen nog regelen. Maar de belasting krijgt geen centquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:09 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nah, geen fijne dag dus, gedoe met uitkering regelen en zo ook.
Tip: doe wat goeds met die berg poen zodat je niet de helft aan de belasting hoeft te betalen!
Nah, dat wordt dus lijfrentes regelen en pensioengaten opvullenquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:23 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat heb ik al in mijn hoofd. Moet het alleen nog regelen. Maar de belasting krijgt geen cent![]()
Het gaat me wel een boel kosten maar dat staat niet in vergelijking van wat ik mee krijg. M.a.w. twee jaar salaris
quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:23 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat heb ik al in mijn hoofd. Moet het alleen nog regelen. Maar de belasting krijgt geen cent![]()
Het gaat me wel een boel kosten maar dat staat niet in vergelijking van wat ik mee krijg. M.a.w. twee jaar salaris
quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:18 schreef Gert het volgende:
[..]
En het allitereert ook mooi met kakkerlakken. Die overleven dat ook!
quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:24 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Je was nog verdomd snel dan, voor jouw doen![]()
Rot meid !! Door jou had ik ongewild de lapo .. Ik mag hopen dat deze net zo langzaam gaat als de vorige 2/3quote:
Hallo, je bent nóg niet werkeloos hè, geen reden om nu al chagrijnig te gaan doenquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:26 schreef Soury het volgende:
[..]
Rot meid !! Door jou had ik ongewild de lapo .. Ik mag hopen dat deze net zo langzaam gaat als de vorige 2/3NEE DUS
De champagne gaat open morgenquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:28 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Hallo, je bent nóg niet werkeloos hè, geen reden om nu al chagrijnig te gaan doen
Wie weet komt ie toch met (een of ander lullig?) baantje. . .quote:Op woensdag 29 juli 2009 16:59 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat ga ik morgen horen.. En zo kut vind ik het niet hoor. Wel lastig maar beter nu dan over 2 jaar. Krijg nu nog een berg poen mee
Plus heb ik eindelijk zekerheid. De geruchten gingen al dat het helemaal niet doorging. Dus ik kon niks regelen of solliciteren. Hopelijk vanaf morgen wel
Oh ik ben er wel hoor om 09:00 maar met nat haar en een bed blik in mijn ogen![]()
quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:26 schreef Soury het volgende:
[..]
Rot meid !! Door jou had ik ongewild de lapo .. Ik mag hopen dat deze net zo langzaam gaat als de vorige 2/3NEE DUS
donequote:Op woensdag 29 juli 2009 17:34 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Sow, dat gifje had ook wel wat kleiner gemogen Fann
ik zie de rotte appel nietquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:33 schreef FANN het volgende:
Mijn bijdrage aan dit kunstzinnig topic.
Allemaal weer gezellie samen![]()
[ afbeelding ]
Dat zijn de wandelgang gesprekken. Ik hoop het niet echt niet. Als het wel zo zou zijn moet ik blijven. Hoe gek het ook klinktquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Straks zeggen ze dat ze toch nog budget hebben gevonden om jou te behouden
Maak je borst maar nat.quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:37 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat zijn de wandelgang gesprekken. Ik hoop het niet echt niet. Als het wel zo zou zijn moet ik blijven. Hoe gek het ook klinkt
Hoe gek het ook klinkt, je bent uiteindelijk toch beter af als je mag blijvenquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:37 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat zijn de wandelgang gesprekken. Ik hoop het niet echt niet. Als het wel zo zou zijn moet ik blijven. Hoe gek het ook klinkt
Jaja, die had ik wel verwacht, alleen niet uit jouw mondquote:Op woensdag 29 juli 2009 17:38 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dan moet je het welhaast zelf zijn![]()
nou kan me voorstellen dat je niet écht met veel plezier naar je werk gaat na al dat gedoe...quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:41 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Hoe gek het ook klinkt, je bent uiteindelijk toch beter af als je mag blijven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |