ik mis denk ik wat vrouwelijk intuitie snap er geen snars vanquote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:20 schreef Killer_Mom het volgende:
vrouwelijke intuitie is het verschil tussen man en vrouw. al dat gezeik . het verschil is er. Als je daar rekening mee houd is de zaak opgelost. met die gedachte en medeleven dat mannen anders denken ben ik al 30 jaar getrouwd met een "man " die het altijd beter weet, de sukkel.
Ik dacht juist meer vrouwen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:18 schreef RRGJL het volgende:
Wat mij vaak wel opvalt is dat vooral tussen de psychiaters (psychologen wat minder) zich veel mannen bevinden. Misschien wel het grootste deel (helaas niet op cijfers gebaseerd). Je zou anders verwachten, aangezien dat toch een heel "invoelend" beroep is (on second thought: misschien ook wel een beroep waarvoor je erg rationeel en analytisch moet denken....)
Ben ik wel gewendquote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:19 schreef Seven.of.Nine het volgende:
Oei Bluezz, kop/maaiveld enzo. Nu even aftellen tot de eerste reacties uit het langetenenkamp binnenkomen.
Intuïtie en gevoel zijn voor mij hetzelfde.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:21 schreef RRGJL het volgende:
Tja, afgaan op je gevoel vind ik al iets heel anders. Heeft verder niks met vrouwelijke intuïtie te maken.
Juist wel. Vrouwen gaan veel vaker op hun gevoel af dan mannen. Mannen rationaliseren hun gevoel eerder en kiezen dan wat verstandig is. Omdat vrouwen meer op hun gevoel afgaan, is dit 'zintuig' ook beter getraind.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:21 schreef RRGJL het volgende:
Tja, afgaan op je gevoel vind ik al iets heel anders. Heeft verder niks met vrouwelijke intuïtie te maken.
Agreed..quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:13 schreef Seven.of.Nine het volgende:
[..]
Ik weet niet of het een speciaal zintuig is, maar het verhaal is waargebeurd en ik geef ook alleen maar aan dat de vrouwelijke intuitie sterker ontwikkeld zou kunnen zijn wat betreft emotionele zaken in vergelijking met mannen.
Ok, dan heeft het nog steeds niets met vrouwelijke intuitie te maken. Intuitie is intuitie, hetgeen dat jij noemt is eerder een verschil in karakter tussen mensen dan een verschil tussen man en vrouw.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:23 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Intuïtie en gevoel zijn voor mij hetzelfde.
Bij de opleiding zijn het zeker meer vrouwen, maar heb op dit tijdstip geen zin om een bron te zoeken.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:23 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Nouja het is gebaseerd op persoonlijke ervaring, dus dat zou idd vertekend kunnen zijn.
Tegelijk.. Zo zie je maar weer dat vrouwen elkaar goed aanvoelen.. Lolquote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:24 schreef Seven.of.Nine het volgende:
[..]
Juist wel. Vrouwen gaan veel vaker op hun gevoel af dan mannen. Mannen rationaliseren hun gevoel eerder en kiezen dan wat verstandig is. Omdat vrouwen meer op hun gevoel afgaan, is dit 'zintuig' ook beter getraind.
Mwa. Ligt er maar net aan hoor. Dat is bij mij nogal gespreid eigenlijk. Ik kan heel rationeel zijn bij bepaalde zaken, maar heb bijvoorbeeld een gat in mijn hand. Dan reageer ik dus puur emotioneel / impulsief op dat moment.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:24 schreef Seven.of.Nine het volgende:
[..]
Juist wel. Vrouwen gaan veel vaker op hun gevoel af dan mannen. Mannen rationaliseren hun gevoel eerder en kiezen dan wat verstandig is. Omdat vrouwen meer op hun gevoel afgaan, is dit 'zintuig' ook beter getraind.
Waarom is het niet hetzelfde? Probeer me dat eens uit te leggen?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:24 schreef RRGJL het volgende:
Ok, dan heeft het nog steeds niets met vrouwelijke intuitie te maken. Intuitie is intuitie, hetgeen dat jij noemt is eerder een verschil in karakter tussen mensen dan een verschil tussen man en vrouw.
Impulsief noemde ik ook al in mijn post eerder, maar wát je koopt doe je dat met gevoel of op intuïtiequote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:25 schreef RRGJL het volgende:
Mwa. Ligt er maar net aan hoor. Dat is bij mij nogal gespreid eigenlijk. Ik kan heel rationeel zijn bij bepaalde zaken, maar heb bijvoorbeeld een gat in mijn hand. Dan reageer ik dus puur emotioneel / impulsief op dat moment.
mee eens, net als het verhaal dat vrouwen een hersen cel meer hebben als een koe, ze zouden anders de keuken onderschijten. mannen grapje,quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:11 schreef Verlicht het volgende:
[..]
Flikker toch op met dit soort onzinnige waargebeurde verhalen om toch aan te geven dat 'vrouwen' een speciale zintuig hebben.
Je bent homo?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:25 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Mwa. Ligt er maar net aan hoor. Dat is bij mij nogal gespreid eigenlijk. Ik kan heel rationeel zijn bij bepaalde zaken, maar heb bijvoorbeeld een gat in mijn hand. Dan reageer ik dus puur emotioneel / impulsief op dat moment.
Het (als je daarmee refereert naar gevoel iig) is wel hetzelfde. Mijn punt is dat wat jij noemt geen verschil is tussen man en vrouw, maar een verschil in karakter tussen mensen, zoals ik al zei.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:25 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Waarom is het niet hetzelfde? Probeer me dat eens uit te leggen?
Hahaha, zo ver ik zelf weet niet. Latent misschienquote:
Ja, zéker karakter of aanleg. Veel mensen hebben het namelijk NIETquote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:28 schreef RRGJL het volgende:
Het (als je daarmee refereert naar gevoel iig) is wel hetzelfde. Mijn punt is dat wat jij noemt geen verschil is tussen man en vrouw, maar een verschil in karakter tussen mensen, zoals ik al zei.
En toch stonden er 5 mannen omheen die dus niet op dat idee komen. 5 mannen die allemaal al minstens 10 jaar boer waren, mijn vader was op dat moment al 25 jaar boer. Hij kwam er niet op, de 4 buurmannen ook niet. Het is een wonderlijk verhaal en of het aan vrouwelijke intuitie toe te schrijven is, weet ik niet. Dat beweer ik ook niet, ik heb eerder een manier met dieren dan vrouwelijke intuitie. Maar toen mijn vader zei dat die koe gekalfd had, ben ik gelijk het kalfje gaan halen. En ik denk dat mijn moeder en mijn zus ook wel op zo'n idee zouden komen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:27 schreef Killer_Mom het volgende:
[..]
mee eens, net als het verhaal dat vrouwen een hersen cel meer hebben als een koe, ze zouden anders de keuken onderschijten. mannen grapje,
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |