
Baloe is toch gecastreerd? Nu is hij echt tering onrustig. Hij weet niet op welke zij hij wil liggen, hij smakt, hij trekt zn poten omhoog, zn bek is droog, hij is warm, hij weet niet of die languit wil liggen op opgekrult.
Dus ik de DA bellen die hem heeft gecastreerd. Ja nee was normaal, komt van de ketamine. Duurde 3!

dagen.
Eigenwijs als ik ben, heb ik ook shirley gebeld. Bullshit dat het van de ketamine komt. Die onrustigheid is enkel op de dag zelf. Hij heeft ws ontzettend veel pijn. En ik heb geen pijnstillers of antibiotica oid meegekregen. Volgens de DA die hem had gecastreerd had ie een injectie met pijnstilling gehad wat 4 dagen werkte. Dat vertelde ik al op msn tegen jora, en die zegt nu net als daphne van shirley dat dat bullshit is. Een pijnstiller werkt 24u

En ze hebben ook nog (ik vroeg nog of dat wel kom met een castratie maar volgens hem was dat geen probleem) een gebitssanering gedaan. Wat helemaal niet had gemogen omdat er heel veel bacteriën bij vrijkomen en je dan net zo goed NIET steriel kan gaan opereren.
En afgezien daarvan, had ik een antibiotica mee moeten krijgen voor zn gebit sanering.
Hij is echt heel erg onrustig en heeft volgens daphne gewoon pijn. Ze gaat nu met shirley overleggen of ik zn caprodyl mag opvoeren, en ws moet ik hier de DA bellen voor een antibiotica.
Ik vind het ook ontzettend warm, maar hij heeft zelfs wat onder tempratuur 37.8