Dat was gisteren bij The Girls of the Playboy Mansion ook al zoquote:Op maandag 27 juli 2009 20:50 schreef Nielsch het volgende:
Irritanter is dat op een gegeven moment de ondertitels terugkwamen, maar dan van een scene of 10 geleden...
Wat een amateurisme weer. Als je het maakt, maak het dan GOEDquote:Op maandag 27 juli 2009 20:55 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Dat was gisteren bij The Girls of the Playboy Mansion ook al zo
Ik vind trouwens Kendra het geilst. Jij?quote:Op maandag 27 juli 2009 20:55 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Dat was gisteren bij The Girls of the Playboy Mansion ook al zo
Hoezoquote:Op maandag 27 juli 2009 20:43 schreef dennus2008 het volgende:
[..]
jij geen nederlands zo te zien
[..]
![]()
![]()
Doe mij die Hugh maarquote:Op maandag 27 juli 2009 20:57 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik vind trouwens Kendra het geilst. Jij?
Ja of als ze het hebben over van die gekke ziektes, of gekke medicijnen.quote:Op maandag 27 juli 2009 21:14 schreef nikky het volgende:
Het is de laatste tijds schering en inslag met die ondertitels. Ik versta prima engels, maar als men zachtjes praat of het achtergrondlawaai is geen achtergrondlawaai meer, wordt het lastig te verstaan.
Precies.quote:Op maandag 27 juli 2009 21:16 schreef dennus2008 het volgende:
[..]
Ja of als ze het hebben over van die gekke ziektes, of gekke medicijnen.
Ja hoe the fock kan ik nou weten wat dat is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |