oei goed puntquote:Op zondag 26 juli 2009 15:56 schreef DaanA het volgende:
Als hij wordt vervangen door een nieuwslezer à la Sacha de Boer of Eva Jinek, vind je het dan nog steeds jammer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Canada, the promised land!!! Places 2 be: West Michigan, New York State/Long Island (en city),
Washington, DC, Chicago.
American Studies, RuG met minor journalistiek.
Die reactie zegt meer over jou dan over Dhr. Freriks.quote:Op zondag 26 juli 2009 15:58 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
irritante kutidioot. ben blij als ie eens een keer oprot van de tv.
Die hoer van RTL kan toch wel naar de NOSquote:Op zondag 26 juli 2009 16:20 schreef Sapstengel het volgende:
We moeten meer van die stijlvolle, bescheiden vrouwen hebben zoals bij het Belgische journaal. Niet van die dozen als Eva Jinek.
Wie? Jan de Hoop?quote:Op zondag 26 juli 2009 16:21 schreef Dikke_Man het volgende:
[..]
Die hoer van RTL kan toch wel naar de NOS
jawelquote:Op zondag 26 juli 2009 16:12 schreef Strani het volgende:
dat zou je toch ook nooit recht in z'n gezicht zeggen?
Dat wordt lachen als hij wordt vervangen door die Marokkaanse die nog geen enkele zin zonder fouten uit kan sprekenquote:Op zondag 26 juli 2009 16:29 schreef zomaareennaam het volgende:
Ik vrees dat ie door een zwarte vrouw wordt vervangen om zo "meer multi-cultureel evenwicht" in het nieuwslezen te brengen.
En dat ze ook niet kan voorlezen en ook constant versprekingen maakt en verkeerde klemtonen legt zal ook vast geen bezwaar zijn en wie dr wat van gaat zeggen wordt ook vast weer uitgemaakt voor "pvv-stemmer"...
Die hebben ze vervangen door Eva Jinek denk ik, en Laila zit weer op de inburgeringquote:
Omdat hij wel in Washington wilde blijven wonen en dat vond de NOS niet zo'n tof idee. Hij wilde natuurlijk ook verblijfs- en vliegkosten vergoed zien, en zo gek was de NOS ook niet.quote:Op zondag 26 juli 2009 16:15 schreef Aestivate het volgende:
Wat een verrassing.Hij zou jaren geleden al stoppen en opgevolgd worden door Charles Groenhuijsen, maar die werd toen ontslagen, de reden weet ik niet meer. Toen ging Philip nog meer even door.
Dat klinkt op zich niet zo heel slecht.quote:
Och..quote:Op donderdag 30 juli 2009 06:39 schreef Heidens_Figuur het volgende:
Gadver. Door dit soort nieuws ga ik me oud voelen. Philip was een koning.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |