quote:Op zondag 26 juli 2009 14:01 schreef Schoonheid het volgende:
draai je het stokje om, zit je hand palm vol met zooi :S
Ik ook niet maar wellicht moet TS vaker haar oren schoonmaken zodat er niet zulke grote stukken aan het wattenstaafje blijven hangen?quote:Op zondag 26 juli 2009 14:03 schreef Saaaaab het volgende:
Nou, ik gebruik beide kanten en ik heb het nog nooit voor elkaar gekregen om m'n handen ermee onder te smeren
Maar jij bent dan ook de waargeworden perfectiequote:Op zondag 26 juli 2009 14:03 schreef Saaaaab het volgende:
Nou, ik gebruik beide kanten en ik heb het nog nooit voor elkaar gekregen om m'n handen ermee onder te smeren
Huh wtf! "Het wattenstaafje niet in het gehoorkanaal duwen".quote:Op zondag 26 juli 2009 14:34 schreef wakajawaka het volgende:
Er staat altijd op die verpakkingen niet gebruiken in het oorMaar ik gebruik die dingen alleen voor mij oor
Inderdaadquote:Op zondag 26 juli 2009 15:01 schreef Feitosa het volgende:
D,r zit een stokje tussen de 2 wattendelen, rara, waarvoor zou dat zijn?
niet te diep in de gehoorgang steken staat er hier op et doosjequote:Op zondag 26 juli 2009 14:34 schreef wakajawaka het volgende:
Er staat altijd op die verpakkingen niet gebruiken in het oorMaar ik gebruik die dingen alleen voor mij oor
En voor mij is er audispray junior!quote:Op zondag 26 juli 2009 22:57 schreef PeZu het volgende:
wattenstaafjes_!
lekker je oren volproppen met oorsmeer_!
beter gebruik je audispray
Ik heb dat ook eens gevraagd, en mijn huisarts raadde af om daarmee te beginnen als het niet 100% noodzakelijk is (wat het alleen is bij zeer ernstige verstoppingen aldus de beste man), omdat het het zelfreinigend vermogen van het oor zou verstoren. Zijn ervaring was dat patiënten die ermee begonnen steeds terug moesten komen voor een nieuwe spuitsessie, omdat het oor door het spuiten steeds moeilijker zelf van het smeer af kon komen en het middel dus eigenlijk de kwaal verergert op de langere termijn.quote:Op zondag 26 juli 2009 22:55 schreef cvboer het volgende:
Gewoon 2 keer pr jaar uit laten spuiten bij de huisarts. probleem opgelost.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |