Nee was de laatste dingen aan het doen voor FMMSquote:Op zondag 26 juli 2009 20:04 schreef The_Dean het volgende:
Jullie zitten hopelijk wel allemaal voor Comedy Central nu hè?
[ afbeelding ]
Foei!quote:Op zondag 26 juli 2009 18:37 schreef The_Dean het volgende:
[..]
In the valley just over the mountains, there's a nice quiet place that only I know...
Ja, ik rijmde ook maar watquote:Op zondag 26 juli 2009 20:50 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Foei!
If you're waiting for a long time for the rest to do their piece
You can tell her that you know me and you might even get it free
So any time you're down the east end dont you hesitate to go
You can take my honest word for it shell teach you more than you can know
Was het een beetje interessant/ een download waard?quote:Op zondag 26 juli 2009 11:55 schreef Ayca het volgende:
gister seven ages of rock weer gemist...
maar eens downloaden dan..
Zeer goed, ik heb er ook zo'n ding thuis staan. Voor vintage geluid is hij helemaal weggelegd, klinkt heel mooi met een Fender 50's Tele en 60's Strat. Zeker een aanrader als je een nieuwe amp wilt kopen en een vintage sound wilt. Ronde, zachte jazz tonen doet hij ook erg goed.quote:Op zondag 26 juli 2009 13:32 schreef infp2009 het volgende:
Wat vinden jullie van een Vox AC15 custom classic?
Klinkt erg goed, vinnik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Blues ain't nothing but a good man feeling bad...
Ik vind dat ook hele toffe dingen, maar volgens mij zou ik er helemaal niet op kunnen spelen, dat geluid ben ik helemaal niet gewend.quote:Op zondag 26 juli 2009 23:05 schreef GoodGawd het volgende:
[..]
Zeer goed, ik heb er ook zo'n ding thuis staan. Voor vintage geluid is hij helemaal weggelegd, klinkt heel mooi met een Fender 50's Tele en 60's Strat. Zeker een aanrader als je een nieuwe amp wilt kopen en een vintage sound wilt. Ronde, zachte jazz tonen doet hij ook erg goed.
Is dat een poging tot Holiday in Cambodia?quote:Op zondag 26 juli 2009 22:46 schreef GoodGawd het volgende:
En dit bewijst maar dat mensen met een Flying V falen.
Ja bijdehand, daar kan ik het dus niet vinden.quote:Op zondag 26 juli 2009 18:29 schreef Aresdreams het volgende:
ik zou zeggen: kijk op de site van line 6, staat waarschijnlijk alles op wat je zoekt
Ik ga op het werk een muur van METALLLL door m'n hoofdtelefoon stuwenquote:Op maandag 27 juli 2009 07:46 schreef Witchfynder het volgende:
Kutdag. En tegenwoordig kan ik al door een uur van metal heenslapen.
Ik door mijn laptopquote:Op maandag 27 juli 2009 07:50 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
Ik ga op het werk een muur van METALLLL door m'n hoofdtelefoon stuwen
quote:Op zondag 26 juli 2009 23:05 schreef GoodGawd het volgende:
[..]
Zeer goed, ik heb er ook zo'n ding thuis staan. Voor vintage geluid is hij helemaal weggelegd, klinkt heel mooi met een Fender 50's Tele en 60's Strat. Zeker een aanrader als je een nieuwe amp wilt kopen en een vintage sound wilt. Ronde, zachte jazz tonen doet hij ook erg goed.Hmm, ik heb alleen een Epi LP... Klinkt dat ook een beetje?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Faith is making a virtue out of not thinking."
"Capitalism is a system wherein man exploits man. And communism — is vice versa.”
Geheid. Maar sjouw gewoon je gitaar eens mee naar de winkel en test hem zelf, beter oordeel krijg je niet.quote:Op maandag 27 juli 2009 09:04 schreef infp2009 het volgende:
[..]
Hmm, ik heb alleen een Epi LP... Klinkt dat ook een beetje?
K dankjequote:Op maandag 27 juli 2009 07:30 schreef Aresdreams het volgende:
http://line6.com/modelPacks/compatibility.html
versterkers staan er niet bij, dus conclusie: line 6 spider 3 kan je hiermee niet updaten.
Dat doen we n'tuurlijk sowieso, ben gewoon een shortlist aan het makenquote:Op maandag 27 juli 2009 09:16 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Geheid. Maar sjouw gewoon je gitaar eens mee naar de winkel en test hem zelf, beter oordeel krijg je niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |