Met callcenter verdien ik ruim 800 in de maand. Met krantenbezorgen verdien ik 210 in de maand. Voor die 800 euro hoef ik dan maar 5 daagjes van 9 tot 1 te werken. Voor die 210 euro moet ik 6 dagen in de week om 5 uur opstaan. Hoeveel ik verdiende wilde hij me dan ook pas de 3e dag vertellen. Vandaar dat ik er nu dus weg wil, omdat hij me naait om te vertellen dat het ongeveer 450 zou zijn..
Maar er is verder ook geen spraken van een mondelinge afpsraak oid.. Ik had me aangemeld via zo`n forumulier en hij belde me: hoi, wil je werken.. ja, graag.. oké, ik zie je morgen dan leg ik alles uit...oké, hoeveel ga ik ongeveer verdienen overigens..? Dat zal ongeveer 450 zijn.. Oké, mooi, tot morgen.
En vanaf die dag heb ik dus gewoon gewerkt etc.. en toen vroeg ik vanmorgen hoeveel het precies was, en toen was het opeens meer dan de helft minder.. >_>
Ik ben overigens 16 jaar.. als dat iets zou uitmaken?