Ditquote:Op woensdag 22 juli 2009 09:05 schreef Jimbo het volgende:
zeggen dat je op fok gaat vragen wat ze dr van vinden
faalkneus
Nee. Je bent triest ongeacht welke leeftijd je het doet.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 02:19 schreef Marseille het volgende:
ook vaak gedaan toen ik 14,15 was.. vaak kwamen we terecht bij romantische komedies of dramafilms waarbij alleen maar huisvrouwen in de zaal zaten.. deze werden dan door ons geterroriseerd met popcorn en harde dropjes![]()
maar goed, na je 18e moet je dit niet meer doen..dan is het wel een beetje triest
Troll is losahquote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:06 schreef Samcali het volgende:
FilmsIemand doet net alsof hij een gangster, politieagent, superheld of soldaat is, en vervolgens zijn er miljoenen mensen die betalen om er naar te mogen kijken.
Geen addertjes, inmiddels is het 18 euries maar goed het werkt wel goedquote:Op woensdag 22 juli 2009 02:53 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Voor de prijs van 2 films zowat een maand onbeperkt naar de film? Komt dat downloaden tegenwoordig zo hard aan dat ze met zulke acties op de proppen komen?
Mwoah. Denk het niet echt. Als je ziet dat de videotheken zo'n 5 nieuwe films per dag verhuren en op warme zomerdagen 0 (en dat dan dagen achter elkaar) dan lijkt het mij niet dat een bioscoop het zoveel beter doet.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 12:01 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Geen addertjes, inmiddels is het 18 euries maar goed het werkt wel goed
Nah daarom heb ik het op gegeven moment maar opgezegd omdat je vaak zat films hebt die je niet wilt zien of dat je gewoon veel meer andere leuke dingen te doen hebt.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 12:39 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Mwoah. Denk het niet echt. Als je ziet dat de videotheken zo'n 5 nieuwe films per dag verhuren en op warme zomerdagen 0 (en dat dan dagen achter elkaar) dan lijkt het mij niet dat een bioscoop het zoveel beter doet.
Zodat je daar zit en bijvoorbeeld drinken gaat kopenquote:Op woensdag 22 juli 2009 02:58 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Ah, op die fiets weer natuurlijk. Waarom zou je eigenlijk eerder aanwezig moeten zijn dan?
WTF !quote:Op woensdag 22 juli 2009 02:02 schreef Nikmans het volgende:
Naar aanleiding hiervan
[..]
Ik vind het toch wel zo pauperig om zodra een film is afgelopen, stiekem een andere zaal in te gaan en nog een filmpje mee te pakken. Maar toch is het wel verleidelijk![]()
Ik ben er nog niet helemaal over uit. Wat vinden jullie, beste FOK!-vriendjes?
kamper tuig dat je bent.quote:Op woensdag 22 juli 2009 02:03 schreef Peter-Andre het volgende:
Gast, je bent jong, dan moet juist dit soort dingen doen, boeiend wat anderen ervan denken!
Gewoon is een overbodig woord...quote:Op woensdag 22 juli 2009 02:18 schreef Merkie het volgende:
[..]
Niet echt, je zin is gewoon niet helemaal correct. Het is "je bespaart centjes" of "je spaart centjes uit".
Fokquote:Op donderdag 6 augustus 2009 10:06 schreef Samcali het volgende:
FilmsIemand doet net alsof hij een gangster, politieagent, superheld of soldaat is, en vervolgens zijn er miljoenen mensen die betalen om er naar te mogen kijken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die verhouding is een beetje heel erg scheef. Er is maar een klein percentage van de bevolking wat naar de bios gaat. De rest zou de film gaan huren.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 15:55 schreef J.Herrer het volgende:
Of je nou een film gratis erbij pakt na afloop of een hypocriet bent die vindt dat het kansloos is, maar wel de nieuwste films via torrent binnenhaalt. In beide gevallen loopt de bioscoop geld mis
En vervolgens het faalgedrag afschuiven op je vriendjesquote:Op donderdag 6 augustus 2009 01:01 schreef Nikmans het volgende:
Ze hebben We hebben het vanavond weer geprobeerd maar zijn betrapt omdat de kassa waar snoep wordt gehaald nog niet open was, toen eentje iets te vreten wilde halen!!!!!!
Wat?quote:Op donderdag 6 augustus 2009 16:00 schreef Penisbaard het volgende:
TS typt als een breezerslet op MSN.
Dit meen je nietquote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:39 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
blablabla.
Staat tegenover dat ik 99% van die films ook aanschaf als ze eenmaal op DVD zijn uitgebracht.
Heb een kleine 1200DVD's zo onderhand. Dus ja, ik koop eigenlijk altijd wel hetgeen ik ook download =)quote:Op donderdag 6 augustus 2009 21:34 schreef BrandBierMaaktGelukkig het volgende:
[..]
Dit meen je niet!! Geloof er namelijk niks van
![]()
Als ik bij jou de keet leeg roof is het ook gratis. Wordt ook beschouwd als niet netjes.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 12:15 schreef Acinonyx het volgende:
Wat is het probleem, waarom zou je de kans om iets gratis te krijgen voorbij laten gaan omdat het 'niet netjes' zou zijn
Dat is wat anders, dan is het diefstal en dan neem je spullen weg. In een bioscoop hoeven ze alleen maar een reuze televisie aan te zetten, ze verliezen er heus niks aan als ik gratis mee kijkquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 13:05 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Als ik bij jou de keet leeg roof is het ook gratis. Wordt ook beschouwd als niet netjes.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |