Okquote:Op vrijdag 24 juli 2009 19:56 schreef KneusTeun het volgende:
Ik vind het er allemaal zo netjes uitzien
puur kultuur, alleen daarom al dope setup.quote:
Wat een zooiquote:Op vrijdag 24 juli 2009 20:02 schreef KneusTeun het volgende:
dat duide op verwarring, als ik bij mezelf kijk is chaos.
Bij meeste vrienden moet je zelfs consoles opgraven en hoesjes bevatten nooit de juiste games(ergernis nummer 1)
En ik moet mijzelf ook maar is een led tv aanschaffen
Edit:
[ link | afbeelding ]
Telefoon foto dus beetje crap.
Okay er staan 2 xbox 360 een oude xbox, ik geloof 1 gamecube en een wii.
Ohja en 2 bagger tv's
En een doos vol controllers faceplates,snoeren etc.![]()
Alles in het zwart en een witte PS3 controllerquote:Op zaterdag 25 juli 2009 10:44 schreef Remake het volgende:
Je kijkt over de bank heen, 2 persoons ding
Links van de kamer zit het pc hoekje,
en kan de tv met alles gewoon draaien zodat ik vanaf me bureaustoel kan gamen
Ideaal
[ afbeelding ]
Zoek de wiiquote:
Zolderkamer en je stopcontacten in het "plafond" ?quote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:18 schreef FinalD87 het volgende:
Zo, vandaag even geruimd en alles staat nu ongeveer op de plek waar ik het wil hebben. Na de vakantie wel even een meubeltje halen voor tv e.d. en eventueel kabelgootjes (en wat langere kabels, zie achter m'n linkerbox), dus wellicht dat er over een tijdje nog een foto volgt.
Overigens stond eerst alles links in de hoek, rechts in de hoek m'n bed en vanaf waar ik de foto heb genomen een tafel. Tafel weggemikt en m'n bed daar neergezet, zodat ik wat meer ruimte had voor belangrijkere dingen
O ja, PS2 staat eronder, (nog?) niet aangesloten.
[ afbeelding ]
Da's toch duidelijk Unchartedquote:Op zaterdag 25 juli 2009 18:09 schreef SkyChat het volgende:
[..]
Zolderkamer en je stopcontacten in het "plafond" ?
Wat heb je op je scherm staan btw?
Jep, achter het 'drumstel' zitten ook nog enkele stopcontacten en tevens kabel- en internetaansluiting, maar met een paar verlengsnoeren gaat het zo ook welquote:Op zaterdag 25 juli 2009 18:09 schreef SkyChat het volgende:
[..]
Zolderkamer en je stopcontacten in het "plafond" ?
Wat heb je op je scherm staan btw?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |