![]()
En zie ook voor een wat grotere weergave:
http://files.abovetopsecret.com/uploads/Copernicus3-full.gifIn navolg van de eerdere discussie.. (sorry.. ik ben in slaap gevallen

)
KLIK!Heb de 2gb Tiff van NASA zelf er nog eens bij gepakt en met wat knip en filter werk me punt gemaakt, er is geen denken aan dat dit een samenspel is van toevallige schaduwen.
Zoals hier wat meer geaccentueerd:
Nummer 1 en 2 tonen, meer dan duidelijk en ongekenmerkt in toevalligheid, 2 exact gelijke ofwel symmetrische uitsteeksel aan, van de machine. Hoe is het mogelijk dat dit door een samenloop van toevalligheden kan komen?
Niet alleen is het aantal graden waarin deze uitsteeksel naar boven kantelen
exact hetzelfde, ook hebben beide, aan het uiteinde een kenmerkende, en exact gelijk aan omvang, zwart schaduw(?).
Het is totaal ondenkbaar dat zoiets kan doordat er een samenspel is van toevallige schaduw effecten. Niet alleen zouden er meer afwijkingen moeten zijn, maar 2 van dezelfde lichteffecten binnen een bereik van 1 mm, op dezelfde foto?
Een foto, waar tevens zo goed als nergens een samenspel van lichteffecten als deze kan worden waargenomen.
Doordat ik de filters wat omhoog heb gegooid, is nu duidelijk te zien dat object 4 en schaduw 3,
achter de machine lopen.
Enigszins speculerend, lijkt object 4 direct onder de machine te bevinden, door het contrast te verhogen is de zwarte afscheiding onmiskenbaar. Mogelijk is dit het eind product wat uit de machine komt.. zoals ik zeg, zover wil ik niet speculeren, duidelijk is dat deze steen niet voor het object bevind, wat tevens ook onmogelijk is, gezien ik er kleuren aan heb gegeven zie je duidelijk dat object 4 (donkerblauw) zich naast de poot bevind van het lichtblauwe gedeelte.
Dat is niet alles. Ik heb het bovendek een oranje kleur gegeven. Hoe kan in vredesnaam een samenspel van lichtval een exact horizontale bovendek hebben? Nee niet alleen dat, de rechte lijn loopt in directe verhouding met de kanteling van de machine, de rechterkant is duidelijk niet direct naar de camera toe gedraait te zien aan de schuine vorm van het lichtblauwe gedeelte, maar er juist iets vanaf.. en kijk verrek... het bovendek (oranje) is net als de machine, ook meegekantelt, met de rechterkant iets meer naar boven (van de kijker dus af) Het is een 3dimensionaal object!
Helaas minder zichtbaar, maar genoeg foto's om dit na te controleren: de schaduwen aan de linkerkant, onder de 2 symetrische uitsteeksels, begint rechtsonder donkerder en heeft een kleine verandering naar een ietswat lichter grijs, naarmate de schaduw verder van de kijker afgaat.
Dit verklaard in mijn ogen ook de reden dat de schaduwen niet zo groot zijn, zoals verwacht met zo'n groot object, er is kunstmatig licht aanwezig. Lijkt me ook meer dan logisch indien er gewerkt wordt (zie object 4: eindproduct? Vervoer?.. puur speculaties)
Dat schaduw 3
achter de 'kop' van de machine loopt, laat juist zien dat de kop zich boven de grond bevind, en niet zoals eerder aangegeven, een samenspel van licht is. Waar zou immers de gigantische schaduw zijn, deze 'rots' zou namelijk een van de grootste zijn in de omgeving? Ik zie geen schaduwval direct links ervan. Iets wat wel aanwezig is bij alle objecten om en rond de machine.
Indien er nu een tegenreactie komt, dat de het bovendek de schaduw is. Onzinnige gedachten, enig idee waarom deze zich dan perfect uitrekt in de lengte?
Ik kan niet anders concluderen dat er hard geprobeerd wordt te ontkennen dat we worden dom gehouden, en mensen werken hier zelf keihard aan mee.
Het is zonde om te zien dat er liever fictieve situaties worden verzonnen, dan dat er begrepen wordt waar we op dit moment al staan als mensheid.
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no..""Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)