Srry ik snap er ff geen fuck meer van, maar ja komp wel goed.quote:Op zondag 19 juli 2009 11:46 schreef versabommie het volgende:
Elk subforum verdient zijn Slowchat!
Game on enzo
We zijn verhuisd naar VOL (ik heb het gevoel of ik bij de buren zitquote:Op zondag 19 juli 2009 11:49 schreef Anniebab het volgende:
Srry ik snap er ff geen fuck meer van, maar ja komp wel goed.
Nee hoor helemaal niet, ze heeft gewoon der werk hier.OOO nu snap ik t we zijn verhuisd.....maar waarom moesten we dan weg??quote:Op zondag 19 juli 2009 11:57 schreef beequeen het volgende:
[..]
We zijn verhuisd naar VOL (ik heb het gevoel of ik bij de buren zit).
Hoe zit het eik met ma Cabau v K., Annie? Redt ze het een beetje in het durp of kijkt iedereen haar met de nek aan?
Veel plezier Annie, door jou is dit topik een aanrader.quote:
quote:Op zondag 19 juli 2009 12:16 schreef -sabine- het volgende:
[..]
Veel plezier Annie, door jou is dit topik een aanrader.
Danx.
Tuurlijk ook wel door alle andere bijdrages, maar Annie hey.
quote:Op zondag 19 juli 2009 11:57 schreef beequeen het volgende:
[..]
We zijn verhuisd naar VOL (ik heb het gevoel of ik bij de buren zit).
Hoe zit het eik met ma Cabau v K., Annie? Redt ze het een beetje in het durp of kijkt iedereen haar met de nek aan?
quote:Dus eerst maar eens aanbellen bij de moeder die nog niet gehoord is: Richarda van Kasbergen, die sinds kort in Volendam woont. Ze doet de deur open als een hoopje ellende. ,,Ik ben ziek. Ik ben momenteel niet zo gezellig om mee te kletsen. En ik wil zeker niet meedoen aan de mediahype rond Yolanthe en Jan. Het is iets tussen de kinderen. Bovendien ben ik er helemaal niet zo mee bezig. Ik heb pas een kleinkind verloren. Daar valt dit bij in het niet.''
Bevalt het nog in Volendam?
,,Ik heb leuke collega's en hele fijne buren.''
maar ik zit hier ook nogquote:Op zondag 19 juli 2009 12:41 schreef Anniebab het volgende:
Ik hou t mooi bij deze, die andere v'dam topics worden volgespuwd door de haters, zodat als er iemand nog iets positiefs zou willen posten ,die dat niet eens meer durft... ik blijf lekker hier.
idd, het al dan niet seksleven van je dochter valt natuurlijk in het niet bij het verliezen van een kleinkind.quote:
Dat ma S. anders zegt..... tja zegt genoeg over de familie S. toch?quote:Dus eerst maar eens aanbellen bij de moeder die nog niet gehoord is: Richarda van Kasbergen, die sinds kort in Volendam woont. Ze doet de deur open als een hoopje ellende. ,,Ik ben ziek. Ik ben momenteel niet zo gezellig om mee te kletsen. En ik wil zeker niet meedoen aan de mediahype rond Yolanthe en Jan. Het is iets tussen de kinderen. Bovendien ben ik er helemaal niet zo mee bezig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |