Eensquote:
Snap niet waarom iedereen dat zo geweldig vindt. Af en toe is het wel grappig, maar bijv little brittain is ècht niet grappigquote:Britse humor![]()
Zit goede muziek tussen jaquote:Britse muziek![]()
![]()
Wat?quote:
Denken dat echt engels (zoals het is uitgevonden) 'bekakt engels' is en dat amerikaans engels de standaard isquote:
quote:Op zaterdag 18 juli 2009 20:32 schreef Muzz_ het volgende:
Het land waar iedereen als Stewie Griffin spreekt.
Little Britain, prachtige karikatuurquote:Op zaterdag 18 juli 2009 20:31 schreef Anywhere het volgende:
[..]
Eens
[..]
Snap niet waarom iedereen dat zo geweldig vindt. Af en toe is het wel grappig, maar bijv little brittain is ècht niet grappig![]()
quote:[..]
Zit goede muziek tussen ja
Niet het verschil kunnen horen tussen echt engels en een amerikaan die niet-amerikaans-engels probeert te sprekenquote:Op zaterdag 18 juli 2009 20:32 schreef Muzz_ het volgende:
Het land waar iedereen als Stewie Griffin spreekt.
Cholesterol to the maxquote:Op zaterdag 18 juli 2009 20:33 schreef Anywhere het volgende:
[..]
Wat?![]()
[ afbeelding ]
scrambled eggs, sausage, black pudding, bacon, mushrooms, baked beans, hash browns, and half a tomato
Dude, wat is Engeland?quote:Op zaterdag 18 juli 2009 20:36 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Niet het verschil kunnen horen tussen echt engels en een amerikaan die niet-amerikaans-engels probeert te spreken
Dat gezicht wat 'ie trekt doet me nog het meeste denken aan Rowan Atkinsonquote:Op zaterdag 18 juli 2009 20:38 schreef Muzz_ het volgende:
[..]
Dude, wat is Engeland?![]()
Never heard of it (bekijk het einde)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |