Ik ben niet de enigequote:Op zondag 19 juli 2009 22:02 schreef XcUZ_Me het volgende:
Lijstjes maken! Dat ruimt op in je hoofd en je kan afstrepen. Oja: vannacht ff pen en papier naast je bed leggen en als je wat te binnen schiet, gelijk opschrijven, anders ga je malen en dan slaap je niet, ben je verrot en ga je dingen vergeten morgen!
Ik ook, inc. houder... gevondenquote:
Lijkt idd welquote:Op zondag 19 juli 2009 @ 22:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
[afbeelding]
Zij lijkt qua type qua huids-/haarkleur volgens mij wel een beetje op mij?Zelfde wenkbrauwen ook. Alleen heeft zij mooie ogen en ik niet.
Oh en Waldemar heeft best fijne billen.
Weet ik niet, maar ik loop langzaam en over onverharde paden.quote:Op zondag 19 juli 2009 22:16 schreef Clayton1 het volgende:
[..]
pffft, moet er niet aan denken.
hoeveel km loop je ongeveer in twee uur?
Ooeh! What does it do what does it dooooo?!quote:Op maandag 20 juli 2009 07:00 schreef sigme het volgende:
Mogge!
[..]
Weet ik niet, maar ik loop langzaam en over onverharde paden.
Maarrrr.. volgende week weet ik het wel (ijs en weder & handleiding dienende), gister deze besteld:
[ afbeelding ]
Haha, het was meer popcorn + niet zo heel gezonde maaltijdenquote:Op maandag 20 juli 2009 09:32 schreef Tinkepink het volgende:
Als je alleen maar popcorn hebt gegeten hoef je nu natuurlijk niet te balansen hè, PPP![]()
Persoonlijk zou ik tussen de middag of als tussendoortje nog wat rauwkost of groente eten. Verder lijkt het me wel oke. Vind het altijd zo moeilijk om een mening te geven op basis van één daglijstje omdat het beter is om het over een langere periode te bekijken.
giga GPS ding voor om je polsquote:Op maandag 20 juli 2009 07:00 schreef sigme het volgende:
Mogge!
[..]
Maarrrr.. volgende week weet ik het wel (ijs en weder & handleiding dienende), gister deze besteld:
[ afbeelding ]
Die van vel over probleem? Ja treurig he?quote:Op maandag 20 juli 2009 10:28 schreef Tinkepink het volgende:
Ik zit nu die anorexiadocu te kijken. Wat verdrietig allemaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |