Je zegt dat je heul oud bent en op het hbo zit en alle chicks komen op je af en komen dan tot de ontdekking dat je loi opleiding doet.quote:
Om te beginnen je fotoboek een beetje optuigen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:44 schreef wakajawaka het volgende:
Hoe werkt daten op FOK! dan?
Ben ik niet met je eensquote:Op donderdag 16 juli 2009 21:49 schreef FNM het volgende:
Afrader: de vrouwen die dat doen zijn meestal de wanhopige types:)
lol, mijn excuses nog voor mijn troll gedrag vanmiddag.quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:46 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Je zegt dat je heul oud bent en op het hbo zit en alle chicks komen op je af en komen dan tot de ontdekking dat je loi opleiding doet.
Zoiets...
wat moet ik er inzetten? een foto van mijzelf veder kom ik niet.quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:48 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Om te beginnen je fotoboek een beetje optuigen.
het is een begin.quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:55 schreef wakajawaka het volgende:
[..]
wat moet ik er inzetten? een foto van mijzelf veder kom ik niet.
Kom op, je moet jezelf wel een beetje verkopen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:55 schreef wakajawaka het volgende:
[..]
wat moet ik er inzetten? een foto van mijzelf veder kom ik niet.
lucky guyquote:Op donderdag 16 juli 2009 21:50 schreef plank_ het volgende:
[..]
Ben ik niet met je eens
Ik heb 'n succesvol en uiterst knappe babe via FOK! leren kennen
dan krijg je iets triest als hoi i ben 21 jaar oud, sociaal, vriendelijk bla bla blaquote:Op donderdag 16 juli 2009 21:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Kom op, je moet jezelf wel een beetje verkopen.
Wie weet, gewoon proberen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:59 schreef FNM het volgende:
[..]
lucky guy
misschien speelt leeftijd ook wel een grote rol daarin:)
quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:39 schreef plank_ het volgende:
Ik heb iemand via FOK! gevonden.
We hebben gedate, en het klikte meteen.
hihi klikken doet ie maar met de muisquote:
Kusje om onze liefde voor elkaar te demonstreren?quote:Op donderdag 16 juli 2009 23:25 schreef Jimbo het volgende:
[..]
hihi klikken doet ie maar met de muis
quote:Op donderdag 16 juli 2009 23:34 schreef Noortje. het volgende:
[..]
Kusje om onze liefde voor elkaar te demonstreren?
Kusje! En kom maar hierheen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 23:42 schreef Jimbo het volgende:
[..]leuk !
al wil ik je liever irl kusjes geven
zal ik morgen na je werk komen en dan gewoon zaterdag op bed blijven liggen als jij werkt ?quote:
Ze hebben (zoals bij ieder modern verschijnsel) dat uiteraard weer onderzocht, en het heeft met vluchtig leven te maken. Veel mensen worden steeds praktischer en laten zich minder door idealen en primaire emoties leiden, daarom zien ze het als een praktische vorm van een relatie zoeken.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 00:27 schreef Syheriat het volgende:
Waarom niet gewoon op straat, in ´n bibliotheek, bar, museum, café of winkel? Vrouwen genoeg, overal. En het gaat een stuk sneller dan via internet.
Helaas waar, denk ik. Het lijkt ook alsof het een soort self-fulfilling prophecy teweeg brengt bij mensen, waardoor ze denken dat hun internetdate wel leuk MOET zijn omdat ze immers aan alle eigenschappen voldoet die men zoekt. Chemie moet nooit worden onderschat, daarom is mensen face-to-face aanspreken ook zo belangrijk.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 00:34 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ze hebben (zoals bij ieder modern verschijnsel) dat uiteraard weer onderzocht, en het heeft met vluchtig leven te maken. Veel mensen worden steeds praktischer en laten zich minder door idealen en primaire emoties leiden, daarom zien ze het als een praktische vorm van een relatie zoeken.
Het is een soort van; "Baan *check*, huis *check*, relatie *che....*, shit, dat moet er ook nog bij...even klikken.."
Als je zo denkt, dan is alles een teleurstelling.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 00:43 schreef Syheriat het volgende:
[..]
Helaas waar, denk ik. Het lijkt ook alsof het een soort self-fulfilling prophecy teweeg brengt bij mensen, waardoor ze denken dat hun internetdate wel leuk MOET zijn omdat ze immers aan alle eigenschappen voldoet die men zoekt. Chemie moet nooit worden onderschat, daarom is mensen face-to-face aanspreken ook zo belangrijk.
Je hangt rond in topics waar je gelijkgestemden in kan vinden, in MUZ , LIF of UVT.quote:
'quote:Op vrijdag 17 juli 2009 00:51 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Je hangt rond in topics waar je gelijkgestemden in kan vinden, in MUZ , LIF of UVT.
Is het alleen een sexdate, dan ga je naar KPD. Simpel, echt!
Sorry hoor Lamon, maar jij hebt waarschijnlijk geen goede ervaringen opgedaan, maar andere mensen wel. Ten eerste moet je er nooit vanuit gaan dat als je naar een meet gaat, dat je gaat neucken of je ware liefde vindt. Je gaat omdat je plezier wilt maken.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 01:02 schreef Lamon het volgende:
[..]
'
Als ik zou moeten daten met alle zogenaamd gelijkgestemden op FOK! dan kan ik net zo goed mijn baan opzeggen en full-time gaan daten.
Er is ook nog zoiets als eerst iemand in de ogen kijken, voordat je interesse toont.
En mensen op FOK! hebben schimmige ogen (spreekwoordelijk gezien dan), ze zijn niet wie ze claimen te zijn voor 90%, dus ik zou als mens nooit op een internetsite als deze een relatie zoeken, tenzij je elkaar ook ontmoet hebt.
Dat heeft dat fiasco van FOK!-dating ook wel bewezen trouwens..
KPD zal wel anders zijn, maar die dingen zijn niet aan al te veel mensen besteed...
Je kan natuurlijk ook iemand meteen op MSN toevoegen, dan klikt het 'per ongeluk', ga je meeten en blijkt het tof en leuk en chemisch te zijn.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 00:51 schreef mafkees01 het volgende:
Ik vind internet daten niets. Het gaat juist om de eerste connectie, de eerste indruk... Dan is niet te zien bij iemand op de computer.
Ik vind het persoonlijk erg belangrijk om te kijken wat haar reactie is, en hoe zij kijkt en reageert....
Als je al langere tijd iemand kent via internet, is dat nooit de werkelijke reactie. Want je kent elkaar al een soort van, iets wat niet het geval is bij iemand die je nog nooit gesproken hebt
Dat dus.quote:Op zondag 19 juli 2009 21:50 schreef dude_flipper12 het volgende:
agree @ NoortjeIk vind mensen per MSN een soort van leren kennen niet een slecht idee hoor. Nou ja je kunt dan iig al zien of iemand helemaal niks voor je is.
Ik woon inmiddels alweer 2 jaar samen met mijn vriend die ik via internet heb leren kennen.quote:Op zondag 19 juli 2009 21:50 schreef dude_flipper12 het volgende:
agree @ NoortjeIk vind mensen per MSN een soort van leren kennen niet een slecht idee hoor. Nou ja je kunt dan iig al zien of iemand helemaal niks voor je is.
Sorry hoor, PDL, maar omdat jij naar eigen ervaring post, maakt dat jouw perspectief niet meteen waarheid.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 01:25 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Sorry hoor Lamon, maar jij hebt waarschijnlijk geen goede ervaringen opgedaan, maar andere mensen wel. Ten eerste moet je er nooit vanuit gaan dat als je naar een meet gaat, dat je gaat neucken of je ware liefde vindt. Je gaat omdat je plezier wilt maken.
Een fiasco is het als je te veel verwachtingen hebt.
Er is niks mis met iemand leren kennen.
quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:39 schreef plank_ het volgende:
Ik heb iemand via FOK! gevonden.
We hebben gedate, en het klikte meteen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |