Julian6 is een Nieuwe Nederlanderquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:13 schreef julian6 het volgende:
Die testen zijn ook niet te doen, ik had hem laatst gedaan en had een 4 gehaald
De nerderlandse normen en waarde + cultuur is dus niet van belang ?quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:14 schreef Yi-Long het volgende:
Als burger behoor je je gewoon aan de wetten en regels van dit land te houden. Klaar. Kun je dat, en draag je je steentje bij, dan ben je wat mij betreft ingeburgerd. Kun je dat niet, dan wordt je volgens de wetten aangepakt en kun je boetes en wellicht celstraffen tegemoet zien. Heel simpel.
Iddquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:21 schreef 1DIOOT het volgende:
Als ze al een goed woordje Nederlands spreken ben ik al meer dan blij!
Of moeite doen de Nederlandse taal te leren. Dat geeft aan dat ze tenminste iets willen
doen om hier te zijn.
En wat zijn die precies?quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:18 schreef Bill_E het volgende:
[..]
De nerderlandse normen en waarde + cultuur is dus niet van belang ?
Dat het in Nederland normaal is om je eigen kinderen op te voeden en dit niet aan een ander overlaatquote:
Dus dat zou in een inburgeringexamen moeten?quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:31 schreef Siniti het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld niet zeikenals moslim zijnde als bouwvakkers zonder shirt aan staan te werken.
Jahoor. Ga maar verder.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:35 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Dat het in Nederland normaal is om je eigen kinderen op te voeden en dit niet aan een ander overlaat
Dat het in Nederland normaal is dat vrouwen rokjes dragen en je ze daarom niet meteen hoeft te verkrachten
Dat je in Nederland gewoon homo's op straat tegen kan komen en dat je ze dan niet in elkaar hoeft te slaan.
Dat je in Nederland netjes op je beurt wacht.
Moet ik nog doorgaan ?
I agreequote:Op donderdag 16 juli 2009 15:38 schreef Muzz_ het volgende:
Inburgeringsexamen
Alsof er zoiets als de Nederlandse cultuur bestaat![]()
![]()
tegenwoordig kun je als gezin alleen nog maar rondkomen met een dubbel-inkomen, en je koters dus de hele week door dumpt bij de creche en het kinderdagverblijf...quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:35 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Dat het in Nederland normaal is om je eigen kinderen op te voeden en dit niet aan een ander overlaat
Want dat verkrachten door buitenlander komt iedere dag voor, en alleen door buitenlanders. En in andere landen is verkrachting van vrouwen in rokjes uiteraard wel toegestaan en normaal(!). Daar zullen ze idd een cursus voor nodig hebben(!)quote:Dat het in Nederland normaal is dat vrouwen rokjes dragen en je ze daarom niet meteen hoeft te verkrachten
...tenzij het Gerard Joling is.quote:Dat je in Nederland gewoon homo's op straat tegen kan komen en dat je ze dan niet in elkaar hoeft te slaan.
Grapje zeker!?quote:Dat je in Nederland netjes op je beurt wacht. p
Graag.quote:Moet ik nog doorgaan ?
Och ja, relativeren is makkelijk.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:35 schreef zovty het volgende:
[..]
Dus dat zou in een inburgeringexamen moeten?
Een bouwvakker doet op een warme dag z'n shirt uit en u kijkt op z'n bezweete behaarde bovenlijf.
Wat doet u?
a) U helpt de man een handje mee, het is al zo zwaar.
b) U gruwelt en kijkt snel de andere kant op.
c) U spreekt hem aan op zijn onzedelijk gedrag.
d) U fluit naar hem in de hoop vanavond een goede beurt te krijgen
Sinds wanneer is klagen verboden?quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:43 schreef Siniti het volgende:
[..]
Och ja, relativeren is makkelijk.
Het is echter een feit dat een paar moslimse vrouwen erover klaagden, terwijl dit normaal is in een seculier land als Nederland. Dus ja, dan moeten ze nog enigszins inburgeren.
Zeg ik dat? Zij betrokken er echter hun religie bij.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:45 schreef James.Bond het volgende:
[..]
Sinds wanneer is klagen verboden?
Dat is dan hun goed recht. Zij mogen hier hun religie vrij en blij belijden, maar dienen zicht uiteraard te houden aan de nationale wetgeving. En voor zover ik weet is klagen niet bij de wet niet verboden...quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:46 schreef Siniti het volgende:
[..]
Zeg ik dat? Zij betrokken er echter hun religie bij.
Nederland is een seculier land, dus is het belachelijk om over dingen te klagen en als uitgangspunt je religie te nemen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:50 schreef James.Bond het volgende:
[..]
Dat is dan hun goed recht. Zij mogen hier hun religie vrij en blij belijden, maar dienen zicht uiteraard te houden aan de nationale wetgeving.
Genoeg Nederlanders die gelovig zijn en vanuit dat geloof over van alles en nog wat lopen te zeiken. Zolang we het niet te serieus gaan nemen mogen ze wat mij betreft zeiken wat ze willen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:51 schreef Siniti het volgende:
[..]
Nederland is een seculier land, dus is het belachelijk om over dingen te klagen en als uitgangspunt je religie te nemen.
Dat maakt niks uit. Nogmaals, als zij over iets willen klagen op grond waarvan dan ook dan is dat hun recht...quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:51 schreef Siniti het volgende:
[..]
Nederland is een seculier land, dus is het belachelijk om over dingen te klagen en als uitgangspunt je religie te nemen.
Natuurlijk mogen zij hun religie vrij en blij belijden, maar dat betekent niet dat zij met deze religie de vrijheid van andere mogen proberen in te perken.
Dat vind ik dus niet. En ik vind ook dat Christenen of welke andere gelovigen dan ook niet op grond van religie over zulke dingen mogen klagen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:54 schreef James.Bond het volgende:
[..]
Dat maakt niks uit. Nogmaals, als zij over iets willen klagen op grond waarvan dan ook dan is dat hun recht...
Jij wilt dus onze grondrechten wegnemen!?quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:55 schreef Siniti het volgende:
[..]
Dat vind ik dus niet. En ik vind ook dat Christenen of welke andere gelovigen dan ook niet op grond van religie over zulke dingen mogen klagen.
Verschil van mening dus.
Wat hij zegt.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:57 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Jij wilt dus onze grondrechten wegnemen!?
Tot op zeker hoogte. Mensen mogen klagen wat ze willen, als ze hun god er maar buiten laten. Daar heb ik niks mee te maken.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:57 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Jij wilt dus onze grondrechten wegnemen!?
JIJ niet, maar ZIJ dus wel he, dus zolang zij het willen, mogen ze klagen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:57 schreef Siniti het volgende:
[..]
Tot op zeker hoogte. Mensen mogen klagen wat ze willen, als ze hun god er maar buiten laten. Daar heb ik niks mee te maken.
Ik vind religie ook een grote onzin, maar zolang die figuren geen wetten overtreden of mij echt persoonlijk tot last zijn, mogen ze zeiken wat ze willen n.a.v. dat sprookjesverhaal van ze...quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:57 schreef Siniti het volgende:
[..]
Tot op zeker hoogte. Mensen mogen klagen wat ze willen, als ze hun god er maar buiten laten. Daar heb ik niks mee te maken.
Dat is dus het probleem. Als ze maar genoeg zeiken worden ze uiteindelijk serieus genomen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:59 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik vind religie ook een grote onzin, maar zolang die figuren geen wetten overtreden of mij echt persoonlijk tot last zijn, mogen ze zeiken wat ze willen n.a.v. dat sprookjesverhaal van ze...
Of je ze serieus neemt is een tweede...
Secularisatie FTW!quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:57 schreef Siniti het volgende:
[..]
Tot op zeker hoogte. Mensen mogen klagen wat ze willen, als ze hun god er maar buiten laten. Daar heb ik niks mee te maken.
Kijk mooi misverstand.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:42 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
tegenwoordig kun je als gezin alleen nog maar rondkomen met een dubbel-inkomen, en je koters dus de hele week door dumpt bij de creche en het kinderdagverblijf...
[..]
Verkrachten is misschien extreem maar vrouwen worden op straat wel degelijk meer lastig gevallen door allochtonen dan autochtonenquote:Want dat verkrachten door buitenlander komt iedere dag voor, en alleen door buitenlanders. En in andere landen is verkrachting van vrouwen in rokjes uiteraard wel toegestaan en normaal(!). Daar zullen ze idd een cursus voor nodig hebben(!)
Uit mijn ervaringen zijn het voornamelijk allochtonen die in een rij voorkruipen. Misschien heb ik altijd die pech gehad ( en als je er wat van zegt verstaan ze ineens geen Nederlands )quote:Grapje zeker!?
Hoe lastig het ook is.. Zelfs hij niet.. ( Gordon wel trouwens die valt buiten alle bescherming )quote:..tenzij het Gerard Joling is.
Nog een paar Nederlandse cultuur dingenquote:Graag.
Weleens gehoord van "wel de splinter in het oog van de ander zien, maar niet de balk in het eigen oog"?quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:02 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Kijk mooi misverstand.
In Afrikaanse landen is het heel normaal om je met de opvoeding van wildvreemde kindere te bemoeien. Als daar kinderen op straat kattenkwaad uithalen zegt een persoon die er last van heeft direct wat van. Soms zelfs met een veeg om de oren. Dat is heel normaal in die culturen. En dat is niet normaal in Nederland..
[..]
Verkrachten is misschien extreem maar vrouwen worden op straat wel degelijk meer lastig gevallen door allochtonen dan autochtonen
[..]
Uit mijn ervaringen zijn het voornamelijk allochtonen die in een rij voorkruipen. Misschien heb ik altijd die pech gehad ( en als je er wat van zegt verstaan ze ineens geen Nederlands )
[..]
Hoe lastig het ook is.. Zelfs hij niet.. ( Gordon wel trouwens die valt buiten alle bescherming )
[..]
Nog een paar Nederlandse cultuur dingen
In Nederland is het niet normaal om zomaar ergens mee te eten ( ondanks dat dit misschien een asociale cultuur is van Nederland )
In Nederland hebben vrouwen evenveel rechten als mannen. (Niet alleen in Nederland maar goed)
In Nederland is het niet gewenst om op de grond te spugen
In Nederland heb je fok.
Of je komt gewoon op een inhoudelijke reactie..quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:05 schreef James.Bond het volgende:
[..]
Weleens gehoord van "wel de splinter in het oog van de ander zien, maar niet de balk in het eigen oog"?
Wellicht als die sociale controle hier WEL was, dat we minder problemen zouden hebben met etters die zich niet kunnen gedragen...quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:02 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Kijk mooi misverstand.
In Afrikaanse landen is het heel normaal om je met de opvoeding van wildvreemde kindere te bemoeien. Als daar kinderen op straat kattenkwaad uithalen zegt een persoon die er last van heeft direct wat van. Soms zelfs met een veeg om de oren. Dat is heel normaal in die culturen. En dat is niet normaal in Nederland..
[..]
Misschien ervaren vrouwen het sneller als vervelend wanneer het op een onrespectvolle manier door marokkaantjes van 1,60 gebeurt, ipv blanke blonde beachboys van 1,88...quote:Verkrachten is misschien extreem maar vrouwen worden op straat wel degelijk meer lastig gevallen door allochtonen dan autochtonen
Bij het OV, en dan vooral bij treinen op het perron, is het gewoon alles en iedereen die voordringt. Ik zie niet echt een onderscheid tussen allochtonen of autochtonen die het meer of minder doen. Daarnaast is dat voordringen wel typisch iets wat hier in NL gebeurt, want wanneer je bijvoorbeeld in Azie bent, staat iedereen gewoon netjes in een zelfgemaakte rij, en denk je er niet aan om voor te dringen (en die enkeling die dat wel doet kan rekenen op een heleboel boze blikken)quote:Uit mijn ervaringen zijn het voornamelijk allochtonen die in een rij voorkruipen. Misschien heb ik altijd die pech gehad ( en als je er wat van zegt verstaan ze ineens geen Nederlands )
Dat blijft dan gewoon een discussiepuntquote:Hoe lastig het ook is.. Zelfs hij niet.. ( Gordon wel trouwens die valt buiten alle bescherming )
Ik ben een hollandse kaaskop, maar ik vind het juist normaal dat je mensen mee laat eten als ze toevallig langskomen. Ik heb juist een hekel aan die 'typisch Nederlandse' instelling. Zo onvriendelijk, maar goed, dat zal dus wel passen bij dit land.quote:Nog een paar Nederlandse cultuur dingen
In Nederland is het niet normaal om zomaar ergens mee te eten ( ondanks dat dit misschien een asociale cultuur is van Nederland )
Klopt, maar ook dat zal verschillen per gezin, en dan niet alleen autochtoon/allochtoon gezien, maar denk ook aan de hele Biblebelt.quote:In Nederland hebben vrouwen evenveel rechten als mannen. (Niet alleen in Nederland maar goed)
Maar wordt het volledig gedoogd en geaccepteert door alles en iedereen... it.t. tot andere landen waar je er een fikse boete voor kunt krijgen (en terecht).quote:In Nederland is het niet gewenst om op de grond te spugen
Het WWW zegt jou niets!?quote:In Nederland heb je fok.
de laatste paragraaf laat zich 3 woorden samenvatten: aanpassen of opkrassen!!! Toch ben je gelijk (kast)nazi als je dat zegt ??? ??? ??? Vreemd...quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:14 schreef Yi-Long het volgende:
Dit wisten de oplettende burgers al jaren, toen deze onzin destijds ingevoerd werd. Leuk om te horen dat de politiek er nu ook achterkomt.
Als burger behoor je je gewoon aan de wetten en regels van dit land te houden. Klaar. Kun je dat, en draag je je steentje bij, dan ben je wat mij betreft ingeburgerd. Kun je dat niet, dan wordt je volgens de wetten aangepakt en kun je boetes en wellicht celstraffen tegemoet zien. Heel simpel.
Of je gaat gewoon even opzoeken wat het betekent...quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:12 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Of je komt gewoon op een inhoudelijke reactie..
Waarom zou je dan een nazi zijn!? In ieder land dien je je gewoon aan de wetten en regels te houden. heel simpel. Kun je dat niet, dan heb je hier niets te zoeken, of vlieg je (als je wetten hebt overtreden) de bak in, of je krijgt wat fikse boetes. Zo zou het gewoon moeten zijn.quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:13 schreef ErictheSwift het volgende:
[..]
de laatste paragraaf laat zich 3 woorden samenvatten: aanpassen of opkrassen!!! Toch ben je gelijk (kast)nazi als je dat zegt ??? ??? ??? Vreemd...
Linkje plz?quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:17 schreef Blik het volgende:
Ik heb net de nationale unburgeringstest gemaakt van 2005, ik scoorde een 5.1
Wat een dramatische vragen.
Nu komen we op een ander punt. Dat de huidige cultuur in Nederland niet perfect is is een ander verhaal.quote:
Gast ik ben niet dom.. Er werd om voorbeelden gevraagd.. Daar kun je het wel of niet mee eens zijn.. Leer reageren zoals Yi-Long die komt tenminste met een normaal verhaal..quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:17 schreef James.Bond het volgende:
[..]
Of je gaat gewoon even opzoeken wat het betekent...
Dat zegt dus al genoeg over hoe kansloos zo een inburgeringstest wel niet is.quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:21 schreef Bill_E het volgende:
[..]
bla bla bla...
Over die vrouwen tja, misschien zijn autochtonen wat "tactischer" dan allochtonen
Verder vind ik het niets meer dan normaal dat er zoon inburgering cursus is.. Ik snap de discussie niet, gebeurt in zoveel landen. Misschien mag de inhoud wel eens kritisch bekeken worden. Maar goed in Amerika zal de helft van de burgers ook zakken voor hun eigen staatsburger examen ( of hoe dat ook heet )
Ik weet ook niet alles meer wat ik op school heb geleerd. Maar als ik iets moet terug zoeken dan heb ik aan 2 woorden genoeg en ik weet+ begrijp het weer.quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:24 schreef James.Bond het volgende:
[..]
Dat zegt dus al genoeg over hoe kansloos zo een inburgeringstest wel niet is.
4.7quote:Op donderdag 16 juli 2009 16:17 schreef Blik het volgende:
Ik heb net de nationale unburgeringstest gemaakt van 2005, ik scoorde een 5.1
Wat een dramatische vragen.
6.6 hierquote:Op donderdag 16 juli 2009 16:28 schreef Siniti het volgende:
[..]
4.7
Dramatische vragen inderdaad. Werkelijk waar!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |