2011 of 2012 dacht ik.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 23:39 schreef Peterselieman het volgende:
Volgend seizoen kwam er toch een nieuw chassis?
quote:Doornbos: 'Hoop dat dit mijn slechtste jaar was' Tell-a-Friend print nieuwsartikel
Door Nando Boers
Robert Doornbos (foto, links) heeft na de laatste race in de Amerikaanse Indycars aan HVM laten weten niet meer terug te keren bij de renstal. De Rotterdammer, die halverwege het seizoen overstapte van Newman/Haas/Lanigan, kon geen potten breken in de trage auto. Hij verliet NHL-Racing vroegtijdig omdat de communicatie slecht was, en ze ‘alle eieren in hetzelfde mandje’ legden, dat van Graham Rahal.
Doornbos hoopte bij HVM zijn loopbaan een kickstart te geven. Daar kwam niets van terecht. Een handvol negende plaatsen was het beste dat Doornbos na afloop van het kampioenschap kon overleggen. Hij werd zestiende in de eindstand met 283 punten.
De voormalig F1-coureur voelde dat het ‘zo niet langer kon’. Volgens Doornbos is een gebrek aan financiële middelen de reden van de slechte resultaten. “Ik was een sitting duck tijdens de races met HVM. We waren kansloos en soms moest ik onverantwoorde risico’s nemen.”
“Hopelijk heb ik nu alle shit voor de duur van mijn loopbaan gehad,” zegt Doornbos vanuit zijn woonplaats Monaco tegen Sportweek. “Ik hoop dat dit het slechtste jaar uit mijn carrière blijkt te zijn geweest.”
Hm vreemd, gaat ie nu met pensioen ofzo ?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 00:26 schreef Atreidez het volgende:
http://www.sportweek.nl/f(...)n_slechtste_jaar_was
[..]
Meet Talkin' Terry.quote:Op zondag 11 oktober 2009 01:31 schreef kriele het volgende:
[..]
Oh, elk jaar wordt het met een jaar uitgesteld?
Dat vraag ik me dus ook af. Heeft hij volgend seizoen nog steeds een zak geld om ergens in te kunnen stappen?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 12:20 schreef Migue het volgende:
Wat een stumpert is het ook. Waar denkt ie volgend jaar te kunnen rijden dan? Of is meneer nu klaar met IndyCars?
quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:53 schreef Migue het volgende:
Ja Doornroosje gaat Jimmie Johnson vervangen vanwege tegenvallende resultaten.
Hoorde ook al dat soort signalen, en autoweek doen alsof ze m quotenquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 12:48 schreef vosss het volgende:
Doornbos zelf ontkent op zn twitter dat ie weg is bij HVM
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |