Lees anders gewoon even de OP.quote:Op woensdag 15 juli 2009 17:21 schreef KopieerMachine het volgende:
[..]
Ja, Dit soort mensen:
[..]te veel
Okay, ik zie het ja... dus als ik het goed begrijp:quote:
En toen haakte ik af. Pure discriminatiequote:1. We willen niet dat het een gay Circlejerk Club wordt dus alleen hetero mannen kunnen een lidmaatschap aanvragen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vyKfQkAWiH4&feature=related[/youtube]
quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:40 schreef KopieerMachine het volgende:![]()
Weet je nog toen je afgezeken werd in SEX?
Nee?
Ik wel
TS is een homo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
dat dusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik schrijf je erbijquote:Op donderdag 16 juli 2009 03:57 schreef Teezie het volgende:
Ik wil wel meedoen MAAR dan zijn we nog altijd maar met zun 2en en is het geen kring meer, sorry.
... je zal maar verliezenquote:Op donderdag 16 juli 2009 16:36 schreef Fezzizzel het volgende:
ik heb wel eens de variant gehoord van een studentenvereniging hier in de buurt. Daar moesten de feuten in een kringetje boven een koekje trekken, wie het laatst was moest het koekje opeten.![]()
Misschien een idee voor jullie?
Dat is simpel. Zolang de ballen elkaar niet aanraken is het niet gay.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:25 schreef NoFidea het volgende:
De vereisten die wij belangrijk vinden voor een geslaagde circlejerk zonder dat het gay wordt zullen de leden moeten bepalen.
Ik mis een woordje. Homoseksueel?quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:09 schreef plank_ het volgende:
Met een groep kerels staan te rukken, hoeben je dan?
Ik zat meer aan het woordje droevig te denkenquote:Op donderdag 16 juli 2009 21:29 schreef KopieerMachine het volgende:
[..]
Ik mis een woordje. Homoseksueel?
In dat geval. Heel erg![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Maarja, ik zal wel weer niet openminded zijn. En nergens voor open te staan ofzo
Ik vraag me alleen al af wat voor een zulks type mensen erop af komen. Zal ook wel niet zoveel soeps zijnquote:Op donderdag 16 juli 2009 21:31 schreef plank_ het volgende:
[..]
Ik zat meer aan het woordje droevig te denken
Hoef je niet openminded voor te zijn, meer zielig als je met en groep puistekoppies je zit af te jensen
TS +:quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:33 schreef KopieerMachine het volgende:
[..]
Ik vraag me alleen al af wat voor een zulks type mensen erop af komen. Zal ook wel niet zoveel soeps zijn
Die laatstequote:Op donderdag 16 juli 2009 21:37 schreef plank_ het volgende:
[..]
TS +:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hmmmmm ik word al week bij de gedachte hoe die mooiboys in zon kringetje gaan zitten en lekker gaan fappenquote:
ik vind andere dingen nog zieliger, aan je posthistory te kijkenquote:Op donderdag 16 juli 2009 21:31 schreef plank_ het volgende:
[..]
Ik zat meer aan het woordje droevig te denken
Hoef je niet openminded voor te zijn, meer zielig als je met en groep puistekoppies je zit af te jensen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |