quote:Op zondag 26 juli 2009 11:08 schreef Bouncer2002 het volgende:
ik zoek een nummer wat pas geleden nog een hit was (misschien nog steeds). Maar ik weet de artiest niet.
Tekst: "it's not too late, to change my point of view, but it hurts some time to face the truth"
het is dit nummer inderdaad, maar zijn zij de orginele artiesten?quote:
heb hem: Pennywidse-Bro hymnequote:Op zondag 26 juli 2009 11:18 schreef Bouncer2002 het volgende:
hoe heet het nummer wat ze bij Vitesse draaien na een doelpunt. Ik heb het gisteren horen spelen door een coverband in een soort rock versie. Die versie zoek ik.
quote:Op zondag 26 juli 2009 21:00 schreef delano.888 het volgende:
Volgens mij, een moeilijke:
Vanaf 0:16 sec.
Kende het nummer toen dat spel net uit was, en hoorde hem net op een chinese reclame, wil nou wel eens weten hoe dat nummer heet
quote:An oriental remix of the classical music song Pachelbel's Canon. Don't know the name though.
Tja, je hebt gelijk hoor, ik dacht zelf ook, ik ga eens de comments door spitten, en raad eens wat ik vond:quote:
Natuurlijk niet, want daarvoor moet je niet hier zijnquote:Op zondag 26 juli 2009 21:06 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Tja, je hebt gelijk hoor, ik dacht zelf ook, ik ga eens de comments door spitten, en raad eens wat ik vond:
Maar die is nergens terug te vinden als mp3'tje
I knowquote:Op zondag 26 juli 2009 21:11 schreef donroyco het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, want daarvoor moet je niet hier zijn
Ziggy Stardust feat. Steve Verm - Amillian Lollipopped (bootleg)quote:Op maandag 27 juli 2009 10:50 schreef tochmaarwel het volgende:
Ik zoek een nummer die wel vaak bij urban/house feestjes wordt gedraaid, alleen doordat ik niet precies weten welk woord er telkens gezegd wordt, heb ik geen idee hoe het nummer heet! Eigenlijk zit er maar 1 woord in wat telkens herhaald wordt (misschien ook wel meerdere woorden/zinnen in de coupletten o.i.d., maar dat heb ik dan nog nooit gehoord).
Iets van;
Amella amella amella amella ame ame amella amella
Haha sorry, beter kan ik het niet uitleggen!
Denk eerder deze:quote:Op maandag 27 juli 2009 11:14 schreef RoOoYtJuH het volgende:
[..]
Ziggy Stardust feat. Steve Verm - Amillian Lollipopped (bootleg)
quote:Op maandag 27 juli 2009 18:25 schreef El_Liberaliste het volgende:
Hoe heet ook alweer dat nummer in die Indiase sfeer uit ongeveer 2003? Een fragment er van komt voor in Snap - The Power of Bhangra.
Iemand?
Op welke zender komt zulks? Volgens mij komt zulke ongein alleen op TMF en Comedy Central e.d. toch? Of het moet 's nachts overal zijn, geen idee.quote:Op maandag 27 juli 2009 14:17 schreef iggy_in_the_house het volgende:
Toch nog maar eens het verzoekje:
ik ben op zoek naar de naam van het nummer wat je hoort op de achtergrond van de reclame van de babynaam generator (ja ik weet het, te triest voor woorden). Het nummer komt me zo bekend voor (langzaam met violen) maar ik kom er gewoon niet op. Ik kan de reclame online ook niet vinden, anders had ik wel een link geplaatst. Wie kan ik me helpen?
Je komt het ook tegen op de RTL zenders, en Net 5. Meestal zie ik ze tegen 16.00 uur...quote:Op maandag 27 juli 2009 19:47 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Op welke zender komt zulks? Volgens mij komt zulke ongein alleen op TMF en Comedy Central e.d. toch? Of het moet 's nachts overal zijn, geen idee.
nee hoorquote:Op dinsdag 28 juli 2009 11:56 schreef Fiji het volgende:
Misschien vage beschrijving... :p
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |