Zit er een all inclusive-arrangement aan de Dijk bij ofzo?quote:Op maandag 27 juli 2009 17:32 schreef TerroRobbie het volgende:
Voor dat vervallen uitvak van Volendam durven ze 20 euro te vragen
Caracciolo schopt er dit seizoen minimaal 20 in.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:55 schreef N.i.c.k het volgende:
Inderdaad veruit beste speler van de selectie. Kan moeiteloos mee in de eredivisie.
Verdedigend staat het sowieso wel, Van Buuren ook Jupiler+ kwaliteiten. Nieuwendaal was controlerend ook best ok.
Verder lijkt het elftal wel zo jong alsof ze nog niet uitgegroeid zijn. Lavenmiddenveld. En wie o wie moet voor het aanvallend vermogen gaan zorgen, want dat is dramatisch. Hopen dat Janse weer snel fit is.
quote:Op woensdag 29 juli 2009 00:02 schreef Halcon het volgende:
[..]
Caracciolo schopt er dit seizoen minimaal 20 in.
Ja, komen uit de jeugd. Al heeft Wijlaars ook bij PSV in de jeugd gespeeld. Het zijn breedtespelers. Als de financiele middelen beperkt zijn, moet je de selectie aanvullen met spelers van dit kaliber.quote:Op woensdag 29 juli 2009 00:06 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
![]()
![]()
Van Moorsel en Wijlaars zijn trouwens eigen kweek? Misschien dat ze daarom nog wat meer krediet verdienen, anders gratis af te halen zou ik zeggen.
en jij stiekem Cola drinken, schurk! wel dapper met die wespen.quote:Op woensdag 29 juli 2009 19:00 schreef Yeahinho het volgende:
TR is meer dan een week op vakantie, dus op antwoord moeten we even wachten. Als ik het goed zag vanaf de overkant zat ie zowaar weer een keer met z'n matties op de M-Side, tussen het jong grut.
ken je van gezicht van OJC. En wel eens in de likkepot biertje gezopen.quote:Op woensdag 29 juli 2009 23:42 schreef Yeahinho het volgende:
Chocomel gratis op de hoofdtribune?!Had ik dat maar geweten, dan had ik m'n leven niet gewaagd om tussen die wespen een colaatje te drinken. En wie mag jij dan wel zijn Nick?
Ah, díe Nick. Wist niet dat je ook voetbal(FCDB-)fan was.quote:Op donderdag 30 juli 2009 10:23 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
ken je van gezicht van OJC. En wel eens in de likkepot biertje gezopen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |