Ja, dat heb ik vandaag ondervondenquote:Op maandag 13 juli 2009 23:00 schreef Smart_ass het volgende:
Vind het persoonlijk storender wanneer ze een veel grotere oppervlakte opgeven dan dat de kamer werkelijk is.
quote:Op maandag 13 juli 2009 23:16 schreef DeWaasheid het volgende:
Hoe kan dat nou dan, verhuurders zijn de de meest redelijke mensen van Nederland, bijna net zo heilig als advocaten en bankiers.
Onbegrijpelijk inderdaadquote:Op maandag 13 juli 2009 23:16 schreef DeWaasheid het volgende:
Hoe kan dat nou dan, verhuurders zijn de de meest redelijke mensen van Nederland, bijna net zo heilig als advocaten en bankiers.
Ik ging laatst ook ergens kijken wat 25 m2 zou moeten zijn, maar dat was ook maximaal 15.quote:Op maandag 13 juli 2009 23:12 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik vandaag ondervonden. Stonden er 4 kamers te huur van 27m2 tot 35m2. Nou, ik heb ze alle vier even opgemeten en er was er één van 15m2 en drie van ongeveer 25m2
. En een badkamer van 2m2
. Verder was de omgeving heel relaxed (was wel een 70% allochtonen wijk), met winkels, kroegen en coffeeshops binnen de 100m.
Ach, als de prijs redelijk was zou het mij niet zoveel uitmaken. Helaas weiger ik op een kamertje van 8m2 te gaan wonenquote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:42 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik ging laatst ook ergens kijken wat 25 m2 zou moeten zijn, maar dat was ook maximaal 15.Een paar vierkante meter erbij sprokkelen is tot daar aan toe, maar 10?! Daar trapt toch niemand in?
Ja, maar niet in de gemiddelde Nederlandse stadquote:Op dinsdag 14 juli 2009 21:28 schreef SadKingBilly het volgende:
Ligt eraan waar die kamer ligt; in een buitenwijk van Parijs ben je zo twee uur onderweg naar het centrum; dan is 20 minuten toch heel redelijk
Wat een afzetters daar. Sowieso al die kerels die even om twee maanden borg en twee maanden huur aan bemiddelingskosten vragenquote:
TS heeft het dan ook niet over Parijs, dus hoe je daar nu bij komt... TS heeft het over 'omgeving centrum', terwijl dat 20 minuten fietsen is, waarschijnlijk nog langer zelfs omdat TS het over hemelsbreed heeft...quote:Op dinsdag 14 juli 2009 21:28 schreef SadKingBilly het volgende:
Ligt eraan waar die kamer ligt; in een buitenwijk van Parijs ben je zo twee uur onderweg naar het centrum; dan is 20 minuten toch heel redelijk
En inderdaad mensen die liegen over oppervlakte (of bruikbaar oppervlak zoals bij schuine daken waar je geen fuck mee kunt en die in een punt uitlopen.. In de advertentie 35m2 maar bruikbaar oppervlak eerder 15m2
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |