Je kunt dan ook beter via directwonen een huis zoeken! Dan betaal je 35 euro inschrijfkosten en staan er maar liefst 3 geschikte woningen op je te wachten. Tegen woekerprijzen uiteraard.
Ga je gezellig bezichtigen, sta je samen met 10 man in een huis. Iedereen slijmen bij zo'n blond mokkel van directwonen. Vervolgens trekt ze een wurgcontract te voorschijn dat je moet tekenen als je interesse hebt in de woning. Heb je later toch geen interesse maar was je wel uitgekozen door de verhuurder? Dan moet je even een maand bemiddelingskosten en een maand huur betalen. Uiteraard is nadenken er dus niet bij, aangezien je het contract vóór 10 uur de volgende dag moet tekenen of getekend moet faxen/mailen. Je hoort dan om 1 uur smiddags of je het geworden bent.
En dan trekt dat mokkel ook nog een pennetje tevoorschijn en gaat roepen "tekenen? tekenen iemand?" Één of andere Pool heeft dat ding daar meteen getekend, ik ben na 2 minuten weer vertrokken. Wat een oplichters, en dat noemt zichzelf marktleider

-edit- ohja, en natuurlijk rekenen ze, náást een maand huur bemiddelingskosten, óók nog even vrolijk 120 euro contractkosten. het aanpassen en uitprinten van een standaardcontract kost natuurlijk 6 uren werk

bovendien hoort dat uiteraard niet bij de bemiddelingskosten.