Het zal wel met een voorbeeldfunctie te maken hebbenquote:Op maandag 13 juli 2009 15:40 schreef Montov het volgende:
Dom om dit vlak voor het NK te doen, want de regels zijn duidelijk.
Waarom is cocane wel toegestaan bij out-of-competitie, en niet bij wedstrijden? Welk voordeel heb je van cok die je niet bij trainingen hebt?
Lijkt me niet aangezien in trainingen je het wel mag gebruiken (en de gemaskeerde doping dan ook veel voordeel kan opleveren)quote:Op maandag 13 juli 2009 15:41 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Misschien wel géén voordeel maar misschien maskeert het een ander iets.
quote:PAPENDAL - Yuri van Gelder is positief getest op het gebruik van cocaïne. Dat maakte de atleet maandagmiddag zelf bekend op sportcomplex Papendal.
De turner werd in juni betrapt tijdens het Nederlands Kampioenschap in Rotterdam. Hij erkent het drugsgebruik.
Het is niet de eerste keer dat de voormalige wereldkampioen aan de ringen in verband werd gebracht met de drug. In 2006 beschuldigde zijn voormalige trainer Remi Lens hem ook al van het gebruik van de drugs.
Oerstom
"Direct na de dopingtest maakte ik mij zorgen want op de donderdag voor het NK heb ik cocaïne gebruikt," aldus Van Gelder tijdens een persconferentie. "Ik wist vrijwel zeker dat het drie dagen later in mijn urine zou zitten."
"Oerstom," noemt Van Gelder het drugsgebruik. "Ik heb er erg veel spijt van. Omdat ik al een slecht gevoel had over de test heb ik enkele dagen na het NK zelf een verklaring naar de dopingautoriteit geschreven en daarin gezegd dat er mogelijk sporen van cocaïne in mijn bloed konden zitten. Ik heb daarin gemeld dat ik voor het NK cocaïne had gebruikt".
Defensie
De affaire heeft grote gevolgen voor Van Gelders militaire carrière: "Mijn werkgever Defensie heeft een sterk antidrugsbeleid. Drugsgebruik is niet verenigbaar met het militaire uniform."
"De nultolerantie bij Defensie betekent voor mij dat ik met ingang van vandaag geschorst ben. Dit is een eerste maatregel op weg naar definitief ontslag."
alcohol staat volgens mij niet op de dopinglijsten! Ben met je eens dat er geen verschil is maar als topsporter is dit natuurlijk wel heel dom! Blijkbaar zijn er niet vaak controles anders had hij zich vast afgemeld voor dit toernooi.quote:
Ohja, het is natuurlijk een kwestie van tijd voordat half nederland komt roepen dat 'ie al jaren met poedersuiker loopt te strooien en geboren is met een naald in z'n armquote:Op maandag 13 juli 2009 15:44 schreef Thieske het volgende:
Hij had hier in de regio al jaren lang de bijnaam "snuifje". Geen verassing dus.
Die zijn ook goed met touwenquote:Op maandag 13 juli 2009 15:47 schreef Scorpie het volgende:
Wat een aap.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |