Dat dacht ik ook en nog om de hoek ook.quote:Op donderdag 23 juli 2009 23:03 schreef MrMoon het volgende:
[..]
heb je een mooi bbqtje voor op de kop getikt..
Het Grote Afmelden?quote:Op vrijdag 24 juli 2009 09:15 schreef rompompom het volgende:
Doorgaans begint nu HGA.
Ja. Mensen die het zijn vergeten en nu andere afspraken hebben gemaakt, mensen die toch geen zin hebben (niet durven); je kan het zo gek niet bedenken wat voor excuses er soms tevoorschijn komen.quote:
Ik durf eigenlijk ook niet, want ik ben altijd heel verlegenquote:Op vrijdag 24 juli 2009 09:30 schreef rompompom het volgende:
[..]
Ja. Mensen die het zijn vergeten en nu andere afspraken hebben gemaakt, mensen die toch geen zin hebben (niet durven); je kan het zo gek niet bedenken wat voor excuses er soms tevoorschijn komen..
Al zal dat nu wel meevallen, meestal is dat bij grotere meets waar men elkander (nog) niet (goed) kent.
Dan zal Gijs_ niet weten wat m gaat overkomenquote:Op vrijdag 24 juli 2009 09:45 schreef Psychonikeo het volgende:
denk dat de groep die vorige keer bij mij was, weinig schaamte meer heeft voor elkaar
dat sowieso.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 09:45 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Dan zal Gijs_ niet weten wat m gaat overkomen
Ik ben er ook niet verschrikkelijk lang, maar ongein komt er toch wel johquote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:51 schreef Gijs_ het volgende:
Voordat die ongein ben ik vermoedelijk alweer wegIk moet idd dezelfde dag nog terug naar Friesland, maar ik kom zeker!
Ook niet erg, hoef ik me ook niet anders voor te doen dan ik ben!quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:51 schreef Psychonikeo het volgende:
[..]
Ik ben er ook niet verschrikkelijk lang, maar ongein komt er toch wel joh
dat moeten we ook niet hebben. Gewoon veel lachen en ouwehoeren!quote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:53 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Ook niet erg, hoef ik me ook niet anders voor te doen dan ik ben!
Dat ga ik ook niet doen, ik ga stil in een hoekje zittenquote:Op vrijdag 24 juli 2009 10:53 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Ook niet erg, hoef ik me ook niet anders voor te doen dan ik ben!
ah.. dat moet je thuis natuurlijk ook altijd van je vrouw?quote:Op vrijdag 24 juli 2009 11:00 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Dat ga ik ook niet doen, ik ga stil in een hoekje zitten
Nee, dan moet-ie koken en boenen. Op die meet komt-ie eindelijk tot rust!quote:Op vrijdag 24 juli 2009 11:20 schreef Psychonikeo het volgende:
[..]
ah.. dat moet je thuis natuurlijk ook altijd van je vrouw?
quote:Op vrijdag 24 juli 2009 11:22 schreef rompompom het volgende:
[..]
Nee, dan moet-ie koken en boenen. Op die meet komt-ie eindelijk tot rust!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |