En het leuke is, ze wórden ook echt ziek. Placebo effect kan een behoorlijke invloed hebben.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:39 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Als bepaalde groepen mensen roepen dat iets slecht is dan is het heel lastig om dat te ontkrachten. Zelfs al heb je tal van wetenschappelijke bronnen dan blijven ze nog in hun gelijk geloven. Ik heb zelf enige jaren ervaring met het aanleggen van datacommunicatienetwerken en er zijn altijd mensen die menen dat ze ziek worden van straling van UMTS of WiFi.
Het mooiste zijn dan natuurlijk de tests waar die masten uitstaan en mensen evengoed menen dat ze ziek worden van de straling
en dat is ook het probleem de Nederlandse student is een misselijk stuk nipwit.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:48 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
De mensen die hier toch wel het meest in ' verdiept' zijn, zijn technische studenten. Ik ken er een paar. Gek genoeg geloven zij vaak niet in dit soort aandoeningen en zijn er zelfs wat ' lacherig ' over,.
Hoe wil je dat gaan doen. Dan moet je de mensen naar de chileense hoogvlakte brengen.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:22 schreef KosterT het volgende:
[..]
En het leuke is, ze wórden ook echt ziek. Placebo effect kan een behoorlijke invloed hebben.
Je zegt het precies verkeerd om.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:58 schreef ShadyLane het volgende:
Zonder uitspraken te willen doen over hoe terecht of onterecht het wantrouwen jegens vaccinaties, EPD, Europese grondwet is, vind ik het wel frappant dat we in minder dan een eeuw zijn gegaan van "ik ben te dom/lui om me erin te verdiepen, maar de overheid zegt dat het goed is en daar ga ik dus maar vanuit" naar "ik ben te dom/lui om me erin te verdiepen, maar de overheid zegt dat het goed is en dus vertrouw ik het voor geen meter".
Voor de plaatsing van de mast hebben ze geen klachten. Na plaatsing van de mast die geen signaal heeft hebben ze wel klachen. Dan heb je het al redelijk getest als alle andere omstandigheden gelijk blijven.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:28 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Hoe wil je dat gaan doen. Dan moet je de mensen naar de chileense hoogvlakte brengen.
Europa is een groot stuk stralings gebied.
'k Bedoelde ook meer de goedgelovigen die de paranoide figuren achterna hobbelen...quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:09 schreef Rubber_Johnny het volgende:
Ik denk dat het niet zozeer een gebrek aan intelligentie is maar een teveel aan schizofrenie.
quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:33 schreef Lambiekje het volgende:
Zonder enig twijfel is de Nederland het domste volk op aard.
Ja, want voor de oorlog had men kranten! En ehm... nouja, kranten dus, en de dorpsomroeper. Oh, en de radio. En wat de buurvrouw zei natuurlijk.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:33 schreef Lambiekje het volgende:
De Nederlander is nog minder geinfomeerd dan voor de oorlog.
Die waren beter geinformeerd dan de internetter van nu. Ja.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:47 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Ja, want voor de oorlog had men kranten! En ehm... nouja, kranten dus, en de dorpsomroeper. Oh, en de radio. En wat de buurvrouw zei natuurlijk.
Gewéldige manieren om goed geïnformeerd te zijn.
Nee.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 18:16 schreef Lambiekje het volgende:
Die waren beter geinformeerd dan de internetter van nu. Ja.
Dit dus.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:02 schreef starla het volgende:
Alles via rijksvaccinatieprogramma: ja
Daarnaast: nee, behalve via m'n studie HepB
quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:40 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
'k Bedoelde ook meer de goedgelovigen die de paranoide figuren achterna hobbelen....
En dat zegt iemand zonder gedegen opleidingquote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:27 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
en dat is ook het probleem de Nederlandse student is een misselijk stuk nipwit.
net zoals ade bouwkunde studenten die hun zegje over de twintowers hebben gedaan. Wat een jammerlijke FAIL.
Je weet hopelijk wel onder welke bevolkingsgroep de uitbraak het hoogst was.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 19:26 schreef Sylver_ het volgende:
Lekker makkelijk voor mensen als Lambiekje om te roepen dat ze zich niet laten enten. Hij is namelijk wel beschermt tegen al die ernstige ziektes als polio, kinkhoest, difterie dankzij de collectieve immuniteit.
Als iedereen dacht zoals Lambiekje, dat de risico's van enten niet opwegen tegen de ziekte waartegen je wordt beschermt, dan krijg je hetzelfde als in 1992 in 1 of ander gereformeerd dorp in Nederland gebeurde met een polio-uitbraak. Een hele groep niet-gevaccineerde mensen bijeen zodat er totaal geen collectieve immuniteit aanwezig was.
Ik denk dat kinderen ook erg blij waren met dat hun stupide moeder DES had genomen. De pil om miskramen te voorkomen. Hoe fucking stupid was men.quote:Ik denk dat al die misvormde kinderen erg blij zijn dat ze niet gevaccineerd waren tegen Polio![]()
Oh, dat is nieuw voor mijquote:Op zondag 12 juli 2009 11:41 schreef Lambiekje het volgende:
Als er een uitbraak is van een of ander zijn diegene die geënt zijn het vatbaarst. Het is maar dat je het weet.
June, je geloof toch niet wat er in onze boeken of wetenschappelijke tijdschriften staat? Allemaal beinvloed door de vaccinmaffia. Je kunt beter op vage sites kijken en Lambiekje op zijn mooie blauwe ogen gelovenquote:Op zondag 12 juli 2009 11:44 schreef June. het volgende:
[..]
Oh, dat is nieuw voor mij! Leg me dat eens uit, in wetenschappelijke termen? Misschien met bronnen erbij (en dan niet met van die vage sites aankomen zetten).
jammerlijk!quote:Op zondag 12 juli 2009 11:47 schreef Asgard het volgende:
2e jaarsgeneeskunde hier, zelf ook alle inentingen (RVP) gehad en hepatitis B via de studie. Zou mijn kinderen ook zeker laten inenten, de voordelen wegen gewoon zwaarder dan de nadelen.
Wetenschappelijk tijdschrijften zijn gestaged. En artikelen zijn ghostwritings. 1 op de 7 onderzoeken is gewoon lariekoek. 66% van de onderzoeken is natte vingerwerk. Wetenschap is bedrog. Geld en de uitslag kan bepaalt worden. Wetenschap heeft niets meer te maken met vooruitgang.quote:Op zondag 12 juli 2009 11:46 schreef dotKoen het volgende:
[..]
June, je geloof toch niet wat er in onze boeken of wetenschappelijke tijdschriften staat? Allemaal beinvloed door de vaccinmaffia. Je kunt beter op vage sites kijken en Lambiekje op zijn mooie blauwe ogen geloven.
quote:Op zondag 12 juli 2009 12:01 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Wetenschappelijk tijdschrijften zijn gestaged. En artikelen zijn ghostwritings. 1 op de 7 onderzoeken is gewoon lariekoek. 66% van de onderzoeken is natte vingerwerk. Wetenschap is bedrog. Geld en de uitslag kan bepaalt worden. Wetenschap heeft niets meer te maken met vooruitgang.
Je kunt het onderzoek toch repliceren en dan aantonen dat de resultaten niet kloppen? Dat is toch wel een van de voorwaarden van wetenschappelijk onderzoek.quote:Op zondag 12 juli 2009 12:01 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Wetenschappelijk tijdschrijften zijn gestaged. En artikelen zijn ghostwritings. 1 op de 7 onderzoeken is gewoon lariekoek. 66% van de onderzoeken is natte vingerwerk. Wetenschap is bedrog. Geld en de uitslag kan bepaalt worden. Wetenschap heeft niets meer te maken met vooruitgang.
Lambiekje denk dat wetenschappers net zoals hem zijn: alleen een grote bek en dingen roepen zonder bronnen.quote:Op zondag 12 juli 2009 12:04 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Je kunt het onderzoek toch repliceren en dan aantonen dat de resultaten niet kloppen? Dat is toch wel een van de voorwaarden van wetenschappelijk onderzoek.
En daarom is dat nog nooit gelukt met Dr. Gallo's AIDS verklaringquote:Op zondag 12 juli 2009 12:04 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Je kunt het onderzoek toch repliceren en dan aantonen dat de resultaten niet kloppen? Dat is toch wel een van de voorwaarden van wetenschappelijk onderzoek.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |