ik heb nooit last van je! Ik geniet van ieder moment. Als je al een keer snurkt klinkt dat als muziek in mijn oren!quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:00 schreef Alicey het volgende:
[..]
Op een gemiddelde nacht heb ik meer last van SC dan hij van mij.
quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:59 schreef Alicey het volgende:
Ik geef opdracht aan iemand om een doos paracetamollen te halen, komt-ie terug met een doos zetpillen. Zelfs zoiets simpels dat lukt kennelijk al niet.
Wat ben jij een slijmjurk.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:02 schreef Marlies1981 het volgende:
[..]
ik heb nooit last van je! Ik geniet van ieder moment. Als je al een keer snurkt klinkt dat als muziek in mijn oren!
quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:02 schreef Marlies1981 het volgende:
[..]
ik heb nooit last van je! Ik geniet van ieder moment. Als je al een keer snurkt klinkt dat als muziek in mijn oren!
Jij hebt hopelijk intussen wel paracetamollen - exemplaren die ik niet in mijn achterste hoef te stoppen - gehaald?quote:
Waren het wel paracetamol-zetpillen? Dan heeft hij/zij het toch goed gedaan?quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:59 schreef Alicey het volgende:
Ik geef opdracht aan iemand om een doos paracetamollen te halen, komt-ie terug met een doos zetpillen. Zelfs zoiets simpels dat lukt kennelijk al niet.
Wat is er mis met dingen die je in je achterste moet stoppen?quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:09 schreef Alicey het volgende:
[..]
Jij hebt hopelijk intussen wel paracetamollen - exemplaren die ik niet in mijn achterste hoef te stoppen - gehaald?
Ah, mooi dat ik jou er wel gelukkig mee kan maken. Ik zal je het doosje wel es geven.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:10 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Wat is er mis met dingen die je in je achterste moet stoppen?
* Alicey mompelt iets over nadenken enzo...quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:09 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Waren het wel paracetamol-zetpillen? Dan heeft hij/zij het toch goed gedaan?
Ik heb geen hoofdpijn.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:16 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ah, mooi dat ik jou er wel gelukkig mee kan maken. Ik zal je het doosje wel es geven.
quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:09 schreef Alicey het volgende:
[..]
Jij hebt hopelijk intussen wel paracetamollen - exemplaren die ik niet in mijn achterste hoef te stoppen - gehaald?
niet nodig, ik heb ook een fotocamera. Ik gebruik mijn telefoon voor snapshots en bellen (met mijn meissie smssssssen, de hele dag door). En verder is de foto gemaakt in mijn werkkamer en daar is het vrij donker, omdat mijn werkzaamheden het daglicht niet zo goed kunnen verdragen.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:42 schreef Isegrim het volgende:
Echt, zou je niet eens een nieuwe telefoon halen?
Of bij opsporing verzocht gaan werken.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:42 schreef Isegrim het volgende:
Echt, zou je niet eens een nieuwe telefoon halen?
met zon balkje over je ogenquote:Op woensdag 15 juli 2009 16:00 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Of bij opsporing verzocht gaan werken.
Dat is niet echt duur voor goede Iberico-ham.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:02 schreef littledrummergirl het volgende:
ise, dat spaanse winkeltje waar we het over hadden gister heeft iberico ham7 e per 100g dat dan weer wel
we hebben wat meegenomen om te proberen, en een lekkere pittige chorizo
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |