Dan zal het binnenkort wel rondkomen met HSV voor 11 mln.quote:Op maandag 13 juli 2009 18:08 schreef Prosac het volgende:
Wat een rust ineens omtrent Berg.
quote:Op maandag 13 juli 2009 19:15 schreef Grulez het volgende:
[..]
Dan zal het binnenkort wel rondkomen met HSV voor 11 mln.
Morgen heeft hij een gesprek met de trainer.quote:
quote:Das hört sich gut an:
PERSONAL: Morgen haben die Profis frei. Der Trainer aber nicht. Er will den Tag nutzen, um die Kaderplanung voranzutreiben. Auch ein Gespräch mit Wunschkandidat Marcus Berg (22, FC Groningen) soll möglichst zustande kommen.
Bron Hamburger Morgenpost :http://www.mopo.de/2009/20090714/sport/hsv/kurzpaesse.html
quote:Groningen gives
up sales
After the European Championships, he was red-hot --
now expects the club to Berg
Discussions with Hamburg is aborted.
After all spring have assumed that losing Marcus Berg Groningen has now swung completely.
- I expect that Marcus is next Monday at our first workout, "said chairman Hans Nijland to Sportbladet.
For five days ago seemed ready, Marcus Berg was in Hamburg to meet with management and see their new city.
Then, a bid rejected Groningen.
Now: silence.
"It is a long time"
- We have no contact with the Hamburg, we have no phone at all. I do not know why, "says Groningen President Hans Nijland.
What does it mean?
- The last contact with Hamburg was a week ago, it's a long time. Now it is my clear opinion that Marcus is with us.
After two strong seasons and with a magnificent målrekord in U21-EM Berg was seen as a nugget. He wanted, not just AZ, Fulham and Hamburg showed serious interest.
Now, all three dropped from Nijlands list.
Aiming for Europe
- Marcus has been on holiday, but we have training on Monday July 20, then we meet Ajax two weeks later. Marcus will be there then, "he says.
Before the weekend seemed a business clear. How disappointed are you now?
- We in the club are very happy. With him on the team, maybe we can come out in Europe next season.
Nijland of the hottest candidates:
Hamburg:
"They did not provide a sufficiently high bid. now I have not heard more from them. "
Fulham:
"Fulham faxed that they were interested in Marcus. Then I sent an invitation that they would come and talk, but then I heard nothing more. "
AZ Alkmaar:
"AZ is the only club in Holland who have expressed interest and they offered a very good deal, but Marcus did not want to another club in the same line."
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 11:59 schreef Prosac het volgende:
Ik vermoed dat we Berg pas ergens eind augustus van de hand doen dan.
Inderdaad, ik snap ook niet waarom dat zo leuk is. Berg gaat hoe dan ook weg. Nou, dan nog liever vandaag dan morgen. Dan heeft de vervanger ook nog tijd om aan zijn nieuwe teamgenoten te wennen. Anders krijg je weer dat verhaal dat ie pas tegen de winterstop vollop kan meedoen vanwege de gebrekkige communicatie, blabla.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 12:43 schreef Runselpink het volgende:
[..]
Waarom?
Ik vind 't eerder een, omdat we dan eerder die vervangers hebben.
Een broedende kip, moet je niet storen. Aldus Hans in de nieuwsbrief.quote:Vragen
“In deze periode wordt er natuurlijk heel veel gesproken en gespeculeerd over het komen en gaan van spelers. Wij krijgen regelmatig vragen van supporters die zich afvragen waarom sommige zaken al wel elders in de media verschijnen, maar dan nog niet op onze eigen website worden gemeld. Het antwoord hierop is helder. Over een transfer kunnen wij bijvoorbeeld pas iets melden als die voor de volle honderd procent is afgerond en als alles dus officieel is.”
“Zeker met de opkomst van het internet is het echter logisch en niet te voorkomen, dat er voor die tijd al zaken uitlekken. Indien wij hierover vanuit de pers vragen krijgen, kunnen wij ons niet altijd onthouden van commentaar. Soms ook hebben andere partijen belang bij het laten lekken van nieuws naar de media. Voor de onderhandelingspositie van FC Groningen is het niet wenselijk op de eigen website te publiceren over lopende zaken. In dit geval is de uitdrukking ‘Een broedende kip, moet je niet storen’, op z’n plaats.”
Jammer, was wel benieuwd wie het nou waren en van welke club ze kwamen.quote:Op maandag 13 juli 2009 17:58 schreef Prosac het volgende:
[..]
Eigenlijk al een tijdje niks van gehoord. Ook nog geen berichten dat "het spelers met kwaliteiten zijn, maar dat we ze op dit moment niet nodig hebben".
Misschien trainen ze nog mee?
Waar haalt Voetbalzone die wijsheid toch steeds vandaan?quote:De noordelijke club wil tien tot elf miljoen ontvangen voor de clubtopscorer, die nog twee jaar onder contract staat. "Daarna is het stilgevallen", vervolgt Nijland. "Op dit moment ga ik er dan ook vanuit dat Marcus komend seizoen bij ons speelt. We horen al dagen niets meer. En als je iemand écht wilt hebben, zet je er toch vaart achter?"
Dat is niet bekend, zowel de club als de namen. Alleen dat het om een spits en een linkermiddenvelder ging/gaat. En dat ze niet konden meespelen in een oefenwedstrijd, omdat ze bang waren voor gezeik met hun club omdat ze pas per 1-7 beschikbaar zouden zijn. (transfervrij?)quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:01 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Jammer, was wel benieuwd wie het nou waren en van welke club ze kwamen..
Vz gebruikt gewoon mijn bijdrage als bron. Lijkt me ook niet meer dan terecht.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:03 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Waar haalt Voetbalzone die wijsheid toch steeds vandaan?.
Ik heb Nijland of Veldtmate dat nog nooit horen roepen.
Zomaar brengen ze het als feit.
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:44 schreef Grulez het volgende:
[..]
Vz gebruikt gewoon mijn bijdrage als bron. Lijkt me ook niet meer dan terecht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |