Och ja, 't verhaal is inderdaad niveau laag, 't woordgebruik is zo overdreven dat je er om kan huilen en verder zitten er zat clichés in en de opbouw is om te huilen.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 17:55 schreef Biels het volgende:
Zo'n literair hoogstandje is het ook niet, laten we wel wezen. Niveautje 5 havo ofzo.
Ik heb genoten van de leestekens.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 18:04 schreef Grrommit het volgende:
[..]
Och ja, 't verhaal is inderdaad niveau laag, 't woordgebruik is zo overdreven dat je er om kan huilen en verder zitten er zat clichés in en de opbouw is om te huilen.
Maar verder is 't toch wel aardig?
Ja, dat zal het zijn.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 18:06 schreef Iblis het volgende:
De waarheid is dat de kritiek simpelweg uit kinnesinne voortkomt. Fok! zit vol met mislukte scribenten, epigonen die nooit verder zijn gekomen dat het lokale sufferdje of verenigingsblaadje. Die opgehoopte rancune projecteren ze op jou. Niets van aantrekken.
quote:Op donderdag 9 juli 2009 23:45 schreef Wickedangel het volgende:
Dit nodigt niet uit tot verder lezen. Je hebt in een paar alinea's al verteld waar andere schrijvers pakweg 50 pagina's voor nodig hebben.
Zen en de kunst van het motoronderhoud is ook meer dan honderd maal afgewezen door uitgevers. Eén slechte kritiek op het forum moet zo'n jonge held toch niet fnuiken in zijn literaire ontwikkeling?quote:
Die tweede alinea moet je bewaren voor iets verder in het boek en je kan er veel meer over uitweiden in plaats van het af te doen met een kort, beknopt alineaatje op pagina 1.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 18:10 schreef Grrommit het volgende:
Van welke schrijvers lees jij boeken dat ze 50 pagina's nodig hebben om de weg van de slaapkamer naar de wc te beschrijven?
Dat is het punt niet. En dat weet je ook wel.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 18:11 schreef Iblis het volgende:
[..]
Zen en de kunst van het motoronderhoud is ook meer dan honderd maal afgewezen door uitgevers. Eén slechte kritiek op het forum moet zo'n jonge held toch niet fnuiken in zijn literaire ontwikkeling?
Daar heb je inderdaad wel gelijk in, en dat bedoelde ik ook met de eerder genoemde slechte opbouw van het verhaal. Ik begon echter met het schrijven met in mijn achterhoofd de gedachte er een kort stukje van te maken om te kijken wat mensen er van vonden dus ik had weinig zin om nog meer op zijn verleden in te gaan.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 18:12 schreef IQM het volgende:
Die tweede alinea moet je bewaren voor iets verder in het boek en je kan er veel meer over uitweiden in plaats van het af te doen met een kort, beknopt alineaatje op pagina 1.
oe bedanktquote:Op vrijdag 10 juli 2009 18:20 schreef Gewas het volgende:
Ik hou van boeken lezen en opzich leest het lekker weg wat je hebt geschreven (vind ik)
Beste Grrommit,quote:Op vrijdag 10 juli 2009 17:52 schreef Grrommit het volgende:
Omdat het schrijven mij al van kinds af aan in het bloed zit besloot ik eergister om een boek te gaan schrijven. Maar voordat ik begon wilde ik weten hoe mensen over mijn werk denken. Dus ik 's avonds laat, zwoegend achter de pc om een verhaal te maken om mensen te laten oordelen
Het verhaal is hier te vinden.
Blijkt dat ze dit niveau van tekstuele genialiteit niet aankunnen.
Klacht: Iedereen vindt mijn verhaaltje ruk
Groetjes en veel succes,quote:De MBO-opleiding Secretaresse niveau 3 leidt u op tot de altijd aanwezige, betrouwbare rechterhand van de manager. Als secretaresse heeft u een prettige en afwisselende baan. U verricht zelfstandig secretariële en administratieve werkzaamheden zoals het voeren van de correspondentie, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen en het organiseren van bijeenkomsten. Daarnaast controleert en begeleidt u de werkzaamheden van uw collega's. Wanneer u deze opleiding met succes heeft afgerond, kunt u verder gaan met de MBO-opleiding Directie-secretaresse niveau 4.
http://www.nti.nl/MBO/Sec(...)e.aspx?partner=leren
quote:Rooyackers, Kamps & Kamps
Jezus, wat slecht!
Hier ga je al de fout in. Bloed zit niet van kinds af aan in je, men wordt geboren met een talent; ''het schrijven zit in mijn bloed''. Wat eventueel zou kunnen: "Van kinds af aan ben ik bezig met schrijven" of: als een kind wist ik al dat schrijven mijn talent is!"quote:Op vrijdag 10 juli 2009 17:52 schreef Grrommit het volgende:
Omdat het schrijven mij al van kinds af aan in het bloed zit besloot ik eergister om een boek te gaan schrijven.
Pro-tip: lees even het topic door. Het gaat niet over schrijvers, het gaat over deze jongen en zijn verhaaltje.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 20:29 schreef Meris het volgende:
Ik vind het knap dat je überhaupt een verhaaltje afmaakt. Ik heb tig ideeën op de plank liggen, maar ik heb gewoon de inspiratie niet om iets af te schrijven.
Oh en even naar de afkrakerts; schrijvers en schrijfsters hebben er wel voor gezorgd dat jullie nu KUNNEN lezen. Dus zo'n slecht idee is dit helemaal niet.
Oh en als je geen succesvolle schrijver wordt kun je altijd nog iets proberen waar je dan wel in uitblinktdon't worry:)
Ok.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 20:44 schreef Biels het volgende:
[..]
Pro-tip: lees even het topic door. Het gaat niet over schrijvers, het gaat over deze jongen en zijn verhaaltje.
Tot aan de laatste zin leek dit eigenlijk op kritiek op de TS. Met de onderliggende boodschap dat hij er beter mee kan ophouden. Dank voor de leuke en onvoorspelbare wending!quote:Op vrijdag 10 juli 2009 18:06 schreef Iblis het volgende:
De waarheid is dat de kritiek simpelweg uit kinnesinne voortkomt. Fok! zit vol met mislukte scribenten, epigonen die nooit verder zijn gekomen dat het lokale sufferdje of verenigingsblaadje. Die opgehoopte rancune projecteren ze op jou. Niets van aantrekken.
Zo\n post maken en dan projecteerd typenquote:Op zaterdag 11 juli 2009 20:50 schreef EipNiC het volgende:
[..]
Tot aan de laatste zin leek dit eigenlijk op kritiek op de TS. Met de onderliggende boodschap dat hij er beter mee kan ophouden. Dank voor de leuke en onvoorspelbare wending!
Overigens wil ik u wel aanraden om woorden als kinnesinne, scribenten, epigonen en rancune achterwege te laten en te vervangen met wat meer toegankelijke synoniemen. Dat menig Fok!ker zich onterecht als een begaafd intellectueel projecteerd geeft een interessant smaakje aan het forum. Waarom u deze mensen dan met hun tekortkomingen (het gebrek aan kennis, de betekenis van deze woorden) op de neus moet drukken vinden ik dan ook onbegrijpelijk! Het is natuurlijk wel zo dat Wikipedia de oplossing bied, en waarom uw post verder relatief weinig invloed zal hebben op het gedrag van menig Fok!ker.
Wat is er mis met "peristaltische bewegingen". Dit komt wel vaker voor. Niet in de Suske en Wiske, dat niet.quote:
Zo'n post lezen en dan niet doorhebben dat ik het pad van de zelfbespottende ironicus bewandelquote:Op zaterdag 11 juli 2009 20:59 schreef Biels het volgende:
[..]
Zo\n post maken en dan projecteerd typen.
Als eerste wil ik je mijn hartelijke dank doen toekomen vanwege je oprechte poging mij van opbouwende kritiek te voorzien. De solecismen in je post nopen mij er helaas toe er ernstig rekening mee te houden dat je mij in het ootje probeert te nemen.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 20:50 schreef EipNiC het volgende:
Tot aan de laatste zin leek dit eigenlijk op kritiek op de TS. Met de onderliggende boodschap dat hij er beter mee kan ophouden. Dank voor de leuke en onvoorspelbare wending!
Overigens wil ik u wel aanraden om woorden als kinnesinne, scribenten, epigonen en rancune achterwege te laten en te vervangen met wat meer toegankelijke synoniemen. Dat menig Fok!ker zich onterecht als een begaafd intellectueel projecteerd geeft een interessant smaakje aan het forum. Waarom u deze mensen dan met hun tekortkomingen (het gebrek aan kennis, de betekenis van deze woorden) op de neus moet drukken vinden ik dan ook onbegrijpelijk! Het is natuurlijk wel zo dat Wikipedia de oplossing bied, en waarom uw post verder relatief weinig invloed zal hebben op het gedrag van menig Fok!ker.
Geen enkel probleem. Het is wel jammerlijk dat u niet door heeft dat ik enkel mijzelf in het nootje neem en niemand anders. Maarja, dit valt natuurlijk te verklaren door het feit dat ik mijzelf heel goed kan projecteren als intellectueel lijdend aan asperge. Daarmee moet ik toegeven dat het aantal spelfouten in mijn post niets is dan een afspiegeling van mijn gebrek aan grammaticale kennis.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 21:15 schreef Iblis het volgende:
[..]
Als eerste wil ik je mijn hartelijke dank doen toekomen vanwege je oprechte poging mij van opbouwende kritiek te voorzien. De solecismen in je post nopen mij er helaas toe er ernstig rekening mee te houden dat je mij in het ootje probeert te nemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |