Het is je, bij deze, vergeven.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:13 schreef Mr.Cooper het volgende:
Kunnen spelfouten in zitten door de frustratie.
Faalert, leer typen + goed Nederlandsquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:13 schreef Mr.Cooper het volgende:
Kunnen spelfouten in zitten door de frustratie.
Ouwe zak..quote:Ik tegen de kindertjes gezegd dat we weg gingen rond een uur of 12, en heb ik ze meegenomen naar de Kermis in Best waar ik me matties nog tegen kwam en de kinderen veel meer lol hadden beleefd.
Nee, het was serieus zo gegaan.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:15 schreef Heatseeker het volgende:
ik vond het zelf ook wel weer een keer grappig om er naartoe te gaan.
Lul niet, je moest gewoon mee.
25, het is maar wat je oud noemt.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:16 schreef BakraSwa het volgende:
Whehe TS is oud en gebruikt woorden als `fittie`.
Wat voor kleur hadden die negers nadat je ze geschilt had?quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:13 schreef Mr.Cooper het volgende:
Ik tegen de kindertjes gezegd dat we weg gingen rond een uur of 12, en heb ik ze meegenomen naar de Kermis in Best waar ik me matties nog tegen kwam en de kinderen veel meer lol hadden beleefd.
Klacht: Zie OP.
Anti-Klacht: Wel een Marokkaan op de straat gezien die half dood ging (Letterlijk). En een groepje relaxte negers waar we even mee hebben geschillt vond dat ik gelijk had.
Geen last van gehad, maar wel kankerregenbuien over onze harsens gehad. Tering.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:17 schreef Dynastic het volgende:
Trouwens, het enige wat ik me nog van Walibi herinner is een wespenplaag, werkelijk overal, is dat nog steeds? Misschien minder met regenbuien, maaralsnog..
Boeiend, ik lig niet wakker van die 100 verspilde euro's.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:20 schreef Dynastic het volgende:
Overigens wel een terechte klacht hoor, al die wietrokende junkies en denkende dat ze stoer zijn
Maar dan 12 uur al weg gaan vind ik zonde
Jij bent dom, jij zegt zeker ook dat de president Bush is?quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:20 schreef Acinonyx het volgende:
mensen die Walibi World zeggen![]()
Six Flags
quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:28 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Jij bent dom, jij zegt zeker ook dat de president Bush is?
Daarom zeg ik het ook.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:31 schreef Acinonyx het volgende:
[..]
Wtf waar kom jij vandaan, Obama is nou president pinda
quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:32 schreef Repeat het volgende:
Walibi is fucking mooi, niet zeuren.
Wat boeit mij die Marokkanen nou, die heb je hier in de stad ook.
quote:
DAn kan je dat hier ook toch gewoon normaal doenquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:48 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Natuurlijk doe ik dat ook in het echt.
Laat ook maar.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:52 schreef Acinonyx het volgende:
[..]
Waarom zeg je het als het algemeen bekend is, het kwam bijna over alsof je dacht dat je iets wist wat nog niemand anders wist..... zoals wanneer een ridder met een tijdmachine in de moderne tijd beland, autos ziet, en dan aan iedereen gaat vertellen dat hij grote ijzeren monsters heeft gezien
gastquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:31 schreef Acinonyx het volgende:
[..]
Wtf waar kom jij vandaan, Obama is nou president pinda
quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:13 schreef Mr.Cooper het volgende:
Vandaag was het dus zover ik als goede oom zou meegaan met 3 kids (Leeftijd: 10 t/m 14) naar dit park, ze vinden dat natuurlijk geweldig al die 'extreme dingen' zoals ze dat mooi kunnen zeggen () (Staat niets bijzonders maargoed), en ik vond het zelf ook wel weer een keer grappig om er naartoe te gaan.
Ik ben er wel eens vaker geweest hoor maar dit is echt te belachelijk voor woorden, is dit park overgenomen door Marokkanen, Antillianen en Turken of zo? Jonko rokende 10 jarige daar gezien, relschoppers, letterlijk overal tegen aan tuffen en ruzie makende gasten. Ik had zelf geen fittie of iets maar ik denk echt dat er 90% allochtoon rond liepen en zeker 60% daarvan waren hier naartoe om fittie en rotzooi te maken, wtf.
Ik tegen de kindertjes gezegd dat we weg gingen rond een uur of 12, en heb ik ze meegenomen naar de Kermis in Best waar ik me matties nog tegen kwam bij de Superstar en de Botsauto's en de kinderen veel meer lol hebben beleefd.
Klacht: Zie OP.
Anti-Klacht: Wel een Marokkaan op de straat gezien die half dood ging (Letterlijk). En een groepje relaxte negers waar we even mee hebben gechillt vond dat ik gelijk had.
Groepen skinheads of Stormfront meeting?quote:Op woensdag 8 juli 2009 07:10 schreef Antonio_Azzuri het volgende:
[..]
Klinkt als een heel leuk parkje waar ik graag eens met een leuk groepje heen ga.
Moet je m'n rekeningnummerquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:21 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Boeiend, ik lig niet wakker van die 100 verspilde euro's.
van onze belastingcentenquote:Op woensdag 8 juli 2009 11:57 schreef Moozzie het volgende:
Waar die herrieschoppers het geld vandaan halen he om elke keer weer naar walibi te gaan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |