Dat dus.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:56 schreef Tja..1986 het volgende:
Het feit dat de koning dood is, is in dit geval niet relevant. Hij blijft de koning.
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:56 schreef Tja..1986 het volgende:
Het feit dat de koning dood is, is in dit geval niet relevant. Hij blijft de koning.
Zelfde hier. Iets beters zal er in mijn ogen niet komen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 21:58 schreef Poison-Ivy het volgende:
Er waren 2 Kings voor mij... Elvis & Michael
Madonna, U2 om er twee te noemen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:06 schreef catfish het volgende:
vroeger waren er iconen zoals The Beatles, Elvis, Abba, Michael Jackson,... tegenwoordig heb ik alsmaar meer de indruk dat die tijd voorbij is
ik zou geen enkele artiest/groep kunnen noemen van de laatste 10 jaar die de populariteit kan claimen van bovenstaanden
Ik kan deze twee toch echt, écht niet vergelijken met de iconen van vroeger.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:08 schreef geelkuikentje het volgende:
[..]
Madonna, U2 om er twee te noemen.
Het gaat er toch om hoe populair ze zijn. Ik heb niks met Elvis de Pelvis.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:17 schreef Spacylectro het volgende:
[..]
Ik kan deze twee toch echt, écht niet vergelijken met de iconen van vroeger.
props voor de humorquote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:08 schreef geelkuikentje het volgende:
[..]
Madonna, U2 om er twee te noemen.
Naja, ik ken in mijn omgeving (daar kan het ook aan liggen natuurlijk) echt 0,0 fans van Madonna en U2.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:18 schreef geelkuikentje het volgende:
[..]
Het gaat er toch om hoe populair ze zijn. Ik heb niks met Elvis de Pelvis.
Maar het zijn wel artiesten die nog steeds enorm goed verkopen, een enorm aantal fans hebben en zonder moeite complete stadions uitverkopen zonder een zielige schim te zijn van wat ze ooit waren. Daarnaast is een band als U2 nog steeds inovatief, Madonna ook. Een waardige opvolger voor Michael Jackson is er niet, en die zal ook niet snel komenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 22:20 schreef Spacylectro het volgende:
[..]
Naja, ik ken in mijn omgeving (daar kan het ook aan liggen natuurlijk) echt 0,0 fans van Madonna en U2.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |