De familie scheen nogal zwaar verdeeld te zijn ( geweest) over de wijze van de uitvaart. De mannen willen een grote show met open kist; de vrouwen liever iets ingetogen en spiritueel... ik ben benieuwd.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 14:32 schreef Robijn1961 het volgende:
[..]
Dat is waar, dat valt niet te ontkennen.
Ik weet het niet hoor. Laat em toch met rust. Een besloten begrafenis met al zijn familie en closest friends had hij misschien het liefst gewild, omdat hij nogal verlegen was. Ach, ik weet het ook allemaal niet. De familie moet het maar uitmaken.
Ja.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:36 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ik zie constant auto's die door kunnen gaan voor een lijkwagen.
Huh?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Heeft iemand de lijkwagen al gezien?
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:13 schreef Rebbedebje het volgende:
Ga naar de mediamarkt en zet alle tv's op verschillende kanalen
Leuk tochquote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:19 schreef Asskicker14 het volgende:
Wordt de herdenking werkelijk tegelijkertijd live op 3 Nederlandse zenders uitgezonden?
De beelden worden dan ook gratis ter beschikking gesteld, dus goedkoop scoren voor de commerciėlen. Heb hem nu op Journaal 24 staan btw.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:19 schreef Asskicker14 het volgende:
Wordt de herdenking werkelijk tegelijkertijd live op 3 Nederlandse zenders uitgezonden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |