quote:N97 schreef op donderdag 23 juli 2009 @ 17:53:
Beste Tweakers,
Na jaren leesgenot is het nu tijd geworden om ook maar een GoT accountje aan te maken.
Nog 2 dagen voordat mijn N97 door de brievenbus word gepropt... yay!
Maar ik lees hier en op de rest van het internets over krassen op de camera/flitser glas die worden veroorzaak door het klepje/kussentje. Wat duidelijk een productiefout is en aangezien ik veelvuldig foto's maak is de kans zeer hoog dat ik binnenkort exact dezelfde problemen heb.
Ik heb een mailtje gestuurd naar Nokia Nederland met de vraag of ik niet langs een Nokia Care Point kan gaan om het kussentje van het klepje vakkundig af te slopen.
Reactie van Nokia.
Geachte Heer, Mevrouw,
Bedankt voor het contacteren van Nokia Dienst Na Verkoop
Deze problemen zijn ondertussen opgelost in de volgende productielijnen , mocht desondanks u een toestel ontvangen van de eerste productielijn dan kan u terecht bij een van onze Nokia Care Points in uw buurt, zij kunnen de klep ter plaatse vervangen .
Met vriendelijke groeten,
Marieke
Nokia Dienst Na Verkoop Nederland
0900/202,60,55,
Nokiacare.backofficeNL@nokia.com
[THREAD ID:1-3H4JQRZ]
Mail Reactie van een Nokia Care Point in Den Haag:
Indien de drukte het toelaat en het onderdeel is op voorraad is de reparatie dezelfde dag klaar.
Dus trotse pioneers van de N97, als de wiedeweer naar je Nokia Care Point om het klepje te vervangen.
http://gathering.tweakers(...)ge/32304764#32304764
Hangt helemaal van jouw eigen voorkeuren af.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:56 schreef pekel het volgende:
Zit erg te twijfelen tussen deze en de N86. N86 heeft geen touchscreen, en dat vind ik persoonlijk gezien fijner. De N86 heeft ook een 8 mp-camera, stukken beter dus dan de N97.
Heeft de N97 verder "grote" voordelen tov de N86?
Mn 3 megapixel fotocamera schiet nog betere foto's als een phone. MP zegt dus niet alles.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:56 schreef pekel het volgende:
Zit erg te twijfelen tussen deze en de N86. N86 heeft geen touchscreen, en dat vind ik persoonlijk gezien fijner. De N86 heeft ook een 8 mp-camera, stukken beter dus dan de N97.
Heeft de N97 verder "grote" voordelen tov de N86?
Ik zat zelf met hetzelfde "probleem". Ik heb nu een Nokia N97, en ik ben er nog steeds tevreden over. Ik heb er vooral voor gekozen omdat bij de N86 geen beter flitser zit dan bij de N97 (inderdaad, de aantal MP's maken echt niet zoveel uit als je ze niet op een enorme poster laat drukken). En het standaard telefoon toetsenbord wat ik altijd gewent was (en ook op de N86 zit) zit ook op de N97 (wel met touch), maar het werkt gewoon top.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:56 schreef pekel het volgende:
Zit erg te twijfelen tussen deze en de N86. N86 heeft geen touchscreen, en dat vind ik persoonlijk gezien fijner. De N86 heeft ook een 8 mp-camera, stukken beter dus dan de N97.
Heeft de N97 verder "grote" voordelen tov de N86?
Ik vind m'n N95 ook nog zo mooi, mede omdat hij meer vierkant is. De N97 heeft meer ronde hoeken, maar das ook het enige minpuntje dan vind ik nuquote:Op donderdag 16 juli 2009 22:53 schreef Djeez het volgende:
Tvp. Ik zit er hard over na te denken deze te nemen. Eind deze maand mag ik abo verlengen, en deze lijkt me echt tof. Ik heb nu nog een N95, de mooiste GSm die ik ooit heb gehad. Zal moeilijk worden die te overtreffen.
Een toestel met enkel en alleen touchscreen, nee bedanktquote:Op zaterdag 4 juli 2009 18:03 schreef leolinedance het volgende:
Als ik jullie was ging ik mooi voor een 5800 XpressMusic voor minder dan de helft!![]()
Toesenbord is handig wanneer je rustig ergens zit te surfen op het internet.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 21:30 schreef Pisces29 het volgende:
Wat ik me afvroeg, als je nou jarenlang altijd gewone toetsen gewend bent en dus razendsnel kan typen met 1 vinger, is dan het qwerty-toetsenbord niet veel onhandiger, omdat je dan minder snel bent (ervan uitgaand dat je maar 1 hand vrij hebt)? Of leer je snel genoeg op dat toetsenbord ook met 1 vinger typen?
En heb je eigenlijk nog dat woordenboek/woordherkenning (of hoe het ook heet)?
Mij lijkt het toetsenbord echt heel relaxt, alleen zoveel langzamer en ook onhandiger als je bv onderweg bent en maar 1 hand vrij hebt... Dan kun je op de fiets nog snel een sms typen, iets dat met de N97 me niet zo makkelijk lijkt
Met 2 handen typ je uiteraard net zo vlug als op je pc/laptop, maar ik gebruik het sms'en vooral als ik onderweg ben en meestal weer maar 1 hand vrij hebt, vandaar de vraag.
quote:Op vrijdag 24 juli 2009 16:48 schreef Droathoah het volgende:
Mensen die een N97 hebben aangeschaft nog steeds tevreden?
kijk eens bijv op www.2call.nl daar heb ik mijn abo (T-mobile) verlengd en was daar stukken goedkoper uit als dat ik bij T-mobile zelf had verlengdquote:Op vrijdag 24 juli 2009 22:17 schreef pekel het volgende:
Hmmz. Wil wel de N97 aanschaffen. Hi heeft hem echter niet in de online shop staan?M'n abbo loopt binnen maand af, en wil graag verlengen.
het gaat hard achteruit als je hem veel gebruikt, volgens mij is het licht gewoon veel te vel. Het is ook niet relaxt om hem in het donker aan te hebben, knalt veel te hard op je af qua lichtsterkte naar mijn mening.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 00:13 schreef KreKkeR het volgende:
accu is trouwens wel echt een minpunt. Zit nu is de bus, had em net nog opgeladen en alweer een streepje eraf
Oke! Wat raar trouwens.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 00:04 schreef Maureentje het volgende:
[..]
kijk eens bijv op www.2call.nl daar heb ik mijn abo (T-mobile) verlengd en was daar stukken goedkoper uit als dat ik bij T-mobile zelf had verlengd
Waarom is de camera van de n86 beter? Door de extra megapixels worden de foto's alleen veel groter, zegt niks over de kwaliteit.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 12:56 schreef pekel het volgende:
Zit erg te twijfelen tussen deze en de N86. N86 heeft geen touchscreen, en dat vind ik persoonlijk gezien fijner. De N86 heeft ook een 8 mp-camera, stukken beter dus dan de N97.
Heeft de N97 verder "grote" voordelen tov de N86?
Ah oke, ik wist niet of er nog een onscreen toetsenbord was. Thanks voor je antwoordquote:Op vrijdag 24 juli 2009 21:44 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Toesenbord is handig wanneer je rustig ergens zit te surfen op het internet.
Wanneer je op straat loopt en een sms aan het sturen bent (sowieso niet super handig :p) kun je ook het onscreen toetsenbord gebruiken. Dit itt bij de iphone e.d. geen qwerty toetsenbord, maar een [abc, def] toetsenbord. T9 kun je ergens in de instellingen wel aanzetten. Geen idee of het ook met een druk op de knop kan.
Zit er AC3/Dolby Digital op de N97 en wordt dat via een transmitter doorgegeven?quote:Op vrijdag 24 juli 2009 23:50 schreef Paxlie het volgende:
Vandaag wezen klussen in mijn huis. Heb een zooi livesets op mijn telefoon dus eentje aangeknald, FM zender aangezet en bij de radio + 5.1 set gelegd. Was best goed vertoeven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |