Oke dat is inderdaad beter, maar wel dat het duidelijk is dat hij op dit moment in het asiel zit en niet meer bij mijquote:Op woensdag 22 juli 2009 10:35 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Done!
Zullen we een stukje extra tekst in de OP plaatsen? Dat jij 'm opgevangen hebt en dat ie inmiddels geopereerd is en op zoek is naar een nieuw baasje? Zullen we ook de TT veranderen dan maar?
Beestje gaat van onzijdig (wat begrijpelijk is) naar vrouwlijk naar mannelijk?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:25 schreef Soldier2000 het volgende:
****
Voor je verderleest even een dienstmededeling (uiteraard in overleg met Soldier2000):
Soldier vond het katje in de buurt en heeft het een nacht opgevangen. Daarna is het door de Dierenambulance opgehaald. Inmiddels is het zieke oogje verwijderd en gaat het weer prima met poes! Hij zoekt alleen nog een nieuw baasje. In afwachting daarvan woont hij in het asiel.
Grtz,
ElisaB
****
http://www.voorstegrootel.nl/quote:Op woensdag 22 juli 2009 13:21 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Aangepast; katertje it is!
In welk asiel zit ie?
Nee het is niet Fluffy, heb net een mailtje van hun ontvangen dat ze het katje op de site gaan plaatsen omdat hij niet bij mij terecht kan.quote:Op woensdag 22 juli 2009 23:52 schreef ElisaB het volgende:
Ik ga morgen even bellen of het echt Fluffy is
Of wil jij dat ff doen Soldier? Tis tenslotte jouw vondeling
quote:Op donderdag 23 juli 2009 15:03 schreef ElisaB het volgende:
Owkee, ik kan het niet meer aanzien; ik neem 'm!
Soldier, kan het al zover jij weet?
quote:Op donderdag 23 juli 2009 15:31 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Tenzij er nog iemand anders voor komt (want wij hebben er ook al 4), maar daar laten zitten kan ik niet aanzien
quote:Op donderdag 23 juli 2009 15:36 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
Ik zou hem/haar (nog niet helemaal bijgelezen) heel graag willen, maar ik zit wel helemaal in Amsterdam... Denken we dat 'ie een reis in de trein aankan?
Ja, ik wacht nog even op de juiste naamquote:Op donderdag 23 juli 2009 15:45 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Neem even contact op met het asiel maar ik denk dat het geen probleem moet zijn.
Elisa en Fille.des.Fleurs !quote:Op donderdag 23 juli 2009 15:03 schreef ElisaB het volgende:
Owkee, ik kan het niet meer aanzien; ik neem 'm!
Soldier, kan het al zover jij weet?
Zeker weten; een diepequote:Op donderdag 23 juli 2009 16:42 schreef Greys het volgende:
En nog even een enorme![]()
voor Soldier, die er voor gezorgd heeft dat poezie goed terecht gaat komen!
Wel nog een keer even dit... Want dat zou me echt heel erg schelen. Of een liftje heen en weerquote:Op donderdag 23 juli 2009 15:49 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
Overigens, als er iemand uit de omgeving zo vriendelijk kan zijn het beestje naar station Helmond te brengen, zou dat heeeeeeeeeeeel erg fijn zijn; volgens 9292ov moet ik anders namelijk nog een half uur lopen vanaf de dichtstbijzijnde bushalte...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |