SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie hebben er allemaal welke draagdoek?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Graag bij het openen van een nieuw topic de informatie uit de wiki halen, die vind je HIER
Als je een update van jouw doekenlijstje wil, graag zelf in de wiki doen, dan wordt het vanzelf meegenomen in een volgend topic.♥mama van het liefste jongetje♥
Tis dat ik hier nog heel veel naaiprojectjes heb liggen anders had ik het wel leuk gevonden om te doen, tegen de tijd dat ie af zou zijn dan kan je kleinkind er al inquote:Op vrijdag 3 juli 2009 12:21 schreef Fenneke84 het volgende:
Ik ben zo ontzettend ONhandig! Ik heb nog nooit een naaimachine van dichtbij gezien (en dat is waarschijnlijk maar goed ook).
Maar als iemand anders het leuk vindt om te doen...
Het is een maat 3 (3,40 meter in dit geval), dus je kan er (afhankelijk van je postuur) mee op je heup dragen (of een kleine baby liggend voor je) en er als je kleiner bent dan pak em beet maat 42/44) een rucksack mee knopen.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 12:22 schreef innepin het volgende:
Oh die blaadjes van owlet is mooi![]()
is dat wat voor een beginner?![]()
Misschien dat je eens kunt informeren bij DeLiedje, die heeft er eerder ook al gemaaktquote:Op vrijdag 3 juli 2009 12:21 schreef Fenneke84 het volgende:
Ik ben zo ontzettend ONhandig! Ik heb nog nooit een naaimachine van dichtbij gezien (en dat is waarschijnlijk maar goed ook).
Maar als iemand anders het leuk vindt om te doen...
Mooi! (zowel de vrijwillger als de doek!)quote:Op vrijdag 3 juli 2009 12:46 schreef krijtlijk het volgende:
Ik heb een vrijwilliger gevonden die in deze hitte wel even wou poseren in de nieuwe doek![]()
Hij is net te kort voor me om een fijne rucksack mee te knopen, (ik knoop niet graag in de puntjes).quote:Op vrijdag 3 juli 2009 13:15 schreef krijtlijk het volgende:
FIoortje, waarom wil je die doek nu al verkopen dan, hij is toch net nieuw? of heb ik daar overheen gelezen?
Wil je een mooie Jakob mt 3? Hij valt klein (3.09)quote:Op vrijdag 3 juli 2009 14:11 schreef MamsX het volgende:
Dat is wel heel erg jammer zeg.![]()
Ik ga zo meteen een klein maatje kopen.
Vandaag had ik lekker makkelijk X op mijn heup met schuifknoop maar ik heb dan zoveel doek over.
Dat kan ik wel nog een keer om haar heen wikkelen, maar dat is in de hitte niet fijn.
En lastig met er in en eruit zetten .
en ik heb ook nog een didymos tobi mt 3 in de aanbiedingquote:Op vrijdag 3 juli 2009 14:11 schreef MamsX het volgende:
Dat is wel heel erg jammer zeg.![]()
Ik ga zo meteen een klein maatje kopen.
Vandaag had ik lekker makkelijk X op mijn heup met schuifknoop maar ik heb dan zoveel doek over.
Dat kan ik wel nog een keer om haar heen wikkelen, maar dat is in de hitte niet fijn.
En lastig met er in en eruit zetten .
Merk: Didymosquote:Op vrijdag 3 juli 2009 15:00 schreef owlet het volgende:
En heb je al een voorkeur voor merk/type/kleur?
Je bent geweldig! Ik was precie sop zoek naar een eva maat 3quote:Op vrijdag 3 juli 2009 14:40 schreef cattie het volgende:
http://www.didymos.de/shop-php/tuecher/sonderangebote.php
Maat 1 pfau en lelie rosenquarts en nog wat maatjes 3!
Ik zou zeker voor een 4,5 gaan.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 16:21 schreef Fenneke84 het volgende:
3,5 meter...kun je daar echt veel minder mee dan met 4,5? Ik ben wel lang (1.80), zou ik dan voor de 4,5 moeten gaan? Ik wil, ik wil, ik wil![]()
En hoe overtuig ik vriendlief dat we Manon in huis moeten nemen??
Deze dus, kan met rekkende en geweven doek:quote:Op vrijdag 3 juli 2009 16:08 schreef owlet het volgende:
Ik vind een front wrap cross carry ook prettig, zeker als je kindje rechtop wil
edit: da's als ik me goed herinner het zelfde als een cradle cross carry maar dan met het kindje rechtop. Macka heeft laatst een nuttig filmpje gepost![]()
Ja! En je zou in de bovenrand een spuugdoekje oid kunnen rollen om een hoofd/neksteuntje te vormen.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 16:32 schreef tessie het volgende:
Thanx Macka! Dat filmpje is een stuk handiger dan de site die ik had met foto´s!
Maar zou ik dan de doek gewoon iets hoger moeten doen, omdat Graeme zijn hoofdje nog niet zelf omhoog kan houden?
Als ik hem ooit verkoop zal ik aan je denkenquote:
Dealquote:Op vrijdag 3 juli 2009 21:37 schreef texelonia het volgende:
[..]
Als ik hem ooit verkoop zal ik aan je denken
Nog geen ervaring met een ringsling, dus wie weet vind ik het wel helemaal niks. En niet iedereen houdt van een geplooide schouder (daarom verkoopt de huidige eigenaresse hem ook).
Mij ook niet hoor, ik schrijf ook alleen maar op wat ik gelezen hebquote:Op vrijdag 3 juli 2009 21:40 schreef innepin het volgende:
[..]
DealHet zegt me allemaal niks verder, geplooide schouder of niet, maar
retro
!
Ik heb er geen problemen mee hoor! Hij gaat steeds prettiger zitten naarmate ik er meer handigheid in krijgquote:Op vrijdag 3 juli 2009 21:37 schreef texelonia het volgende:
[..]
Als ik hem ooit verkoop zal ik aan je denken
Nog geen ervaring met een ringsling, dus wie weet vind ik het wel helemaal niks. En niet iedereen houdt van een geplooide schouder (daarom verkoopt de huidige eigenaresse hem ook).
Op zich wil ik hem best een tijdje lenen, maar mijn Zara Aubergine verwacht ik met een week of 2 à 3, dus ik weet niet hoeveel aandacht ik dan nog heb voor jouw Zaraquote:Op zaterdag 4 juli 2009 12:51 schreef DaviniaHR het volgende:
tex, gefeli met je aankoop!
wilde je zara curry nog een tijdje lenen?
quote:Op zaterdag 4 juli 2009 23:39 schreef Iksje het volgende:
Tex, verslaafde
Hier valt het me op dat als ik een doek 'googel' om actiefoto's te zien, ik heel vaak Kim met Thomas te zien krijg.![]()
Is er een doek die ze niet heeft/gehad heeft?
Leuk!!quote:Op zaterdag 4 juli 2009 13:31 schreef Fenneke84 het volgende:
Oe, ik heb Manon Rouge besteld! Ben er helemaal hieperdepieper van haha.
Nu maar hopen dat het wil lukken met knopen (met de Tricot Slen leverde dat iig geen problemen op, dus ik heb goede hoop)
dan toch maar op jijbuisquote:Op maandag 6 juli 2009 23:09 schreef k_i_m het volgende:. Die tweede kom ik wel een heel eind mee! Dank! Macka, het filmpje speelt wat vreemd af omdat ik een verkeerde codec heb gedownload (vermoed ik) maar het klinkt grotendeels hetzelfde, ook dank!
Dat verschuiven heb ik ook met mijn ringsling. Tips zijn zeker welkom!quote:Op dinsdag 7 juli 2009 00:23 schreef k_i_m het volgende:
Dat gaat beter! Hoe kan je er nu trouwens voor zorgen dat bij het aantrekken en strakspannen die knoop nog een beetje op de goede plek blijft zitten? (eigenlijk meer een probleem wat ik met mijn ringsling ervaar, maar waarvan ik vermoed dat het met een schuifknoop hetzelfde werkt)
Vanaf de tafel knopen! Zo heb ik bij Ruben ook moeten beginnen en toen hij dat eenmaal goed doorhad bleef hij gewoon netjes zitten (en nu doet hij soms zelfs zijn armpjes in mijn nek leggenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:24 schreef freecell het volgende:
Hammock denk ik inderdaadHet lijkt op een BWCC, maar dan met één band over kind en één band voor je borsten/buik langs. Dat is wel hoog genoeg op de één of andere manier?
En ik krijg mijn armen wel hoog genoeg, maar zodra ik wil gaan aanspannen is meneer allang weer los
Als je de staart aantrekt (vooral met een ringsling) 'm niet naar recht naar beneden trekken maar iets schuin omhoog naar voren. Ringen/knoop met de ene hand op de plaats houden terwijl je met de andere hand aan de staart trekt. Bij het aanspannen kind een stukje optillen. Na het aanspannen kun je natuurijk ook je kind een stukje optillen en de ringen/knoop naar de gewenste plek draaien.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 00:23 schreef k_i_m het volgende:
Dat gaat beter! Hoe kan je er nu trouwens voor zorgen dat bij het aantrekken en strakspannen die knoop nog een beetje op de goede plek blijft zitten? (eigenlijk meer een probleem wat ik met mijn ringsling ervaar, maar waarvan ik vermoed dat het met een schuifknoop hetzelfde werkt)
Geen cross carry op de rug gebruikenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 08:52 schreef freecell het volgende:
Een cross carry op mijn rug wil niet...
Rugzakjes gaan primaen die knoop met een band voor je buik langs (die oorspronkelijk bedoeld was voor een bepaald type rekkende doek, weet iemand wat ik bedoel?
) gaat ook ok.
Maar uit een cross-carry ontsnapt hij en dan zit de stof maar tot halverwege zijn rug. Behoorlijk wiebelig... Iemand tips?
Dat optillen doe ik inmiddels ook, maar omdat de stof blijft plakken draait het niet zo makkelijk meer als ik ook maar iets heb aangespannen. Maar dat naar beneden trekken doe ik idd welquote:Op dinsdag 7 juli 2009 10:47 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Als je de staart aantrekt (vooral met een ringsling) 'm niet naar recht naar beneden trekken maar iets schuin omhoog naar voren. Ringen/knoop met de ene hand op de plaats houden terwijl je met de andere hand aan de staart trekt. Bij het aanspannen kind een stukje optillen. Na het aanspannen kun je natuurijk ook je kind een stukje optillen en de ringen/knoop naar de gewenste plek draaien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |