Knal je wel online?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 19:14 schreef Reintji het volgende:
No fighting in the warroom, veteran, CoD4
De hoeren!
Ik nietquote:
sorry, maar ik was al te oud om er naar toe te mogenquote:
waarbij?quote:
Die regen die hier gevallen is was ook bar en bar weinig, nog steeds freaking warm hierquote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:57 schreef Edwinuss het volgende:
Anti climax. Geen enkele drup regen hier.
Hier viel echt een kwartier gruwelijk veel regen en zelfs hagel ofzoquote:Op vrijdag 3 juli 2009 21:14 schreef Pettigrew81 het volgende:
[..]
Die regen die hier gevallen is was ook bar en bar weinig, nog steeds freaking warm hier
ik ben een windmachine met meer standenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 22:02 schreef Edwinuss het volgende:
Ik heb gelukkig nog een windmachine met 3 standen
Die van mij is eigenlijk een beetje kapot. Ik moet de wieken draaien om hem aan de gang te krijgen zodra hij op stand 3 staatquote:
Dat is tof joh, apparatuur aanzwengelenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 22:05 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Die van mij is eigenlijk een beetje kapot. Ik moet de wieken draaien om hem aan de gang te krijgen zodra hij op stand 3 staat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |