abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 2 juli 2009 @ 13:33:00 #1
92644 mr_anonimous
Death is... whimsical... today
pi_70578355
Welkom bij het 1635e deel van de Algemene Kennis Quiz!



De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.


Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1634:
    Ofyles2 456
    qonmann 429
    De_Hertog 269
    ScottTracy 254
    BasOne 244
    mr_anonimous 197
    tomtomaat 193
    starla 156
    LaStrange 153
    Cobra4 133
    Terpentin07 117
    Mark 114
    Tanjaa 90
    Yankee 88
    Robbiev85 84
    Burnett 83
    vaagsel 82
    Yurithemaster 82
    Rucebo 77
    Neleos 67
    Siniti 67
    iggy_in_the_house 67
    MaJo 63
    RoofingBurner 55
    slaveloos 54
    Hawaii_Tim 53
    Dagobert 53
    tong80 47
    Susi 46
    PierreTT 44
    erkel 37
    Homdeck 36
    PhysicsRules34
    Clesar03 32
    Etcetera 31
    steekbal 30
    pulletje 30
    Dr_Flash 25
    Szura 25
    UnderTheWingsOfLove 24
    ASroma 23
    iamredleader 21
    Belsen 21
    Berkery 21
    Nico_S. 17
    Kali-Mist 16
    Yeux 16
    Platina 15
    kraaksandaal 15
    Nembrionic 14
    Bram2301 13
    svk1985 13
    Meursault 12
    Rots 12
    macondo 12
    PrintScreen 11
    norich 10
    Aeque 10
    Aishlin 9
    FunkyHomosapien 9
    Puntenslijpsel 9
    Carolyne1575 8
    ElizabethR 8
    BC88 8
    Frambozenpudding 7
    Anywhere 6
    snetto888 6
    LadyBlack 6
    De_Kromme 6
    Elkem 5
    Acinonyx 5
    chufi 5
    TradeMarkie 5
    Thomaster 5
    Lubje25 5
    kutstudent_ 4
    Morendo 4
    mrkrul 4
    Stormqueen 4
    Whiteguy 4
    donroyco 4
    OneOfTheseDays 4
    Induhskaai 4
    en_door_slecht 4
    Bolkesteijn 3
    boyv 3
    Dichtpiet. 3
    EdgarD 3
    Sig000 3
    Ludootje 3
    Sporttv 3
    Its-Jojo-4you 3
    Asap 2
    Diablo_sam 2
    lezzer 2
    Timmmm 2
    Coolkenneth 2
    Levolution 2
    X-Cessive 2
    IgnisMutatres 2
    Ezechielk 2
    knillis 2
    Daffodil31LE 2
    Apekoek 1
    KudFokker 1
    Deceit 1
    Harmonica 1
    Jor_dii 1
    Karrel_Laaglawaai 1
    komopzeg 1
    mctondeusevis 1
    redunzl 1
    rosbief 1
    -skippybal- 1
    Soempie 1
    TimmyAsd 1
    Twerk 1
    Zeroku 1
    stievun1234 1
    Bierjoost 1
    agentstarling 1
    vollebollegijs 1
    Waaghals 1
    Ro_bin 1
    Paradijsvogeltje 1
    Mister1977 1
    Juicyhil 1
    Gaylordf0kker 1
    Theebag 1
    Madmaster 1
    Nanking 1
    Adolecens 1
    JoeThePlumber -4


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz deel 750
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1250
    Algemene kennis quiz, deel 1300
    Algemene Kennis Quiz Deel 1400
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    AKQ 1600 Het zestiende honderdtal!
    AKQ 1620 waar het nog eventjes 24 juni is =D
    AKQ 1621 waar men Elvis niet overschat
    AKQ Deeltje 1622 The Viper Room
    AKQ Deel 1623 Where MJ is no more
    AKQ 1624, ook zonder Yasmine
    AKQ # 1625 LaCrosse en Rigor Mortis
    AKQ # 1626 Annabel de Minster van Liefde
    AKQ #1627 Waar is de liefde?
    AKQ Deel 1628
    AKQ # 1629 Wielrenners die punten gepakt hebben.
    AKQ # 1630: Dubbele punten!
    AKQ# 1631 Geen dubbele punten maar double K.O.
    AKQ# 1632 Hakken en Zagen in de Energiehal
    AKQ # 1633 Tanjaa heeft haar slagbalwedstrijd verloren
    AKQ# 1634 waar de tempratuur subtropisch is.

    [ Bericht 1% gewijzigd door mr_anonimous op 02-07-2009 13:43:12 ]
  • Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 13:36:52 #2
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70578462
    Vraag uit het vorige topic:
    Waarvan is dit het logo?


    Niet van het EK 2008
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 2 juli 2009 @ 13:38:51 #3
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70578510
    Ik ga de punten even aanpassen.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 13:41:51 #4
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70578595
    Iedereen weg? Of niemand die het weet?
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 2 juli 2009 @ 13:43:47 #5
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70578652
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 13:41 schreef Dagobert het volgende:
    Iedereen weg? Of niemand die het weet?
    Ik weet het niet in ieder geval.

    Points are up!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70578656


    Geen idee voor de vraag.. heeft het wel iets met sport te maken?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 2 juli 2009 @ 13:46:23 #7
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70578728
    Nope, is een relatief nieuw logo van een overbekend Amerikaans bedrijf
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
    pi_70578762
    Geen idee.. Microsoft?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 2 juli 2009 @ 13:48:55 #9
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70578798
    Nope, niet Microsoft Dat is met die vier kleurtjes in vlakjes

    Hint 2
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
    pi_70578827
    Xerox?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 2 juli 2009 @ 13:50:31 #11
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70578841
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 13:49 schreef ScottTracy het volgende:
    Xerox?
    Dat issem

    Punten Deel 1635
    1 ScottTracy
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
    pi_70578942
    Wat is dit?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 2 juli 2009 @ 13:55:39 #13
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70578994
    Een mandoline?
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
    pi_70579011
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 13:55 schreef Dagobert het volgende:
    Een mandoline?
    Dagobert +1

    Punten Deel 1635
    1 ScottTracy
    1 Dagobert
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70579067
    tvp
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:01:11 #16
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70579138
    Noem de romeinse tegenhangers
    Hermes
    Aphrodite
    Ares
    Zeus
    Poseidon
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
    pi_70579192
    Hermes UPS
    Aphrodite Amor?
    Ares Mars
    Zeus Odin
    Poseidon
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:03:30 #18
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70579197
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:01 schreef Dagobert het volgende:
    Noem de romeinse tegenhangers
    Hermes = Prometheus?
    Aphrodite = Diana?
    Ares = Pluto?
    Zeus = Jupiter
    Poseidon = Neptunes
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:06:02 #19
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70579277
    Een aantal klopt

    Hermes =
    Aphrodite =
    Ares = Mars
    Zeus = Jupiter
    Poseidon = Neptunus

    Nog twee te gaan
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
    pi_70579286
    Hm, ik ben niet zo goed in mythologie
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:06:42 #21
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70579300
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:06 schreef Dagobert het volgende:
    Een aantal klopt

    Hermes = Pluto?
    Aphrodite = Demeter?
    Ares = Mars
    Zeus = Jupiter
    Poseidon = Neptunus

    Nog twee te gaan
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:07:26 #22
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70579315
    Nope

    Zoek de logica in de volgorde van het lijstje
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:09:15 #23
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70579371
    Mercurius en Venus?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:10:06 #24
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_70579399
    mercurius en venus ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_70579429
    Hermes = Mercurius
    Aphrodite = Venus
    Ares = Mars
    Zeus = Jupiter
    Poseidon = Neptunus
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:11:20 #26
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70579436
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:09 schreef mr_anonimous het volgende:
    Mercurius en Venus?


    mr_anonimous +1

    Punten Deel 1635
    1 ScottTracy
    1 Dagobert
    1 mr_anonimous
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:11:43 #27
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70579447
    Echo Echoooo ooooo ooooo
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:19:27 #28
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70579627
    Noem de juiste DJ-name bij de gegeven namen

    Ramon Roelofs
    Steve Sweet
    Tom Holkenborg
    Jan Engelaar
    Thijs Verwest
    Jochem Paap
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70579649
    Waarom altijd van die multiple vragen? Ik kom over een uurtje wel weer terug.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70579679
    Ik ken geen een.En wat Scotty zegt.
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:24:22 #31
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70579746
    Thijs Verwest = DJ Tiesto

    Maar verder...
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:28:25 #32
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70579853
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:24 schreef Dagobert het volgende:
    Thijs Verwest = DJ Tiesto

    Maar verder...

    Ik wel hintjes geven hoor....

    Roelofs = was lid van een duo (treden geloof ik ook weer samen op)
    Sweet = een van de weinige gekleurde hardcore dj's
    Holkenborg = van een bekend nikespotje
    Engelaar = draait met de Franse slag....
    Paap = verantwoordelijk voor 1 van de eerste housetracks.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:30:11 #33
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70579900
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:20 schreef ScottTracy het volgende:
    Waarom altijd van die multiple vragen? Ik kom over een uurtje wel weer terug.
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:21 schreef Terpentin07 het volgende:
    Ik ken geen een.En wat Scotty zegt.
    Waarom op zo'n manier duidelijk maken dat deze vraag je niet ligt. Kan toch ook op een gezelligere manier.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:32:27 #34
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70579966
    Jochem Paap = Paul Elstak?
    Ramon Roelofs = Charlie Lownoise of Mental Theo? (al zou je dan verwachten dat hij wellicht Charlie of Theo heet )
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:33:31 #35
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70579996
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:32 schreef Dagobert het volgende:
    Jochem Paap = Paul Elstak?
    Ramon Roelofs = Charlie Lownoise of Mental Theo? (al zou je dan verwachten dat hij wellicht Charlie of Theo heet )
    Paul Elstak heet gewoon Paul Elstak

    Ramon Roelofs is Charlie Lownoise idd. Theo Nabuurs is Mental Theo.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:33:40 #36
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70579998
    Jan Engelaar = DJ Didier?
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:34:50 #37
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70580030
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:33 schreef Dagobert het volgende:
    Jan Engelaar = DJ Didier?
    Dat zou net zo vreemd zijn als Charlie Lownoise die eigenlijk Ramon Roelofs heet. Hij is altijd zichzelf gebleven....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70580079
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:30 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]


    [..]

    Waarom op zo'n manier duidelijk maken dat deze vraag je niet ligt. Kan toch ook op een gezelligere manier.
    Nee hoor, muziekvragen liggen me zeker, en ik wist er al meteen 3. Het gaat alleen om de soort vraag, want het is niet nodig, de meeste namen hadden ook als 1 vraag gekund. Nu zijn er weer oneindig veel hints nodig, dat is gewoon niet leuk. + het gevaar van zulke vragen is dat iemand uiteindelijk met het punt gaat lopen terwijl de rest vrijwel alles heeft lopen invullen. Dat motiveert mij in elk geval niet om een half antwoord te geven.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70580109
    Vooruit dan, omdat het zo'n mooi weer is

    Tom Holkenborg = Junkie XL
    Steve Sweet = Darkraver
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:37:41 #40
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70580113
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:34 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dat zou net zo vreemd zijn als Charlie Lownoise die eigenlijk Ramon Roelofs heet. Hij is altijd zichzelf gebleven....
    Ow

    DJ Jean natuurlijk!
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:38:11 #41
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70580125
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:37 schreef ScottTracy het volgende:
    Vooruit dan, omdat het zo'n mooi weer is

    Tom Holkenborg = Junkie XL
    Steve Sweet = Darkraver
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:38:39 #42
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70580137
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:37 schreef Dagobert het volgende:

    [..]

    Ow

    DJ Jean natuurlijk!


    Nu Jochem Paap nog.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:38:55 #43
    7010 Dagobert
    I'm the Benjamin
    pi_70580146
    Ramon Roelofs = Cahrlie Lownoise
    Steve Sweet = Darkraver
    Tom Holkenborg = Junkie XL
    Jan Engelaar = DJ Jean
    Thijs Verwest = DJ Tiesto
    Jochem Paap = nu degene waar idd iemand met de punten er vandoor kan
    Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:40:54 #44
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70580211
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:36 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Nee hoor, muziekvragen liggen me zeker, en ik wist er al meteen 3. Het gaat alleen om de soort vraag, want het is niet nodig, de meeste namen hadden ook als 1 vraag gekund. Nu zijn er weer oneindig veel hints nodig, dat is gewoon niet leuk. + het gevaar van zulke vragen is dat iemand uiteindelijk met het punt gaat lopen terwijl de rest vrijwel alles heeft lopen invullen. Dat motiveert mij in elk geval niet om een half antwoord te geven.
    Ja dat gevaar is er inderdaad. En soms is dat niet leuk maar dat is wel een beetje de charme van een quiz. In de VBL Kwis, De FMT en Muziektrivia gebeurt dat ook. Gewoon niet al te druk om maken. En diegene die vaak zo scoren mag je nomineren voor de Jack The Ripper Award.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:44:11 #45
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70580306
    Het nummer van Paap ging over een trui geloof ik....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:46:59 #46
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70580369
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:40 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Ja dat gevaar is er inderdaad. En soms is dat niet leuk maar dat is wel een beetje de charme van een quiz.
    Ik vind er om eerlijk te zijn weinig charmants aan, dat soort vragen laat ik ook meestal liggen.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:53:51 #47
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70580565
    Pullover heet het bekendste nummer van Paap. Met die sirene.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:56:14 #48
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:57:42 #49
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70580684
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:46 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Ik vind er om eerlijk te zijn weinig charmants aan, dat soort vragen laat ik ook meestal liggen.
    Prima. Maar wat ik probeerde te zeggen is dat je ook je bezwaren anders kan mededelen of gewoon niks zeggen. Als dit soort vragen niet mogen moet dat aangegeven worden. Alleen wordt het dan wel steeds meer triviant ipv een quiz.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:59:14 #50
    168255 J.Herrer
    Avatar voor de ekte
    pi_70580745
    Speedy J
    One hundred percent independent, I'm the fucking boss
      donderdag 2 juli 2009 @ 14:59:38 #51
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70580755
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:59 schreef J.Herrer het volgende:
    Speedy J

    J.Herrer +1

    Punten Deel 1635
    1 ScottTracy
    1 Dagobert
    1 mr_anonimous
    1 J. Herrer
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:01:09 #52
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70580792
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:57 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Prima. Maar wat ik probeerde te zeggen is dat je ook je bezwaren anders kan mededelen of gewoon niks zeggen. Als dit soort vragen niet mogen moet dat aangegeven worden. Alleen wordt het dan wel steeds meer triviant ipv een quiz.
    Ik zei er dan ook niets van, reageer nu alleen op je reactie
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:04:31 #53
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70580884
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:01 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Ik zei er dan ook niets van, reageer nu alleen op je reactie
    Nee dat klopt maar ik wou nog even wat verduidelijken. Game on!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:09:24 #54
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_70581036
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:57 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Prima. Maar wat ik probeerde te zeggen is dat je ook je bezwaren anders kan mededelen of gewoon niks zeggen. Als dit soort vragen niet mogen moet dat aangegeven worden. Alleen wordt het dan wel steeds meer triviant ipv een quiz.
    Persoonlijk ben ik ook meer voor triviant vragen, ook omdat er dan wat meer snelheid inzit, maar ieder zijn meug zei de zeug.
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:12:47 #55
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70581149
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 14:46 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Ik vind er om eerlijk te zijn weinig charmants aan, dat soort vragen laat ik ook meestal liggen.
    Ik vind dergelijke het spannenst

    Wie weet het laatste antwoord, wie gaat er met het punt vandoor, ben ik het of word er voor m'n deur gescheten

    Ik stel dat soort vragen ook veel

    Btw, Heeeere's BasOne
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:14:17 #56
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70581188
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:09 schreef steekbal het volgende:

    [..]

    Persoonlijk ben ik ook meer voor triviant vragen, ook omdat er dan wat meer snelheid inzit, maar ieder zijn meug zei de zeug.
    Kijk het gaat me er niet om dat dat type vraag niet zo populair is maar ik vond dat er op een lullige manier gereageerd werd. Zoals de_hertog deed gewoon de vraag laten gaan kan ook. Ik weet nu dat dit soort vragen bij veel users niet populair is en daar zal ik op proberen te letten.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:14:31 #57
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_70581195
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:12 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Ik vind dergelijke het spannenst

    Wie weet het laatste antwoord, wie gaat er met het punt vandoor, ben ik het of word er voor m'n deur gescheten

    Ik stel dat soort vragen ook veel

    Btw, Heeeere's BasOne
    Ja, helaas voor mij, zit op mijn werk en doe dit er tussendoor als afleiding, heb dan geen tijd om zo'n vraag helemaal te volgen of uit te pluizen. Deze duurt ook alweer zooooo lang
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:15:47 #58
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70581228
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:12 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Ik vind dergelijke het spannenst

    Wie weet het laatste antwoord, wie gaat er met het punt vandoor, ben ik het of word er voor m'n deur gescheten

    Ik stel dat soort vragen ook veel

    Btw, Heeeere's BasOne
    Dat is precies wat ik er nou ook zo leuk aan vind. De kans dat je hem net mist.... Onbetaalbaar.

    Hoi Bas
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70581300
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:14 schreef steekbal het volgende:

    [..]

    Ja, helaas voor mij, zit op mijn werk en doe dit er tussendoor als afleiding, heb dan geen tijd om zo'n vraag helemaal te volgen of uit te pluizen. Deze duurt ook alweer zooooo lang
    Werken moet je
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:23:42 #60
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70581436
    Scott en Terp het was niet mijn bedoeling jullie de les te lezen oid. Maar gewoon open te discussiëren.
    Misschien moeten dit soort vragen alleen gesteld worden als er flink wat mensen online zijn. Ivm de snelheid van het spel.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:32:06 #61
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70581671
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:15 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dat is precies wat ik er nou ook zo leuk aan vind. De kans dat je hem net mist.... Onbetaalbaar.

    Hoi Bas
    Hey Nonni

    Als je voor de punten speelt ben je imho verkeerd bezig, je moet voor de lol spelen, als je er geen lol in hebt, dan is het niet leuk.... euh.. does that make any sense at all
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      Trouwste user 2022 donderdag 2 juli 2009 @ 15:33:16 #62
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70581702
    Goeiemorgen

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:33:45 #63
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70581710
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:32 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Hey Nonni
    quote:
    Als je voor de punten speelt ben je imho verkeerd bezig, je moet voor de lol spelen, als je er geen lol in hebt, dan is het niet leuk.... euh.. does that make any sense at all
    You make lots of sense!

    Stel jij even een opstartertje?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:34:33 #64
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70581742
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:33 schreef tong80 het volgende:
    Goeiemorgen


    Hoi Tong
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:39:48 #65
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70581911
    Man ben net thuis niets klaar staan

    ff denken

    ok

    Noem de eerste 10 elementen van het periodiek systeem?


    .

    geintje
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:41:57 #66
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70581985
    en zijn beide chronische aandoeningen van het maagdarmkanaal. Zij worden ook wel chronische inflammatoire (ontstekingsachtige) darmziekten genoemd. In het Engels wordt de term IBD, Inflammatory Bowel Disease, gebruikt. De term IBD moet niet verward worden met de afkorting IBS (Irritable Bowel Syndrome), de zogenaamde 'spastische darm' of 'prikkelbare darm' waarbij geen ontsteking aanwezig is.

    (2 delige, sorry , elk van de antwoorden keur ik goed, dus je hoeft er maar 1 te noemen, welke van de 2 maakt niet uit )
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:42:37 #67
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70582003
    Ziekte van Crohn
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:44:35 #68
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70582064
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:42 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ziekte van Crohn
    En CU

    Ik probeer het te laten hernoemen naar de Ziekte van BasOne, maar nog geen succes

    Anni +1

    Punten Deel 1635
    1 ScottTracy
    1 Dagobert
    2 mr_anonimous
    1 J. Herrer
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:48:29 #69
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70582213
    Noem 5 soorten bier (geen merken)
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:51:05 #70
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_70582287
    pils
    weizen
    lager
    bock
    tripple
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:52:35 #71
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70582342
    Geen merken?

    Een Pint
    Een Stein
    Een pils
    Een Vaasje
    Een Fluitje

    5 soorten
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:54:04 #72
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70582401
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:51 schreef steekbal het volgende:
    pils
    weizen
    lager
    bock
    tripple
    Steekbal +1

    Punten Deel 1635
    1 ScottTracy
    1 Dagobert
    2 mr_anonimous
    1 J. Herrer
    1 Steekbal
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:55:02 #73
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70582427
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 15:52 schreef BasOne het volgende:
    Geen merken?

    Een Pint
    Een Stein
    Een pils
    Een Vaasje
    Een Fluitje

    5 soorten
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      donderdag 2 juli 2009 @ 15:58:50 #74
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_70582554
    Jezus, wat krijg ik dorst van die vraag
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:01:06 #75
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_70582630
    Deze film begint met ene Ben die zich geheel bewust is van het feit dat hij alcoholist is en daar helemaal geen weerstand tegen biedt, integendeel, hij drinkt lustig door. Zijn alcoholverslaving heeft onder meer zijn echtscheiding in de hand gewerkt en het verlies van zijn zoon.

    Welke film ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:01:25 #76
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70582646
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:02:35 #77
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70582688
    Nicolas Cage in Leaving Las Vegas
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:03:58 #78
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70582724
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70582760
    leaving las vegas
    HO2I Ca2O
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:05:06 #80
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_70582763
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 16:02 schreef BasOne het volgende:
    Nicolas Cage in Leaving Las Vegas
    en weer zo snel
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:05:56 #81
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_70582795
    BasOne+1

    Punten Deel 1635
    1 ScottTracy
    1 Dagobert
    2 mr_anonimous
    1 J. Herrer
    1 Steekbal
    1 BasOne
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:07:12 #82
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70582832
    DVD in de kast staan

    is een soort tinglazuur aardewerk met blauwe decoratie

    Ik ben inspiratieloos
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70582853
    delfs blauw?
    HO2I Ca2O
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:09:06 #84
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70582899
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 16:07 schreef Robbiev85 het volgende:
    delfs blauw?
    Maar natuurlijk Rob , ook goeiemorgen

    Robbie +1

    Punten Deel 1635
    1 ScottTracy
    1 Dagobert
    2 mr_anonimous
    1 J. Herrer
    1 Steekbal
    1 BasOne
    1 Robbiev85
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70582937
    de Hb waarden van bloed wil zeggen?

    goeiesmorgens
    HO2I Ca2O
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:10:58 #86
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70582945
    Hematocriet?
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70582977
    Hemoglobine
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70582985
    verhouding rode en witte bloedcellen
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_70583045
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 16:11 schreef ScottTracy het volgende:
    Hemoglobine
    dat dus

    ScottTracy +1

    Punten Deel 1635
    2 ScottTracy
    1 Dagobert
    2 mr_anonimous
    1 J. Herrer
    1 Steekbal
    1 BasOne
    1 Robbiev85
    HO2I Ca2O
    pi_70583060
    ai, net te laat
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:14:31 #91
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70583074
    Damnation
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70583132
    godverdomme!

    bloedvraag, schijtvraag en biervraag gemist!
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:16:44 #93
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70583157
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 16:16 schreef starla het volgende:
    godverdomme!

    bloedvraag, schijtvraag en biervraag gemist!
    Ach, je hebt altijd de foto's nog

    en de Crohn vraag... of was dat de schijtvraag?
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:16:50 #94
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_70583161
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 16:16 schreef starla het volgende:
    godverdomme!

    bloedvraag, schijtvraag en biervraag gemist!
    Hoi Starla
    Je dag kan nu al niet meer stuk?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_70583231
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 16:16 schreef BasOne het volgende:
    en de Crohn vraag... of was dat de schijtvraag?
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:18:54 #96
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70583238
    I pity the patients

    Als starla nog op het werk is tenminste
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70583257
    Hoe wordt de overdracht van een vordering genoemd?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_70583260
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 16:16 schreef mr_anonimous het volgende:
    Je dag kan nu al niet meer stuk?


    Ik laat me dag hierdoor niet verpesten, vanaf nu ga ik er met alle puntjes vandoor, dus jullie kunnen net zo goed stoppen
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 2 juli 2009 @ 16:19:34 #99
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70583267
    quote:
    Op donderdag 2 juli 2009 16:18 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ach die had ik al eens eerder gesteld en toen had jij em goed
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70583275
    vorderingsoverdracht
    I feel kinda Locrian today
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')