abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70562711
Vandaag had ik een document gemaild naar iedereen in het bedrijf. Er stond echter een stomme fout in. Die had ik pas gezien nadat ik de mail had verstuurd (stom!). Ik was bezig het document aan te passen, en ging iedereen de juiste versie sturen met een verontschuldiging erbij. Ik kreeg echter direct een mail van mijn baas terug waarop op een nogal belachelijke toon naar de fout werd verwezen. Dat was nog het ergste niet. Hij had het volledige bedrijf (meer dan 100 mensen) in cc gezet.

Het ging dus gewoon om een verkeerd woord (ik had gezegd dat een paar cijfers omhoog gingen, maar ze gingen omlaag) en ik was al bezig een aangepaste versie te mailen. Maar te laat, ik sta dus voor aap. Een aantal mensen zijn me komen zeggen dat iedereen fouten kan maken en dat hij dat niet naar de ganse organisatie had moeten mailen. Dat hij dus eerder voor aap staat.

Volgens mijn partner zeggen ze dat tegen mij en zeggen ze tegen mijn baas iets anders. Wat vinden jullie daar nu van? Voor zover ik weet ben ik niet iemand die voortdurend stomme fout maakt in documenten. Ik vind het daarom niet correct dat ik bij de eerste de beste fout zo belachelijk wordt gemaakt.
pi_70562854
Misschien heeft je baas werkgever/chef op 'Allen beantwoorden' i.p.v. 'Beantwoorden' geklikt.

Vraag even of dat de bedoeling was. Zo niet, kun je duidelijk maken dat je het niet netjes vind.
pi_70562906
@ruud: ja dat heeft iemand mij ook gezegd...Dat hij het misschien per ongeluk heeft gedaan
pi_70562928
Niet een foutje van de baas? Verkeerde knopje aangetikt?

Anders tja, wat moet je ermee, niks. Lekker laten overwaaien.
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:22:56 #5
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_70562989
Errmm, ik zou hem gewoon vriendelijk bedanken en melden dat ik de fout ook al had opgemerkt en hierbij de correcte versie stuur (CC naar de 100 mensen).

Zou me er iig niet zo druk om maken.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_70563008
ja, laten overwaaien. Dacht ik ook. Maar mijn partner gooit blijkbaar graag nog een beetje zout in de wonde :-)
pi_70563048
"Volgens mijn partner". Je weet het niet zeker, en als je erover na gaat denken ga je jezelf alleen maar gek maken.
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:24:57 #8
129586 klara12
fly with the wind
pi_70563079
Haal diep adem en haal je schouders op. En er dan niet meer aan denken.

Zo ga je om met dit soort zaken.
  PR/Manusje van alles woensdag 1 juli 2009 @ 22:26:44 #9
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_70563134
Shit happens.
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_70563306
Boeiend over 3dagen heet niemand het er meer over.
Ik zwaai naar dieren.
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:34:18 #11
97186 Rosbief
Gezond en mals
pi_70563389
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 22:15 schreef ddee het volgende:
Voor zover ik weet ben ik niet iemand die voortdurend stomme fout maakt in documenten. Ik vind het daarom niet correct dat ik bij de eerste de beste fout zo belachelijk wordt gemaakt.
Het zal niet de eerste keer zijn, in je OP kom je ook niet al te sterk over.
Leer werkwoorden vervoegen, vlerk!
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:34:24 #12
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_70563393
Lekker boeiend. Jij bent de enige die zich er druk om maakt.
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:49:16 #13
16454 eNaSnI
Zie signature
pi_70563965
Waar gehakt wordt, vallen spaanders. Als je niks doet, kun je ook geen fouten maken
<a href="http://www.google.nl/search?q=utfs" rel="nofollow" target="_blank">UTFS!!</a>
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:54:03 #14
145090 HenkBenzinetank
Toegevoegde waarde
pi_70564162
mensen die altijd alles met 'reply to all'-beantwoorden .
pi_70564328
Ik had rondgemailed

"Je bent heel snel, ik had de fout al gezien en was al bezig hem te herstellen. Hier is de nieuwe versie"

Of subtiel hinten dat fouten aanwijzen makkelijker is dan ze te verbeteren:

"Je bent heel snel, ik had de fout al opgemerkt, maar herstellen duurde iets langer. Hier is de nieuwe versie"
pi_70564621
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 22:23 schreef ddee het volgende:
ja, laten overwaaien. Dacht ik ook. Maar mijn partner gooit blijkbaar graag nog een beetje zout in de wonde :-)
Nou da's mooi dan 3 weken geen sex voor hem, gelijk afstraffen die hap.
pi_70565045
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 22:22 schreef Sylver_ het volgende:
Errmm, ik zou hem gewoon vriendelijk bedanken en melden dat ik de fout ook al had opgemerkt en hierbij de correcte versie stuur (CC naar de 100 mensen).

Zou me er iig niet zo druk om maken.
Dat dus, foutje kan iedereen overkomen. Klinkt niet echt als een relaxte baas trouwens.
pi_70566226
He da boss, you no fuck wid him fo real!
pi_70566618
Achja, waar gewerkt wordt, worden fouten gemaakt. Als ik al mijn mailtjes (naar managers en directieleden) dagelijks door moet spitten op fouten heb ik daar een dagtaak aan.

vindhet eerder dom/kinderachtig van je baas. Dom als het niet de bedoeling was en anders kinderachtig.
pi_70567487
bazen kunnen nog weleens bot overkomen, maar meestal is het niet zo bedoeld.
en het feit dat hij de mail naar iedereen heeft gecc't heeft meer te maken met het feit, dat iedereen dan op de hoogte is van een fout in het document (aangezien jij hem al aan iedereen hebt gestuurd) als een persoonlijke aanval (lijkt mij dan)
pi_70569944
Er is zo'n uitdrukking die luidt "met vallen en opstaan". Wel, je bent gevallen, nu is het een kwestie van opstaan en verder gaan. Iedereen maakt fouten, dus jij ook.
Jij hebt hiervan geleerd en zal voortaan 6x extra controleren voordat je zo'n document rondstuurt. Een leermoment, zeg maar

Een typefout is niet echt iets cruciaals, dus het is nogal flauw van je partner om jouw onzekerheid nog verder te versterken met dat soort opmerkingen. Zegt meer over jouw partner dan over jou. Maar dat is meer voer voor een R&P-topic, want dit soort ongein past niet in een goede relatie, vind ik.
"I intend to live forever. So far, so good."
"I have enough money to last me the rest of my life, unless I buy something"
  donderdag 2 juli 2009 @ 08:20:08 #22
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_70570355
Niet druk over maken, waarschijnlijk leest het grootste deel van je collega's die bijlage niet eens en vragen ze zich af of je baas weer eens een keutel dwars heeft zitten.
Vampire Romance O+
  donderdag 2 juli 2009 @ 09:47:51 #23
234835 blaatertje
mekkert maar wat
pi_70572083
En nu weet heel FOK het ook en kan potentieel heel de wereld het lezen...
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 2 juli 2009 @ 09:50:11 #24
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_70572136
Kinderporno op z'n PC zetten.
Intelligent, but fucked up.
pi_70573622
Lekker boeiend, gewoon terug mailen inderdaad dat je het gezien hebt en daarbij de nieuwe versie voegen. Moet prima kunnen van je baas, wordt je hard van.
"Winners never quit, 'cause quitters never win"
"Greedy people get rich, but pigs get slaughtered"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')