60 jaar geleden jaquote:Op woensdag 1 juli 2009 02:00 schreef Breathtaking het volgende:
Zo raar is dat niet hoor, toen vliegen nog 'nieuw' was deed men dat standaard.
Ook zeer sterk dit.quote:Op woensdag 1 juli 2009 09:35 schreef fathank het volgende:
TS gaat met AirPauper naar de Costa del Pauper. Ja dan heb je paupers die gaan klappen ja.
Als je naast me komt zitten in het vliegtuig wil ik het wel even voor je demonstreren. Wel graag die 500 pleuro cash vooraf.quote:Op woensdag 1 juli 2009 10:16 schreef Maikuuul het volgende:
Weetje wat ook altijd zo heerlijk is !
Als iemand begint te klappen en degene naast hem klapt niet en de persoon daarnaast ook niet.
De onzekere manier hoe mensen dan kijken is priceless, en maar dat domme lachje op je gezicht houden en plots stoppen met klappen omdat niemand meedoet
Ik heb 500 ballen over om zoiets nog eens te zienschitterend !
Vlieg eens in Rusland...of naar Moskou. Klappen is in Rusland een traditie, gewoon een bedankje voor de piloot.quote:Op woensdag 1 juli 2009 01:54 schreef o.us het volgende:
Alleen Nederlanders klappen. Buiten de KLM, Transavia en Ryanair was er geen enkele vlucht die ik heb gehad waarin de passagiers klapten bij landing.
Ja en dan zeker niet onzeker gaan kijken.quote:Op woensdag 1 juli 2009 10:19 schreef fathank het volgende:
[..]
Als je naast me komt zitten in het vliegtuig wil ik het wel even voor je demonstreren. Wel graag die 500 pleuro cash vooraf.
Makkelijker danquote:Op woensdag 1 juli 2009 01:53 schreef Remake het volgende:
Klappen is makkelijker als
Dat komt omdat je collega's nog met een schoffel onder hun arm een shaggie aan het draaien zijn.quote:Op woensdag 1 juli 2009 10:41 schreef de_boswachter het volgende:
Wanneer ik klaar ben met werken klapt er nooit iemand voor me....
quote:Op woensdag 1 juli 2009 09:31 schreef Aestivate het volgende:
Ik zou de piloot klappen, omdat die nooit stopt als ik op het stopknopje boven mij druk!
quote:Op woensdag 1 juli 2009 10:51 schreef fathank het volgende:
[..]
Dat komt omdat je collega's nog met een schoffel onder hun arm een shaggie aan het draaien zijn.
Ook dan is het nog steeds het werk van de piloot om het vliegtuig aan de grond te zetten en dus zou ik nog steeds niet klappen in zo'n gevalquote:Op woensdag 1 juli 2009 11:28 schreef werkeend het volgende:
Ik heb het 1x gedaan op een lijnvlucht toen we tijdens een zware storm op Cork lande. ik zag de landingsbaan telkens uit het linkerraampje en na 10s uit het rechterraampje etc etc. Toen was ik wel even blij dat we veilig geland waren. Werd nog bijna van de trap afgeblazen ook toen ik uitstapte want het waaide echt fcking hard.
Haha, thnx, leuk leesvoer.quote:Op woensdag 1 juli 2009 09:33 schreef Smart-Einstein het volgende:
Leesvoer, van een pilotenforum over het klappen:
http://www.pprune.org/archive/index.php/t-340360.html
quote:People who clap on landing are showing that they do not often travel and lack sophisticatioin or they are Americans.
Possibly it is too hard to differentiate between the two groups.
Makkelijker DAN.quote:Op woensdag 1 juli 2009 01:53 schreef Remake het volgende:
Klappen is makkelijker als 1 voor 1 naar de cockpit lopen om de piloot te bedanken voor de goede vlucht.
Klacht1: TS is een autist
Klacht2: TS ( punt )
Waarom het toestel aan de grond krijgen lukt altijd wel.quote:Op woensdag 1 juli 2009 01:56 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Ik zal pas klappen als de piloot het toestel aan de grond weet te zetten nadat er enkele motors uit zijn gevallen, er uren turbulentie is geweest, er iets mis is met het zuurstofpeil aan boord en er gaten in het toestel zijn ontstaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |