is dat het gemiddelde aantal supporters per uitwedstrijd?quote:Op woensdag 1 juli 2009 12:20 schreef Mark-Hgl het volgende:
Uitwedstrijdenbezoek:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vind dat we het netjes doen met een 6e plaats
1-0 achter tegen AA Gent?quote:Op woensdag 1 juli 2009 20:51 schreef DirkZz het volgende:
Hmm Fc twente staat achter tegen een belgisch clubje :S
whahahahahaquote:Op woensdag 1 juli 2009 20:56 schreef Blawh het volgende:
Misschien kunnen ze daar de opvolger van Elia weghalen.
Was gewoon een serieuze reactie hoor. Die Bryan Ruiz is een interessante speler, o.a. Heerenveen heeft hem ook op het oog.quote:
maar gezien de laatste topics en het moment van de opmerking, moest ik lachenquote:Op woensdag 1 juli 2009 21:01 schreef Blawh het volgende:
[..]
Was gewoon een serieuze reactie hoor. Die Bryan Ruiz is een interessante speler, o.a. Heerenveen heeft hem ook op het oog.
Jaquote:Op woensdag 1 juli 2009 20:11 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
is dat het gemiddelde aantal supporters per uitwedstrijd?
quote:Ook FC Twente, PSV en het Duitse Hoffenheim hebben naar verluidt een oogje laten vallen op Ruiz. Maar de voorkeur van de aanvaller zelf gaat uit naar Friesland.
"Ik heb Sollied eerder als trainer gehad in Gent en vind hem een uitstekende coach", zegt hij donderdag in De Telegraaf. "Hij hanteert bovendien een speelwijze waarin ik het best tot mijn recht kom: als linkeraanvaller in een 4-3-3-systeem. Ik wil graag naar Heerenveen, maar er zijn meer clubs in me geïnteresseerd."
Ej lamzak!quote:
Dat is al bevestigd? Ik zou het echt niet weten..quote:Op donderdag 2 juli 2009 12:30 schreef Dos37 het volgende:
Tuurlijk niet Kees van Wonderen en Alfred Schreuder
quote:Elia reageert tegenover Enschede FM dat als hij niet naar Amsterdam mag dat hij dan naar de rechter stapt. Elia die graag de stap naar Amsterdam maakt wordt verhinderd door Munsterman.
Elia heeft spijt dat hij bijgetekend heeft omdat Twente zich niet aan de regels houdt. Twente die verkoopt Elia liever niet aan Ajax, omdat het zijn concurrent is. Ajax wil niet meer dan acht miljoen bieden terwijl de Tukkers minimaal 9 miljoen euro wil ontvangen voor zijn linksbuiten.
5equote:Op woensdag 1 juli 2009 12:20 schreef Mark-Hgl het volgende:
Uitwedstrijdenbezoek:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vind dat we het netjes doen met een 6e plaats
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |