Oud nieuws, en niets van waar.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 23:56 schreef bulbjes het volgende:
Van MSN.nl: De Britse krant The Sun heeft schokkende details uit het autopsierapport van Michael Jackson naar buiten gebracht. Zo zou de King of Pop kaal zijn en onder de injectiewonden zitten. Ook was de maag van Jackson zo goed als leeg, op enkele halfverteerde pillen na. Om wat voor pillen het gaat is niet bekend. De graatmagere zanger woog nog maar 57 kilo, omdat hij maar één kleine maaltijd per dag tot zich nam. Tijdens de reanimatie liep Jackson een aantal gebroken ribben op. Ook werden er injectiewondjes bij zijn hart gevonden, na een poging van de arts om zijn hart met adrenaline weer aan de praat te krijgen. Maar dat bleken niet de enige prikplekken: zijn heupen, dijen en schouders zaten onder de littekens, mogelijk van de pijnstillers die hij dagelijks toegediend zou hebben gekregen. Daarnaast meldt The Sun dat de zanger ten tijde van zijn overlijden een pruik droeg. De anatoompathaloog zou beschreven hebben dat er slechts wat kleine haartjes op Jacksons hoofd zaten. Verder zat Michaels gezicht onder de littekens van de vele cosmetische ingrepen die hij had laten doen en werd er een aantal onverklaarbare blauwe plekken op zijn knieën en scheenbenen gevonden.
Hmm dat ie een pruik droeg kan ik wel inkomen ja, zn haar zag er ook best nep uit de laatste tijd.
Dat ie heel mager zou zijn ook, had laatst gehoord dat hij zei dat hij zichzelf uithongerde, want dat zou gezonder zijn :-/ freak. Wel zielig ja.
Die rechtse lijkt nog behoorlijk op MJquote:Op woensdag 1 juli 2009 00:15 schreef Anonymousz het volgende:
De 3 neefjes van MJ my god![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Als je aan de prijs van aspirientjes denkt, dan lijkt dat veel. Maar wat nou als hij inderdaad Lupus had, of dat hij voor Vitiligo bepaalde medicijnen moest slikken? Of stel dat hij echt huidkanker had? Als je medicijnen gewoon contant betaalt zonder verzekering, dan kom je al snel aan zo'n bedrag. Mijn schoonvader heeft een chronische ziekte en alleen zijn medicijnen zouden zonder verzekering al etteljke honderden of misschien wel duizenden euros per maand kosten.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 23:27 schreef Harajuku. het volgende:
Dat ie aan de drugs zat geloof ik ook echt wel.
Maar eh
[..]
Hoe de fuck krijg je dat achter de kiezen in een maand
Wat een freaks, lijken wel Guido's.quote:Op woensdag 1 juli 2009 00:15 schreef Anonymousz het volgende:
De 3 neefjes van MJ my god![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Die Al Malik, was toch nogal mafioso achtig (aldus MSN.nl, waarin deze man de vermoedelijke vader van de kinderen van MJ is en een vriend van Michael)? Misschien heeft hij die pillen wel via een of andere weg voor MJ illegaal geregeld.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 23:38 schreef matthijst het volgende:
Er moet ook nog iemand tekenen voor al die receptjes, en dat kost je klauwen vol geld
Plus dat ''t Beverly Hills is, dus zullen wel speciale tarieven zijn
Hele brief van inwoner van Santa Ynez Valley:
http://www.aolcdn.com/tmz_documents/0630_barrak.pdf
Op een paar die hard fans na boeit al dat gezellige niets aan de hand nieuws helemaal niemand, daar verkoop je ook geen bladen mee.quote:Op woensdag 1 juli 2009 00:29 schreef AssyriskaFF het volgende:
Is MJ dood is er meer gezeik dan toen hij nog leefde. Hebben die geruchtmakende bladen niets beters te doen?
quote:
quote:
Titoquote:Op woensdag 1 juli 2009 00:36 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Jeetje, de tijd, wat is dat weer lang geleden, clip uit 95/ 96 of zo. MJ zag er toen ook nog een stuk beter uit zeg...net wat minder plastic dan in zn laatste dagen zeg maar
Je kan idd aan die stemmen wel horen dat het familie is van MJ. Verder ook nooit meer iets van gehoord trouwens, die 3T.
Van welke broer of zus van Michael zijn dat eigenlijk zoons?
Zijn kinderen, zijn drugsgebruik, zijn neus?quote:Op woensdag 1 juli 2009 00:36 schreef Dynd het volgende:
Volgens mij loog Michael niet veel, zijn er dingen die echt bewezen zijn waarover hij loog?
Oh please!quote:Op woensdag 1 juli 2009 00:40 schreef Shitney het volgende:
Ik wil heus niet beweren dat MJ perfect was, maar voor veel van zijn eigenaardigheden zijn logische verklaringen te bedenken die we bij ieder ander zo aangenomen zouden hebben. In de Bashir documentaire zegt hij bijvoorbeeld dat hij zijn neus geopereerd had om beter te kunnen zingen, wat op zich best een logische verklaring is. In een wereld waar plastisch chirurgie hartstikke normaal is, lijkt het mij logisch dat als je toch al een hekel hebt aan je neus en je ook nog eens beter zou kunnen zingen, dat je desnoods wel 10 keer die neus laat verbouwen. Iedereen doet het immers en je wordt er ook nog eens beter in je vak van, dat zijn wel 3 vliegen in 1 klap. Maar bij hem werd dat direct uitgelegd alsof hij een hekel aan zijn eigen afkomst zou hebben.
Hoezo oh please? Is het bewezen dan dat je niet beter gaat zingen van een neusoperatie?quote:
Dat jarenlange gekraai van hem voor de operaties was idd niet om aan te horen.quote:Op woensdag 1 juli 2009 01:13 schreef Shitney het volgende:
Hoezo oh please? Is het bewezen dan dat je niet beter gaat zingen van een neusoperatie?
Vind je nou zelf ook niet dat je een tíkje doordraait?quote:Op woensdag 1 juli 2009 01:13 schreef Shitney het volgende:
[..]
Hoezo oh please? Is het bewezen dan dat je niet beter gaat zingen van een neusoperatie?
Volgens mij is de enige reden dat je zo reageert, dat het zo ongeloofwaardig is, dat het hier om MJ gaat.Als Pavarotti een nosejob zou doen, omdat ie en zijn neus lelijk vond en hij er beter door ging zingen, zou je daan ook zo reageren?
Die nosejobs hebben zijn carrière echt gered inderdaad. Pfjoew!quote:Op woensdag 1 juli 2009 01:25 schreef APK het volgende:
[..]
Dat jarenlange gekraai van hem voor de operaties was idd niet om aan te horen.
Dus dan repareer je je tussenschotje en dan heb je opeens dezelfde neus als je zus Latoya zich liet aanmeten en dan laat je de boel nog maar 'es 12 keer reviseren, waarna je met een neus door het leven moet die met plakkers aaneen gehouden wordt. Nee maar echt, alles voor de zangkunst natuurlijk.quote:Op woensdag 1 juli 2009 03:04 schreef Unstoppable het volgende:
Kan wel wat uitmaken voor de ademhaling, als je tussenschot bijvoorbeeld scheef staat verkleind dit de aanvoer van lucht en raakt snel verstopt. Dus het zou wat uit kunnen maken idd, maar zijn neus is natuurlijk niet het resultaat van 1 zo'n standaard operatie..
Ja maar de tapes van de repetities klonken geweldig en hij was helemaal niet dun en hij sprong op het podium alsof hij 15 was en door zijn nieuwe neus zong hij beter dan ooit en de verzekeringsmaatschappij zei dat hij kerngezond was en hij kreeg alleen maar een injectie af en toe net zoals een tennisspeler en het is de schuld van die dokter en zijn vader is gemeen enzo.quote:Op woensdag 1 juli 2009 03:13 schreef Duderella het volgende:
Dus dan repareer je je tussenschotje en dan heb je opeens dezelfde neus als je zus Latoya zich liet aanmeten en dan laat je de boel nog maar 'es 12 keer reviseren, waarna je met een neus door het leven moet die met plakkers aaneen gehouden wordt. Nee maar echt, alles voor de zangkunst natuurlijk.
Ten overvloede: Alsof hij nog zong, lately.
Jamaarálleswathemteverwijtenvielkwamdoorzijnjeugdendaarkon hijniksaandoen!!quote:Op woensdag 1 juli 2009 03:37 schreef APK het volgende:
[..]
Ja maar de tapes van de repetities klonken geweldig en hij was helemaal niet dun en hij sprong op het podium alsof hij 15 was en door zijn nieuwe neus zong hij beter dan ooit en de verzekeringsmaatschappij zei dat hij kerngezond was en hij kreeg alleen maar een injectie af en toe net zoals een tennisspeler en het is de schuld van die dokter en zijn vader is gemeen enzo.
Sorry hoor.
Junkie, overdose.
Klaar.
En die verzekeringsmaatschappij heeft volgens mij een calculated risk genomen, wetende dat als hij dood zou gaan tijden de concertreeks het een return of investment zou zijn.
Erger nog, zijn dood voor het eerste concert plaatsvindt levert waarschijnlijk meer op dan als hij de hele tour afgemaakt zou hebben.
quote:Dangerous Drug Found in Jackson Home
Posted Jun 30th 2009 11:39PM by TMZ Staff
Michael JacksonSources tell TMZ an extremely dangerous and potent drug used for surgical anesthesia was found at Michael Jackson's house after he died.
We're told the drug Propofol was discovered at the residence. The drug is used to put people under anesthesia before surgery. It is an extremely powerful drug that is only available to medical personnel. As one source said, "There is no conceivable way this drug can be properly prescribed for home use."
The drug can only be administered with an IV. Interestingly, Propofol burns and the drug Lidocaine is used to reduce the pain associated with the Propofol injection. As we first reported, Lidocaine was found near Jackson's body.
One of the major side-effects of Propofol is cardiac arrest if it's taken in combination with narcotic painkillers, however, Propofol is so powerful it can stop someone's heart on its own.
A registered nurse has come out and said Jackson begged her for the drug Diprivan -- the brand name for Propofol. She says he needed it for insomnia but she declined to supply it.
Sources say the drug is so inappropriate and reckless for home use, if a doctor facilitated it for Jackson, he or she could be prosecuted for manslaughter.
quote:'Concerten Jackson kunnen gewoon doorgaan'
Uitgegeven: 1 juli 2009 07:04
Laatst gewijzigd: 1 juli 2009 07:10
LONDEN - Michael Jackson mag dan dood zijn, als het aan zijn promotor ligt kunnen de geplande optredens van het popicoon gewoon doorgaan.
De kostuums zijn al gemaakt, de dansroutines geoefend en wat promotor Randy Phillips betreft kan de King of Pop gewoon worden vervangen door de andere muzikaal onderlegde leden van de familie Jackson.
Dat zei Phillips woensdag tegen de Britse zender Sky News.
Uitverkocht
Michael Jackon's vijftig geplande concerten in de O2 Arena in Londen waren al uitverkocht toen de ster kwam te overlijden.
Een muzikaal eerbetoon met de familie Jackson en andere sterren lijkt O2-baas David Campbell dan ook wel wat. ''Dit is op korte termijn te regelen. Het optreden van Led Zeppelin was ook binnen drie maanden rond'', stelde hij.
Gesprekken
Volgens promotor Phillips zijn de gesprekken met de familie Jackson al in volle gang, ondanks dat het popicoon nog begraven moet worden. Wanneer de concerten volgens Phillips plaats zouden moeten vinden is overigens nog onduidelijk.
De familie Jackson is momenteel nog verwikkeld in een juridische strijd om de erfenis van de ster en de voogdij over zijn drie kinderen.
Maar hij heeft maar 2 neusoperaties onderdgaan.... verder helemaal niets.quote:Op woensdag 1 juli 2009 03:13 schreef Duderella het volgende:
Dus dan repareer je je tussenschotje en dan heb je opeens dezelfde neus als je zus Latoya zich liet aanmeten en dan laat je de boel nog maar 'es 12 keer reviseren,
quote:In a famous scene from Michael Jackson's Smooth Criminal music video, the pop singer and his dancers leaned forward at a 45-degree angle - much to the confusion of all of us watching.
Well, now the cat is out of the bag!!!
Wires and harnesses were used during the filming of the video, but when performing live they had assistance from special shoes.
The shoes, which were patented in 1993, contain anklets which give the footwear the rigidity of ski boots along with ability to latch on to pegs that rise out of the floor, thereby allowing Jackson to defy gravity.
Waarvan eentje toch na zijn brandwonden?quote:Op woensdag 1 juli 2009 08:54 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Maar hij heeft maar 2 neusoperaties onderdgaan.... verder helemaal niets.
Jij gelooft echt dat het er maar 2 zijn geweest?quote:Op woensdag 1 juli 2009 09:06 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Waarvan eentje toch na zijn brandwonden?
Er is echt ongeloofelijk veel onzin de wereld in geslingerd de laatste jaren. Dat heeft hem kapot gemaakt volgens mij.
quote:“The Michael Jackson I will remember was smart, articulate and made me laugh. His death was a huge shock but it brought back so many happy memories."
Such are thoughts of David Gest, the sexually ambiguous ex-husband of Liza Minnelli turned British reality TV "star". Like many of Michael's famous comrades, Gest has come out in support of his friend, revering the man he once knew and openly discussing the musician as he once knew him.
Their life-long friendship, starting in their young teens, resulted in Gest getting to know a side of Jackson rarely seen and reveals some interesting facts about the artist.
For example, Gest recalls that out of his magnificent body of work, Michael's favorite songs were Man In The Mirror and Heal The World. He also reveals that some of Michael's favorite contemporary artists were Beyonce, Eminem and Dr Dre,.
But his biggest reveal was the pairs shared passion for plastic surgery, beginning in the early 80s. While Gest grew out of the fascination, he explains that Michael did not, always insisting he could look better and falling prey to the sales pitches of a plastic surgeon.
“I begged him not to have any more, I said, ‘Your nose is perfect’, but the plastic surgeon we were using kept encouraging him to have more procedures. I believe he was just trying to keep the relationship going with Michael, but he wasn’t being honest with him. Even his family tried to say enough is enough. This guy made a fortune on my nose, Michael’s nose, Janet’s nose and La Toya’s nose. Tito and Jackie were smart, they left their noses alone.”
Gest also recalls the troubled relationship between Michael and his father, Joe Jackson:
“Michael was scared of Joe. Michael and I would take trips just to get away from him. Joe was always demanding but he wasn’t a bad man — he perhaps went about things the wrong way but what he truly wanted was more for his kids than he had. Joe eventually mellowed and Michael didn’t resent him like people think he did. Later in life, they got to know each other and made peace.”
But what Gest mostly remembers is a caring and giving man he was privileged enough to call his friend:
“There will never be another Michael Jackson — he was a musical innovator, a great dancer and you know what else? He was one hell of a friend."
Dat niet maar ik weet net zo min dat het er 12 zijn geweest dan wel 2.. We weten het niet en 12 klinkt nu eenmaal beter in een bericht dan 2..quote:Op woensdag 1 juli 2009 09:07 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Jij gelooft echt dat het er maar 2 zijn geweest?
Voor de rest is het vanzelf ingestort?quote:Op woensdag 1 juli 2009 09:07 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Jij gelooft echt dat het er maar 2 zijn geweest?
Ja, ik zag 'm gisteren op TMF. Vet grappig hoe hij die gasten in elkaar sloeg XDquote:Op dinsdag 30 juni 2009 23:02 schreef Anonymousz het volgende:
In deze clip washij zo stoer, sterk en zo![]()
![]()
Chris Tucker![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |